Rüyada uçmak nedir, bu rüyayı görenler dikkat!

Rüyada Uçmak Nedir, Bu Rüyayı Görenler Dikkat!

Sevgili okurlar, yazımızın başlığını “rüyada uçmak nedir, bu rüyayı görenler dikkat” şeklinde attık. Çünkü rüyada uçmak, rüya sahibine çok önemli ilâhî uyarılarda bulunur ve hayatının sonraki safhalarında dikkatli olmasını söyler. Nasıl mı? Şu 2 uyarıya dikkat edin:

ruyada ucmak 5

Rüyada Uçmak ve 2 Önemli Uyarı

  1. İslâm alimleri, hiçbir şeyin boşu boşuna yaratılmadığı gerçeğinin altını çizerek rüyaların da gizli mesajlar ve uyarılar bildirmek için yaratılmış olduğunu belirtirler.
  2. Bu bağlamda rüyada uçmak da birçok önemli uyarı ve mesaj taşır. İşte aşağıda 20 civarında tabirle, bu rüyanın değişik yorumlarını uyarılar şeklinde aktaracağız. Mümkünse rüyanızı her yönüyle anımsamaya çalışın ve aşağıdaki tabirlerde maviyle yazdığımız kısımlara fazlasıyla dikkat edin.

Genel Olarak Rüyada Uçmak Neye Delalet Eder?

Birçok tabirci bu rüyanın, kişinin içindeki sıkıntıların dışa vurumu olduğunu belirtir ve rüya sahibine şunu söyler:

“İçindeki problemler birikip kalırsa seni çıkmaz bir sokağa sürükleyip acılara gark edebilir. Bu nedenle, çevrende sana yakın insanlarla duygularını ve düşüncelerini paylaşıp kendini onlara açmalısın. Yani bir yolunu bulup seni içten içe üzüntüye sürükleyen düşüncelerinin ve duygularının üstesinden gelmelisin.”

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Uçmak Nedir?

Yukarıdaki tabire ek olarak şöyle bir yorum da yapılır:

“Bu rüya size maddi ve manevi kazanç kapısının açıldığını ve güzel günlere yelken açacağınızı anlatır, fakat bu güzel günlerin gelmesi ve maddi-manevi doyuma ulaşmanın en güvenilir yolu, sizi içten içe yoğun bir strese sokan sorunların üstesinden gelmektir.”

Rüyada Uçarak Göğe Yükselmek Nedir?

Rüyada uçarak göğe yükselmek, size şu mesajı verir:

“Yakın zamanda, önüne çıkacak olan harika bir fırsat sayesinde, hem maddi hem de manevi açıdan mükemmel bir mertebeye gelebilirsin. Bu fırsat, seni maddi-manevi anlamda tatmine ulaştırıp mükemmel bir konuma gelmene vesile olacaktır.”

Rüyada Kuş Gibi Uçmak Neyin İşaretçisidir?

Rüyada kuş gibi uçmak, çevrenizdeki bazı insanlara özenip onlar gibi olmak istediğinize delalet eder ve bu rüya bize şöyle der:

“Senden üstün olduğunu zannettiğin kişilerin etkisinde kalıp kendini hafife alma ve hor görme, aksi takdirde hiç ummadığın sıkıntılarla pençeleşmek zorunda kalabilirsin. Kendini hafife alma ve çevrendeki insanların senden üstün oldukları yanılgısına kapılma.”

ruyada ucmak 1

Rüyada Ellerini Çırparak Uçtuğunu Görmek Nedir?

Rüyada ellerinizi çırparak uçtuğunuzu gördüyseniz, kendi çabanızla çok güzel imkânlara kavuşacaksınız demektir. Bu rüya, aynı zamanda aile fertlerinden birinin sayesinde harika bir kazanç kapısının size açılacağına da işaret eder.

Rüyada Uçarak Göğe Yükselmek Neyin Göstergesidir?

Rüyada uçarak göğe yükselmek, maddi sıkıntılarınızın üstesinden gelip güzel imkânlara kavuşacak olmanıza işaret ettiği gibi, eski sorunlarınızı aşıp yeni ve huzurlu bir hayata adım atacağınıza da delalet eder.

Rüyada Uçakla Uçmak Nasıl Tabir Olunur?

Rüyada uçakla uçmak, başkasının etkisi ve vesilesi ile yıllardır arzu ettiğiniz hayata adım atacağınızın göstergesi sayılır. Fakat bu başkası, şimdiye kadar hiç tanımadığınız ve hatta varlığından bile haberdar olmadığınız biri olacaktır. Bu sebeple bu rüya bize şu mesajı verir:

“Yeni tanışacağın insanlara dikkat et, çünkü onlardan biri senin hayatına renk katacak.”

Rüyada Paraşütle Uçmak Nasıl Tabir Edilir?

Paraşütle uçmak, yine maddi kazanca ve amaçlanan güzel hayata delalet eder, fakat bu güzel kazanç kapısının sizin çevrenizdeki biri vesilesi ile size ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Kuşlarla Birlikte Uçmak Neye Delalet Eder?

Kuşlar eşliğinde uçmak, yakında birtakım dürüst insanla birlikte hayatınıza renk katacak harikulade bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Tabi İslâm alimleri, bu yolculuğun somut bir yolculuk veya mecaz anlamda hayat yolculuğu olabileceğinin altını çizerler.

ruyada ucmak 4

Rüyada Birini Uçarken Görmek Ne Demektir?

Bu rüya, uçarken gördüğünüz insanın tanıdık olup olmamasına göre farklı şekillerde yorumlanır, şöyle ki:

“Eğer tanıdığınız birini uçarken gördüyseniz, onun vesilesi ile huzura ereceğiniz tabiri yapılır; şayet tanımadığınız birini uçarken gördüyseniz, yakın zamanda karşınıza çıkan birinin size zarar verebileceğine delalet eder.”

Rüyada Kanatsız Olarak Uçmak Ne Demek?

Rüyada kanatsız olarak uçmak, maddi anlamda çok büyük bir yıkıma maruz kalacağınız anlamına gelir, ne var ki bu kayıp, sizin yeniden feraha kavuşmanıza engel olamayacak. Bu rüya size şu ilâhî ikazı yapar:

“Maddi kayıp sizi endişe ve strese sürüklemesin, zira dünya malının biri gider biri gelir ve sizi de ileriki hayatınızda bolluk ve bereket dolu yıllar bekliyor olacak.”

Rüyada Bir Çatıdan Başka Bir Çatıya Uçmak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada çatıdan çatıya uçtuğunu görmek, birçok tabirci tarafından maymun iştahlı olmakla tabir olunur ve şöyle denir:

“Daldan dala konup kendinizi heba etmeyin, mümkün mertebe bir işte ve bir konuda sebat ederek o konunun uzmanı olun.”

Rüyada Göğe Yükselip Orada Gökyüzü Kapılarının Açılması Nedir?

Rüyada gökyüzü kapılarının açılması, rüya sahibinin harika ihsanlarla ve nimetlerle müjdelendiği şeklinde yorumlanır.

ruyada ucmak 2

Rüyada Gökten Düşmek Neye İşaret Eder?

Eğer rüyanızda gökten düştüğünüzü gördüyseniz ve gerçekten yere çakıldıysanız maddi kayıp yaşayacağınız anlamına gelir, fakat yere çakılmadan sadece düştüyseniz birkaç dostunuzun size düşman olacağı anlamı çıkar.

Rüyada Uçarak Bir Ağaca Konmak Nedir?

Rüyanızda uçarak bir ağaca koyduysanız, bu ağacın meyveli olup olmadığına göre 2 farklı tabir yapılır. Eğer ağaç meyveli ise, güzel imkânlara delalet ederken meyvesiz ağaca konmak da kötü niyetli arkadaşlara işarettir.

Rüyada Kanatları İle Uçtuğunu Görmek Neye Delalet Eder?

Bu rüya, sizi arkanızdan çekiştiren birkaç insan olduğunun göstergesi sayılır ve rüya sahibine şöyle söylenir:

“Size dost gibi görünen arkadaşlarınıza dikkat edin, çünkü onların yüzünden kötü bir akıbete duçar olmanız mümkün.”

Rüyada Uçarken Birden Durmak Nedir?

Uçarken aniden durduğunuzu gördüyseniz, sizi kötüye götürecek yollardan vazgeçip doğru ve sağlıklı bir istikamete doğru adım atacaksın demektir.

Rüyada Gökyüzünü Baştan Başa Uçmak Nedir?

Bu rüya, sizin dünyadaki her türlü nimeti tadıp her türlü güzelliğin önünüze serilecek olmasının göstergesi olarak tabir edilir.

Rüyada Denizin Üstünde Uçmak Nedir?

Rüyada deniz üzerinde uçmak, atacağınız adımlara dikkat etmeniz halinde iki yönlü nimete erişeceğinizin işaretçisi sayılır. Çünkü gökyüzü ile deniz arasında uçmak, iki mavi nimet arasında kalmaya delalet eder.

Evet, yukarıda size rüyada uçmak nedir, sorusuyla alakalı çok önemli tabirleri aktardık, şimdi de bir tavsiyeyle yazımızı bitirelim:

En Etkili Aşk Duaları Kitabı isimli kitap, birçok kişiye aşk yolculuğunda yardımcı oldu, siz de bu kitabın etkili dualarına göz atmalısınız.

Kitaba buradan (tıklayın) ulaşmanız mümkün.

İsterseniz en son yazdığımız şu rüya tabirlerine de göz atabilirsiniz:

 

İlgili kelimeler: rüyada uçmak

Yorumlar 5

  • Rüyamda iki kişinin beni havaya gülerek havaya yükselmişti.Ben cirpinarak Bismillah çekerek uyandım bu rüya mutfakta gördüm

  • Rüyada gece odamda ućuyordum oda kapısını tam açiyordum birden uyandım bu üçüncü defa görüyorum

  • Benim çok sevdiğim ve değer verdiğim bir hocam var ve hocam burada değil tahin isteyip iki yıldır gitmiş . Ben rüyamda hocam la karsilastigimizi görüp koşup sımsıkı sarılıtor ve ayaklarım yerden kesiliyordu mutluluktan ardından beni alıp uçup bir okulun çatısında oturuyorduk ve manzarası da oldukça hoştu beni bunun için oraya götürüyordu sonrasında zaten uykudan uyandım .

  • YORUMLARI ÇOK ETKİLEYİCİ VE GERÇEĞİ YANSITIYOR,YORUMLARINI BİZLERE PAYLAŞAN RÜYA TABİRLERİNE TEŞEKKÜRLER.

  • Bende dün havada sürüklendiğimi gördüm. Sanki biri çekiyormuşcasına korkuyordum.Alacakkaranlıktı 2 defa ağaçlara tutunarak sürüklendiğim yönün tersine gitmeyi başardım. Ve dua ederek uyanabildim. Uyandığımda saat 5 sularıydı. Yorumlarınızı çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir