Rüyada yüzük takmak ilahi bir müjde ya da ikazdır

Rüyada yüzük takmak genel anlamda nedir?

Rüyada yüzük takmak genel anlamda yeni bir işe başlamak, yeni bir araç veya ev almak, bekarlar için hayırlı bir kısmet bulmak ve evli kadınlar için çocuk sahibi olmak anlamlarına gelir.

rüyada yüzük takmak 1

Rüyada yüzük takmak görülen yüzüğün yapıldığı maddeye göre bambaşka anlamlarda yorumlanabilmektedir. Örneğin rüyada yakut yüzük görmek ile altın yüzük görmek bambaşka anlamlara gelmektedir. Zira görülen yüzüğün niteliğine göre rüya ilahi bir müjde olabileceği gibi ciddi uyarıların işareti de olabilir.

Ayrıca yüzük takma rüyaları kadın ver erkek için farklı farklı yorumlanmaktadır. Bu bakımdan rüyada yüzük takmak ile alakalı aşağıdaki tüm detayların dikkatlice değerlendirilmesinde fayda vardır.

Rüyada akik yüzük takmak

Akik yüzük takmak, bolluk ve bereket anlamlarına gelmektedir. Bir kişi rüyasında akik yüzük taktığını görürse artık geçim derdi yaşamayacak aksine çok kısa sürede büyük bir servet kazanacaktır.

Rüyada akik yüzük taktığını gören fakat ticaret ile uğraşmayan kişilere eski dönemlerde rüya alimleri ticaretle uğraşılması gerektiği yönünde telkinde bulunurdu. Çünkü akik yüzük takmak, çok üstün ticari yeteneğe sahip olmak demektir.

Akik yüzük takmak aynı zamanda ruh ve davranış güzelliği anlamına da gelmektedir. Kişinin asla doğruluktan ayrılmamasını ve şu an takındığı tavrın doğru olduğunu ifade etmektedir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada demir yüzük takmak

Çok zorlu geçen ve rüya sahibini yoran bir durumun sona erdiğini müjdelemektedir. Bu rüyayı gören kişi artık çetin günlerin geride kaldığını ve kendisini rahat günlerlin beklediğini bilmelidir.

Demir yüzük taktığını görmenin bir diğer tabiri ise düşmanlara karşı güçlü durabilmek ve ailesini kötülüklerden koruyabilmektir.

rüyada yüzük takmak 5

Rüyada fil dişinden yüzük takmak

Duruma göre hem olumlu hem de olumsuz tabir edilen rüyalardır. Genel anlamda rüyasında kemikten yapılmış bir yüzük taktığını görmek hayra yorumlanmaktadır. Ancak fil dişinden yüzük taktığını görmek yüzüğün niteliğine göre farklı biçimlerde izah edilmektedir.

Eğer fil dişinden yüzük sade ise yani sadece kemikten yapılmışsa kişinin güzel bir haber alacağı yorumu yapılır. Ancak fil dişinden yüzüğün üzeri pahalı taşlarla süslenmişse bu rüyalar kötü bir musibetin yaşanacağına işaret kabul edilmektedir.

Rüyada altın yüzük takmak

Erkekler için altın yüzük takmak çözümü zor bir mesele ile karşı karşıya kalmaktır. Bu mesele kişinin canını sıkacak ve onu uzun süre yoracaktır.

Rüyasında altın yüzük görmenin erkekler için bir diğer anlamı ise yanlış anlaşılmak ve zan altında kalmaktır. Rüya sahibi herhangi bir konuda haklılığını ispat etmek için epeyce uğraşmak zorunda kalacaktır.

Kadınlar için altın yüzük takmak ise mutlu geçirilecek bir yolculuk demektir. Zevkle geçirilecek birkaç günlük neşeli bir vaktin habercisidir.

Rüyada gümüş yüzük takmak

Kadınlar için ilahi bir mesajdır. Kadının uyumsuz davranışlar sergileyerek ailesini üzdüğünü haber verir. Bir kadının rüyasında gümüş yüzük taktığını görmesi davranışlarını değiştirmesi hususunda önemli bir ikazdır. Kadın farkında olmadan ailesindeki fertlere haksızlık etmekte ve mutsuz günlerin yaşanmasına sebep olmaktadır.

Erkekler için ise rüyasında gümüş yüzük görmek gücüne güç katmak ve büyük bir mülk sahibi olmaktır. Aynı zamanda gümüş yüzük taktığını gören erkeğin önemli bir mevkiye yükseleceği ve insanlara karşı adil bir yönetici olarak tanınacağı yorumu da yapılmaktadır.

rüyada yüzük takmak 4

Rüyada elmas yüzük takmak

Kişinin kibirli ve kendisini beğenmiş biri ile evleneceğini ifade eder. Bu kişi o kadar kendini beğenmiş biridir ki hem kendi ailesiyle hem de eşinin ailesi ile anlaşmazlık yaşanacaktır. Bu bakımdan elmas yüzük rüyaları aynı zamanda ailevi sıkıntı anlamına da gelmektedir.

Rüyada kişi kendisinin değil de bir başkasının elmas yüzük taktığını görürse bu durum gıybet etmek biçiminde tabir edilmektedir. Kişi farkında olmadan başkası hakkında ileri geri konuşmaktadır. Rüya gören kişiye bu davranışına bir an önce son vermesini telkin eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada alyans takmak

Rüyada alyans takmak dünya evine girmek yani evlenmek manasındadır. Bu yüzüğü taktığını gören kişinin kısmeti gerçekten açılmıştır. Eğer evlilik konusunda bir aday söz konusu ise ve kişi rüyasında alyans görmüşse bu şahsın hayırlı bir kısmet olduğu yorumu yapılır.

Rüyada alyans takıp sonra da çıkardığını gören kişinin ise ciddi bir sıkıntı yaşayacağına dair tabir yapılır.

Rüyada alyansı yerde görmek ise iş yaşamında büyük bir fırsat demektir. Bu fırsatın iyi değerlendirilmesi halinde rüya sahibi bir ömür boyu maddi bakımdan rahat yaşayacaktır.

Rüyada yakut yüzük takmak

En hayırlı rüyalardan biridir. Şan, şeref, servet ve şifa demektir.

Bu rüyayı gören kişinin yaşamında her alanda işler yoluna girecektir. Mutlu günlerin müjdecisi olan bu rüya hem bireysel hem de ailevi saadet demektir. Ayrıca kişinin çok emek harcamadan büyük servet sahibi olacağına işarettir.

Rüyasında yakut yüzük taktığını gören pek çok hasta şahsın bu rüyanın akabinde şifaya kavuştuğuna ve hastalığı atlattığına dair de pek çok rivayet vardır.

rüyada yüzük takmak 2

Rüyada dar yüzük takmak

Rüyasından dar yüzük taktığını gören kişi pek çok sıkıntı ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Bu sıkıntılar kişiyi maddi ve manevi yönden çok fazla yoracaktır. Ancak kişi rüyasında dar yüzüğü çıkarmışsa bu durum, kısa bir süre sonra sıkıntıların biteceği ve rahata kavuşulacağı anlamındadır.

Rüyada geniş yüzük takmak

Borç altına girmek demektir. Kişinin borcunun katlanarak artması ve rüya sahibinin bir türlü çözüm bulamaması anlamındadır. Bu rüya aynı zamanda borçlardan kurtulmak için kişin ev, araba gibi önemli bir variyetini satmak zorunda kalması şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada geniş yüzük taktığını görmenin bir diğer yorumu ise işsiz kalmaktır. Kişi yapmakta olduğu işi terk etmek zorunda kalacak ve uzun bir süre uygun iş bulamayacaktır.

Rüyada bakır yüzük takmak

Rüyada bakır yüzük görmek dost bilinen birisi tarafından aldatılmak demektir. Zira bakır yüzük, “art niyetli dost” demektir.

Bu rüyayı gören kişi eğer önemli bir ticari faaliyete girişecekse ya da önemli bir karar alacaksa temkinli davranmalıdır. Ayrıca çok önemli durumlarda başkasına güvenmemeli ve işleri bizzat kendisi takip etmelidir.

Rüyada tek taş yüzük görmek

Görülen yüzüğün taşı eğer çok parlaksa ve net bir biçimde görülmüşse hayırlara vesile kabul edilir. Bolluk ve bereket manasına gelir. Ancak görülen tek taş yüzüğün taşı net görülmemişse, taş sallanıyorsa veya düşmüşse rüya tam aksine yorumlanır. Yani rüya sahibini zor bir süreç beklemektedir ve mutsuz olunacak günler yaklaşmıştır.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar 2

  • Seyid Ahmed

    Çok güzel yorumlar.

  • Merhaba, rüyamda sevgilimle güya aynı iş yerinde çalışıyorum ve eğitim için topluca yurt dışındayız ve çok kalabalık bi yer. Ben öğlen yemek yerken erkek arkadaşım Yanıma geliyor telaşla “Hatun yüzük Yok “diyor boş parmağını gösteriyor üzgün bi şekilde, bende “nasıl Yok ,Odalarda birden fazla kişi kalıyor ya uyurken aldı biri parmağından demekki “diyorum üzülüyorum çok.o sırada gülüyor ve cebinden çıkarıyor. Şaka yaptım Perim gözüm gibi bakıyorum , çaldırırmıyım hiç “diyor. Parmağına takıyor. Mutlu oluyorum.. yüzük altın alyanstı . ama bendede yüzük varmıydı hatırlamıyorum.Görmedim sanırım. Rüyamı yorumlarmısınız lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir