rüyada yüzük görmek ile alakalı 14 ilginç tabir

Rüyada yüzük görmek genel anlamda nedir?

Rüyada yüzük görmek yeni bir iş bulmak, yeni bir eve sahip olmak, bulunduğu mevkide yükselmek ve maddi yönden sıkıntılarından kurtulmak demektir. Özel yaşamda ise daha çok medeni halin bir aşama ileriye gitmesi olarak tabir edilir. Yani bekarlar nişanlanacak, nişanlılar evlenecek ve evliler de çocuk sahibi olacaklardır.

rüyada yüzük görmek 4

Rüyada yüzük görmek görülen yüzüğün altın, gümüş ve demir olmasına göre farklı biçimde yorumlanır. Aynı biçimde dar ve geniş yüzük ile kaşlı ve kaşsız yüzükler de farklı  anlamlara gelebilmektedir. Bu itibarla aşağıdaki her bir tabirin dikkatlice okunarak rüyanın yorumlanmasında fayda vardır.

Rüyada altın yüzük görmek

Rüyada altın yüzük görmek erkekler için olumsuz kadınlar için olumlu tabir edilmektedir. Erkeklerin rüyalarında altın yüzük görmeleri mallarına haram katmaları ve herhangi bir konuda rezil olmaları biçiminde yorumlanır. Kişi ya maddi yönden büyük bir kayıp yaşayacak ya da sevdiklerinin nazarında itibardan düşerek mahcup konuma düşecektir. Altın yüzük erkekler için ayrıca tembellik etmenin nişanesi de sayılmaktadır ve kişiye çalışması için ciddi telkinde bulunmaktadır.

Kadınların altın yüzük görmeleri ise son derece hayırlı kabul edilmektedir. Kadının rahat bir yaşam süreceği, sevilip sayılacağı ve arzularına nail olacağı yorumu yapılır. Genç kızların bu rüyayı görmeleri hayırlı bir kısmetin müjdesi kabul edilmektedir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada dar yüzük görmek

Emek verilerek başarılacak ya da kişiyi yoracak iş anlamına gelir. Rüya sahibi giriştiği bir işi sonuçlandırmak için çok fazla uğraşacak ve büyük bir sabır göstermek zorunda kalacaktır.

Rüyada dar yüzük görmek aslında ilahi bir mesajdır ve kişiye sabırlı olması gerektiği hususunda telkinde bulunur. Zira bu rüya ile ifadesini bulan iş tamamlandığında kişi maddi manevi büyük bir menfaat sağlayacaktır.

Rüyada alyans (nikah yüzüğü) görmek

Rüyada nikah yüzüğü gören kişiler gerçek yaşamda da evleneceklerdir. Zira alyans görmek evlenmenin işareti sayılmaktadır. Eğer kişi taktığı alyansın güzel olduğunu hissedip mutlu oluyorsa bu durum gerçek evliliğinde de mutlu olacağına delalettir.

Eğer kişi rüyasında parmağındaki nikah yüzüğü ile devamlı oynadığını görüyorsa veya parmağındaki yüzüğü daimi olarak çeviriyorsa bu durum nişan ya da evlilik sürecinde ciddi sorunların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yüzük taşı görmek

Yüzük taşı mal, mülk ve itibar demektir. Rüyada görülen yüzük taşı kıymetli bir maddeden ise bu durum rüya sahibinin kısa zamanda büyük fırsatlar yakalayarak önemli başarılar elde edeceği biçiminde yorumlanır.

Eğer görülen yüzük taşı kıymetsiz bir taş ise bu durum kişinin kısa bir süreliğine büyük bir mala sahip olacağını ve bu malı yine kısa sürede de kaybedeceği yorumu yapılır.

Yüzük taşının düşmesi kişinin işini kaybetmesi veya büyük bir borç altına girmesi anlamında tabir edilir. Eğer yüzük taşı sürekli sallanıyor fakat bir türlü düşmüyorsa rüya sahibinin büyük bir hastalık geçireceği tabiri yapılır.

rüyada yüzük görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek

Gümüş yüzük hayırlı tabir edilen rüyalardan biridir. Aile saadeti manasında yorumlanır. Kişinin ailesi kendisine önemli destekte bulunacaktır. Bu destek parasal konularda olabileceği gibi özel hayatla da ilgili olabilir.

Rüyada gümüş yüzük gören kişi eğer öğrenci ise çok başarılı bir sonuç ile eğitimini tamamlayacaktır. Kişinin kendisi okumuyorsa o halde bir yakını ilimde önemli mevkilere gelecektir. Zira rüyada gümüş yüzük görmek ilimde yükselmek ve zihin açıklığı demektir.

Rüyada gümüş yüzük görmenin bir diğer tabiri ise icra edilen meslekte döneminin en başarılı kişisi olunacağıdır. Sonradan bulundukları ülkenin en meşhur mimarı, müzisyeni veya alimi olan pek çok zat ünlü olmadan önce rüyasında gümüş yüzük görmüştür.

Rüyada yüzüğün kırıldığını görmek

Boşanma anlamına gelen bir rüyadır. Hem kadın için hem de erkek için genellikle olumsuz tabir edilir. Buna göre yüzüğün kırıldığını gören kişi mutlak surette ya eşini kaybedecek veya eşi ile ciddi anlaşmazlıklar yaşayacaktır. Yani bu rüya ailevi huzursuzluk habercisidir.

Rüyada yüzüğünü kaybetmek

İki biçimde tabir edilir. Birinci yoruma göre yüzük kaybeden bir kişi haram mal yemekte ve bu nedenle de vicdanen rahatsız olmaktadır. Kişi bilerek ya da bilmeyerek başkasının hakkını gasp etmekte ve elde ettiği menfaatle de yaşamını sürdürmektedir.

Rüyada yüzük kaybetmenin bir diğer anlamı ise ciddi ailevi sorunların baş göstermesidir. Daha çok karı-kocanın geçimsizliği biçiminde tabir edilse de tüm ailevi problemler yüzük kaybetme rüyaları biçiminde karşımıza çıkabilmektedir.

Rüyada demir yüzük görmek

Rüyada demir yüzük görmek güçlü olmak ve düşmanlarını alt etmek anlamında yorumlanmaktadır. Hasta olan birisinin bu rüyayı görmesi demek hastalıkları yenerek sağlığına kavuşacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Ancak görülen demir yüzükte eğer boncuklarla süslemeler yapılmışsa bu durum geçici bir süre yaşanacak, küçük sıkıntılara işarettir.

Rüyada üzeri yazılı yüzük görmek

Uğursuz rüyalardan biri olarak kabul edilmektedir. Bu rüyayı gören kişinin başına bir kaza bela gelme olasılığı yüksektir. Rüya sahibinin dikkat etmesi ve kendisini gelebilecek her türlü sıkıntıya karşı hazırlaması gerekmektedir. Ayrıca dua ederek ve sadaka vererek kaza belanın defedilmesi hususunda elinden geleni yapmaya çalışmalıdır.

Üzeri yazılı yüzük görmenin bir diğer tabiri ise fitne ve fesat peşinde koşan akrabalar demektir. Kişinin akrabalarından biri ya da birkaçı kişinin zararına olabilecek gizli bir çalışma içerisindedirler.

Üzeri yazılı yüzük ile üzerinde mühür olan yüzükleri karıştırmamak gerekir. Eğer kişi rüyasında üzerinde mühür olan bir yüzük görürse bu durum hükümdarlık alametidir ve ya rüya sahibinin bizzat kendisi ya da yakın bir akrabası çok önemli bir mevkiye kadar yükselecektir.

rüyada yüzük görmek 3

Rüyada bakır yüzük görmek

Boşa vakit geçirmek demektir. Kişi ya kazanç getirmeyecek boş bir uğraş ile zaman geçirmektedir ya da kişinin kıymet verip uğruna fedakarlık yaptığı kişiler aslında uzak durulması gereken kişilerdir. Her iki durumda da kişi için emeklerin boşa gitmesi söz konusudur.

Rüyada bakır yüzük görmenin bir diğer tabiri ise parasal yönden çok zararlı bir işe girişmek ve bu işin neticesinde ciddi paralar kaybetmek biçimindedir.

Rüyada tek taş yüzük görmek

Kadınlar için tek taş yüzüğün kıymetli bir hediye olduğuna hiç şüphe yoktur. Fakat tek taş yüzük görme rüyaları tek taş yüzüğün kıymetinin tam tersi nispette oldukça kötü yorumlanan rüyalardır.

Rüyasında tek taş yüzük gören kişi büyük sıkıntılara girecek demektir. İçine düşülen zor durum kişiyi ziyadesiyle üzecek ve kişi çok uğraşmasına rağmen bir kurtuluş yolu bulamayacaktır.

Rüyada yüzük hediye etmek veya yüzük hediye almak

Rüyada yüzüğün hediye edilmesi de hediye alınması da aynı biçimde yorumlanmaktadır ve bazı şeylerin “ertelenme”si anlamındadır. Ancak bilinmelidir ki bu erteleme hayırlara vesile olacaktır.

Bazı rüya yorumcuları rüyada yüzüğün hediye olarak alınmasının aşk hayatında olumsuzluk habercisi olduğunu da ifade etmişlerdir. Ayrıca nişanlı kişilerin bu rüyayı görmeleri halinde sancılı bir nişanlılık dönemi geçirecekleri tabiri de yapılmaktadır.

Rüyada yerde yüzük bulmak

Rüyasında yerde yüzük bulduğunu gören kişi korktuğu bütün durumlardan kurtularak emin bir yaşama kavuşur. Düşmanlıkların ortadan kalkması, borçların ödenmesi ve aile içi ilişkilerin düzene kavuşmasıdır.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyasında yerde yüzük gördüğünü ve bu yüzüğü parmağına taktığını gören kişi yaşadığı memleketin ileri gelen ve tanınan kişilerinden biri haline gelir.

 

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir