Rüyada Soğan Görmek Olumsuz Anlam Taşır, Dikkatli Olmalısınız

Rüyada soğan görmek ne anlama gelir diyenlerin bilmesi gereken önemli hususlar

Rüyada soğan görmek genellikle maddi yaşamda ve özel hayatta karşılaşılacak sıkıntılar demektir. Bu rüyayı gören kişilerin günlük yaşamlarında tedbirli davranmayı ihmal etmemesi zorunluluk arz etmektedir. Çünkü soğan görme rüyaları ilahi birer ikaz olarak kabul edilmelidir.

Rüyada soğan görmek bazen müjdeli durumlara da işaret etmektedir. Bu hususta belirleyici olan husus ise rüyada görülen detaylardır. Zira görülen bazı detaylar tabirin değişmesine sebep olmaktadır ve rüyanın mahiyetini olumlu hale getirmektedir.

Rüyada soğan görmek kişinin yaşamı ve geleceği ile ilgili ciddi mesajlar vermektedir. Üstelik küçük detaylar bazen rüyanın tamamen zıt manalarda yorumlanmasına da neden olmaktadır. Bu itibarla soğan görme rüyaları çok titiz biçimde tabir edilmelidir.

Aşağıda rüyada soğan görmek ile alakalı tüm önemli detayların tabirlerine yer verilmiştir. Rüyanızın hayra çıkmasını temenni ederek maddelerimize geçiyoruz.

İşte rüyada soğan görmek hakkında bilinmesi gereken her şey

Rüyada yeşil soğan görmek

Ağızdan çıkan bir sözün maksadını aşarak kişiye büyük sıkıntı vermesidir. Rüya sahibi boş bulunup bazı sözler söyleyecek ve bu sözlerinin bedelini ağır biçimde ödemek zorunda kalacaktır.

Rüyasında yeşil soğan gören kişilerin söyleyecekleri sözlere dikkat etmeleri faydalı olacaktır. Zira bazen yanlış bir söz insan hayatında telafisi mümkün olmayan sorunlara yol açabilmektedir.

Rüyada çürümüş soğan görmek

Meslek yaşamında ve özel hayatında üzerine düşen görevleri yerine getirmemek manasındadır. İnsanlara karşı mahcup olmak ve sorumluluklarını ihmal ettiği için vicdan azabı hissetmektir.

Rüyada soğan doğradığını görmek

Soğan doğrama rüyaları peş peşe birkaç olumsuz durum yaşamak ve bu nedenle de büyük moral bozukluğu hissetmek manasında yorumlanır.

Rüyasında soğan doğradığını gören kişilerin sabırlı davranarak bütün güçleri ile çalışmaya devam etmeleri söz konusu sıkıntıların giderilmesinde faydalı olacaktır.

Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabı yaşamınızda hayırlara vesile olacak inşallah

Dilek duaları, işlerin açılması için dualar, kavuşma duaları, şifa duaları ve hacet duaları gibi yaşamınızın tüm alanları ile ilgili en etkili ve en sahih duaları bir arada görmek istiyorsanız bu muazzam eseri mutlaka okumalısınız.

Okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu geniş kapsamlı eser inşallah sizin de murat ettiğiniz her şeye kavuşmanıza vesile olacaktır.

Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını hemen indirip okumak için tıklayınız.

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var.

 

Rüyada kuru soğan görmek

Kuru soğan görme rüyaları daha çok maddi yaşamda karşı karşıya gelinecek sorunlar manasında tabir edilir. Rüyasında kuru soğan gören kişilerin ciddi borç yükü altında ezilecekleri ve parasal konularda zor durumda kalacakları beyan edilmektedir.

Rüyada kuru soğan kabuğu görmek

Soğan kabukları görmek en hayırlı rüyalar kategorisinde değerlendirilir. Bu rüyayı gören kişilerin hem özel yaşamlarında hem de maddi durumlarında müjdeli durumlarla karşılaşacakları beyan edilir.

Bekan kişiler için hayırlı kısmet, yoksullar için zenginlik, hastalar için şifa manalarına gelir. Yani bu rüya kişinin neye ihtiyacı varsa ve hangi konuda bir muradı söz konusu ise ona kavuşmasıdır.

Rüyada yenilen soğanın tadı tabir üzerinde etkilidir

Soğan yeme rüyalarında kişi rüyada hissettiği soğan tadını göz önünde bulundurarak bir yorum yapmalıdır. Zira kadim rüya tabiri kitaplarında soğan yeme rüyaları ile ilgili şunlar beyan edilmiştir:

Rüyada acı soğan yemek kişinin özel yaşamında bazı sorunlarla karşılaşacağını beyan eder.

Rüyada tatlı kuru soğan yemek yapılacak bir ticari faaliyet sonunda büyük miktarda servet elde etmek manasındadır.

Kötü bir tadı olan soğan yediğini görmek ise dedikodu konusu olmak ve hakkında kötü söylentiler çıkmak manasında tabir edilmiştir.

Rüyada soğan kokusundan rahatsız olmak

Birisine yüklü miktarda para kaptırmak anlamında tabir edilmektedir. Rüyasında soğan kokusundan rahatsız olduğunu gören kişilerin yapacakları önemli alışverişlerde daha dikkatli olmaları faydalarına olacaktır.

Soğan kokusundan rahatsız olduğunu görmek bazı kaynaklarda hafif hastalık ile de tabir olunmaktadır.

Rüyada çöpe soğan atmak

Ayrılık ve kavga manasında yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin sevip değer verdikleri kişiler ile aralarının bozulacağı beyan edilmektedir.

Rüyada çöpe soğan atmak sevdiği bir kişiye karşı sorumluluklarını yerine getirmemek manasında da yorumlanmaktadır.

Rüyada kuru soğan tartmak

Kötü alışkanlıklarını terk ederek daha düzgün bir yaşam sürdürmeye başlamak manasında yorumlanır. İçki, kumar, zina, dedikodu ve haram mal yemek gibi dinen caiz olmayan kötü huylardan kurtulmak ve takdir edilecek bir şahıs haline gelmektir.

Rüyada kuru soğan çuvalı görmek

Kişinin başına dert açacak maddi gelir manasında yorumlanır. Rüyasında kuru soğan çuvalları gören kişinin büyük bir servet sahibi olacağı ancak sahip olunan bu servetin kişiyi mutlu etmek yerine mutsuzluğa sürükleyeceği beyan edilmektedir.

Rüyada közde kuru soğan görmek

Uzun zamandır tanınıp sevilen bir insanın kötü davranışlarına şahit olmak ve bu nedenle hayal kırıklığı yaşamak manasında yorumlanır.

Bazı kaynaklarda kuru soğanı közde pişirmek anlık hevesler peşinde koşup büyük miktarda para kaybetmek anlamında da yorumlanmıştır.

Rüyada filizlenmiş kuru soğan görmek

Vaktinden önce harekete geçildiği için zarara uğramak manasındadır. Bu rüyayı gören kişilere aceleci davranmamaları ve yapacakları bir şey varsa tam vaktinde hareket etmeleri tavsiye edilmektedir.

Rüyada kuru soğanı yemekte kullanmak

Vesvese illetine kapılmak ve bu nedenle mutsuz olmak manasındadır. Rüyasında kuru soğanları yemekte kullandığını gören kişilerin ruhsal sağlıklarına dikkat etmeleri isabetli olacaktır. Kişinin ayrıca duaların muazzam gücü ile ruhsal şifa temin etmeye gayret etmesi de inşallah en doğru davranış tarzı olacaktır.

Rüyada kuru soğan toplamak

Kuru soğan toplama rüyaları soğanların toplandığı yere göre farklı biçimlerde tabir edilmektedir:

Bir kişinin rüyasında soğanları tarladan topladığını görmesi hayırlıdır ve isabetli tercihlerde bulunmak manasına gelmektedir. Ancak tarla dışında bir yerden soğan topladığını görmek maddi manevi sorunlarla karşılaşmak anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada soğan doğrarken elini kesmek

Gerçekleri görememek anlamında tabir edilir. Rüya sahibinin önyargılarının etkisinde kaldığı için olayların içyüzünü bir türlü göremediğini ifade eder.

Rüyada soğan doğrarken elini kestiğini görmek ilahi bir ikaz olarak kabul edilmeli ve rüya sahibi sonraki aşamalarda her şeyi apaçık görmeye gayret etmelidir. Zira rüya sahibi gerçekleri görmemekte ısrar ederse ileride telafisi mümkün olmayan sorunlarla karşılaşacak ve ziyadesiyle üzülecektir.

Rüyada soğan yetiştirmek

Kişinin rüyasında ev içinde soğan yetiştirdiğini görmesi kul hakkı yemek manasında tabir edilmektedir.

Eğer kişi rüyasında bir bahçeye veya tarlaya soğan ektiğini görürse masum insanlar hakkında ileri geri konuştuğu yani gıybet günahına bulaştığı beyan edilmektedir.

Kul hakkı yemek de gıybet etmek de affı zor olan günahlardandır. Bu itibarla kişinin tutum ve davranışlarına dikkat etmesi büyük önem arz etmektedir.

Rüyada soğan soymak

Özel yaşamla ilgili önemli sırların açığa çıkması demektir. Rüya sahibi geçmişi ile alakalı bu sırların açığa çıkması üzerine bir müddet ciddi sıkıntılar çekecektir.

Rüyada soğan satın almak

Kişinin kendi eliyle kendisini zor duruma sokmasıdır. Rüya sahibi yapacağı bir hatadan ötürü ciddi kayıplar yaşayacaktır.

Rüyada soğan satın aldığını gören kişilere büyük alimler aceleci davranmamalarını ve alacakları kararlarda ayrıntılı düşündükten sonra harekete geçmelerini tavsiye etmektedir.

Rüyada soğan satmak ise nefsine yenik düşmek ve bazı hatalar yapmak manasında yorumlanır. Rüyasında soğan sattığını gören kişilerin kendilerini her türlü günahtan muhafaza etmeleri zorunluluk arz etmektedir.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir