rüyada yılan öldürmek üzerine 10 ilginç tabir

Rüyada yılan öldürmek genel anlamda neye delalet eder?

Rüyada görülen yılanların rengi ve büyüklüğü her ne olursa olsun yılan, düşmanı temsil eder ve yılan öldürmek de düşmandan kurtulmak demektir. Ancak düşman olarak ifade edilen yılanın özellikleri rüyanın yorumu açısından çok önemli ipuçları sunmaktadır.

rüyada yılan öldürmek 1

Rüyada yılan öldürmek büyük bir düşmandan kurtulmanın yanı sıra hayra kavuşmak, nimetlere nail olmak ve uzun süredir muzdarip olunan bir hastalıktan sonra şifa bulmaktır.

Rüyada yılan öldürmek erkek için kötü niyetli bir kadından kurtulmak anlamındadır. Bu kadın maddi ve manevi olarak erkeğin yaşamında pek çok olumsuzluğa yol açan art niyetli bir insandır. Kadınlar için bu rüya sinsi ve fesat bir kişiden uzaklaşılmasıdır. Bu kişi alttan alta insanların arasını bozmakta ve insanların huzursuz olmasına yol açmaktadır.

Rüyada yılan öldürme ile alakalı aşağıdaki tabirlerde detaylara göre değişebilen yorumlar bulunmaktadır. Görülen rüyanın niteliğine göre ilgili maddeler dikkatlice incelenmelidir:

Rüyada siyah yılan öldürmek  

Siyah yılan, güçlü ve sinsi düşman demektir. Bu düşman çoğu zaman dost göründüğü ve kendisini ustaca gizlediği için tespiti oldukça zordur. Hatta bu kişi en son şüphe duyulacak kişiler kategorisindedir.

Ancak rüyasında siyah yılan öldürdüğünü gören kişi çok kısa bir süre sonra bu dost görünümlü kişinin sakladığı sırları öğrenerek her şeyden haberdar olacaktır. Rüyasında siyah yılan öldürdüğünü gören kişi bilmelidir ki büyük bir düşmandan kurtuluş günü epeyce yaklaşmıştır.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada yeşil yılan öldürmek

Yeşil yılanlar, istenmeden düşman olunan kişilerdir. Bu şahıslar aslında kötü niyetli insanlar değildir. Toplum içinde sevilip sayılan insanlar olan bu kişilerle öyle ya da böyle düşman olunmuştur.

Rüyasında yeşil yılan öldürdüğünü gören kişi, düşmanlarından kurtulacak demektir. Bu kurtuluş düşmanların birbirini alt etmesi tarzında olmayıp barışma suretiyle aradaki husumetin giderilmesi biçimindedir.

Rüyada sarı yılan öldürmek

Sarı yılan öldürmenin iki farklı tabiri yapılmaktadır. Birinci tabire göre sarı yılan somut bir düşman değildir fakat düşmanlardan bile daha fazla zarar veren çetin bir hastalık demektir. Sarı yılan öldürdüğünü gören kişi bu hastalığı yenerek şifa bulacaktır.

Rüyada sarı yılan öldürmenin bir diğer yorumu ise kişiye düşmanlık besleyen birisinin başına büyük bir kaza-bela gelmesidir. Rüya sahibine düşman olan şahsın başına o kadar büyük bir musibet gelecektir ki bu şahıs artık kişiye düşmanlık besleyecek fırsatı dahi bulamayacaktır.

rüyada yılan öldürmek 4

Rüyada yılanın başını ezerek öldürmek

Taş ile veya başka bir cisimle yılanın başını ezmek vaktinde verilmiş ve kişiyi büyük bir zarara uğramaktan kurtaran isabetli karar demektir. Kişi çok isabetli bir tercih yapmış ve bu seçimi ile hem kendisini hem de ailesini büyük bir zarara uğramaktan kurtarmıştır.

Yılanın başını ezdiği halde yılanın gövdesinin devamlı surette hareket ettiğini görmek ise büyük ve can sıkıcı bir dedikodunun çıkacağını fakat bu dedikodunun kısa bir süre sonra yerini sükunete bırakacağını ifade eder.

Rüyada çıngıraklı yılan öldürmek

Çıngıraklı yılan rüyaları ilahi bir ikaz mahiyetindedir. Bu rüya büyük bir tehlikenin çok yaklaştığını ve dikkatli olunması gerektiğini ifade etmektedir.

Çıngıraklı yılan öldürdüğünü gören kişi, düşmanını tespit edip bertaraf etmekte geç kalmıştır. Söz konusu düşman yenilecektir fakat bazı zararlara uğramak da kaçınılmaz olmuştur.

Rüyada su yılanı öldürmek

Bir yanlış anlama üzerine kıymetli bir dostu kırmak ve onu kaybetmektir. Kişinin sonradan çok fazla pişmanlık duyacağı bir eylem gerçekleştirmesidir. Rüya sahibi olayları yanlış yorumlayarak çok sevdiği bir arkadaşını kendisinden uzaklaştıracaktır. Ancak kısa bir süre sonra yanlış yaptığını anlayacak ve pişman olacaktır.

Su yılanı öldürdüğünü gören kişi asla kendisinden uzaklaştırdığı arkadaşı ile eski muhabbeti kuramayacaktır. Çünkü masum bir insana çok büyük ithamlarda bulunulmuş ve tekrar iletişime geçilebilmesini sağlayacak bütün yollar böylece kapatılmıştır.

Rüyada kendisine saldıran yılanı öldürmek

Bu rüyada saldıran yılanın ne zaman öldürüldüğü rüyanın yorumu üzerinde son derece etkilidir. Eğer yılan kişiye saldırıp onu sokmadan öldürülmüşse bu durum hayırlı şeylerin görüleceğine işarettir.

Ancak rüyada saldıran yılan soktuktan sonra öldürülüyorsa bu durum kişinin nihayetinde düşmandan kurtulacağına fakat kendisinin de ciddi zararlar göreceğine yorumlanır.

rüyada yılan öldürmek 2

Rüyada birden fazla yılanı bir defada öldürmek

Pek çok yılanı bir arada öldürmek büyük bir servet sahibi olmak veya devlet kademelerinde yüksek bir mevkiye ulaşmak anlamındadır.

Çok sayıda yılanın iç içe geçtiğini ve yumak oluşturduğunu görüp sonra da bu yılanları öldürdüğünü görmek büyük bir sorununu çözmek demektir. Uzun zamandır çözülmeyi bekleyen ciddi meselelerin hallolmaya başlaması manasına gelir.

Rüyada evinde yılan öldürmek

Bir kişinin evinde büyük bir yılan öldürdüğünü görmesi nefsini yenmesi demektir. Erkekler için bu rüya zinadan korunmak ve kendisini muhafaza etmektir. Kadınlar için ise dedikodudan uzak durmak ve salih bir amel sahibi olmak demektir. Her iki durumda da kişinin günaha tevessül etmemesi anlamına gelir.

Bir kişi rüyasında mutfakta yılan görür ve onu öldürürse bu durum kötü niyetli akrabalara işarettir. Yakın akraba çevresinden art niyetli birilerinin varlığı söz konusudur. Rüya sahibinin dikkatli davranmasında fayda vardır.

Rüyada silahla yılan öldürmek

Rüyada silahla yılan öldürmek büyük bir fırsat yakalamak demektir. Rüya gören kişi belki de hayatının en büyük fırsatını yakalamıştır. Bu fırsat değerlendirildiğinde kişinin hayatındaki tüm olumsuzluklar bitecek ve mutlu günler yaşanacaktır.

Rüyada yılana defalarca ateş ettiği halde yılanı bir türlü vuramamak ise bu büyük fırsatın kaçırılacağı anlamına gelmektedir.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir