Rüyada Pirinç Görmek Yaşamınızla İlgili Önemli Gelişmelere İşarettir!

 

Rüyada pirinç görmek üzerine ayrıntılı tabirler

Rüyada pirinç görmek İslam dünyasında yaygın biçimde tabir edilen bir rüyadır. Zira pirinç buğdaydan bile daha yaygın bir gıda türüdür.

Rüyada pirinç gören kişi bu rüyanın kendisi ve ailesi için önemli mesajlar verdiğini bilerek hareket etmelidir. Çünkü pirinç temel rızık maddelerinden biridir ve rüyada bu rızkı görmek detaylı tabir gerektirmektedir.

Bu yazımızda rüyada pirinç görmek ile ilgili en önemli ayrıntılardan tabirlerine yer verilmiştir. Rüyanızın hayırlı durumlara işaret etmesini temenni ederek konu ile ilgili maddelerimize geçiyoruz.

Rüyada çiğ pirinç görmek

Rüyada tam pişmemiş pirinç görmek kişinin ani kararlar vermesi ve bir süre sonra da bu ani kararlardan vazgeçmesi anlamına gelmektedir. Yani biraz sahibi önemli bir mesele de insanları şaşırtacak kadar kısa sürede karar vermiştir ve yine insanları şaşırtacak kadar kısa sürede de bu kararından vazgeçecektir.

Rüyada çiğ pirinç görmek kişinin anne babasına karşı sorumluluklarını yerine getirmemesi ve onların duasından mahrum kalması anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin “hayırsız evlat” olarak nitelendirilmesi ne neden olacak her türlü yanlış davranıştan uzak durmaya çalışmak büyük önem arz etmektedir.

Rüyada pirinç yıkamak

Yapılan bir yanlıştan ötürü kendisini sorumlu tutmak ve büyük vicdan azabı duymak anlamına gelir. Aslında kişinin kendisini sorumlu tutup üzüldüğü meselede bizzat kendi ihmali yoktur. Kişinin duyarlı bir ruh yapısına sahip olmasından ötürü suçlu olmadığı halde kendisini sorumlu görmesidir.

Rüyada pirinç yıkadığını gören kişilerin geçmişte yaşanan olayları çok fazla takılmamaları ve bazı şeylerin de kaza kader olarak görülmesi gerektiğini bilmeleri yerinde olacaktır.

Hayatınızda pek çok hayra vesile olacak muazzam bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabı

Hayatınıza duaların tesirli gücü ile yön verip murad ettiğiniz şeylere helal yollardan kavuşmak istiyorsanız Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını mutlaka okumalısınız.

Bu eserde aklınıza gelebilecek farklı konularla alakalı çok sayıda dua bulunmaktadır. Bu duaların ne kadar tesirli sonuçlara vesile olduğu okurlar tarafından sayısız defa ifade edilmiştir. İnşallah kitapta bulunan dualar sizin yaşamınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada pirinç ayıklamak

Kişinin çevresinde bulunan insanlara karşı basiretinin kapandığını ve gerçekleri göremediğini ifade eder. Yani rüya sahibi sevdiği insanları kusursuz kabul ettiği için onlardan gelen hiçbir kötülüğün farkına varmamaktadır.

Bu rüya kişiye “En sevdiğin insanlar dahi söz konusu olduğunda insanlara karşı tedbiri elden bırakma. İnsanları sevmek başka bir şeydir, onlara karşı tedbirli davranmak başka bir şeydir. Hissettiğin sevgi senin gerçekleri görmemene neden olmamalıdır.” mesajı vermektedir.

Rüyada pirinç pilavı yemek

Kişinin yoksulluktan kurtulup varlıklı bir insan olması anlamına gelir. Eski kaynaklarda bu rüya için “alan el olmaktan kurtulup veren el olmak” ifadesi kullanılmıştır.

Rüyada pirinç pilavı görmek kişilerin devlet kademelerini hızla tırmanarak üst makamlara ulaşacakları yorumu da yapılmaktadır.

Rüyada pirinç pilavı dağıtmak

Rüyada dağıtılan pirinç pilavı aslında insanlara yapılan yardım demektir.

Rüyasında pirinç pilavı dağıtan kişi niye fakir ya da hasta birisine yardım ederek onların hayır duasını kazanacağı ifade edilmektedir.

Rüyada pirinç pilavı döktüğünü görmek

Rüya sahibinin kendisine büyük yardımları dokunan bir insana karşı nankörlük yaptığını ifade etmektedir.

Kişinin zor günlerinde yanında olan ve ona her konuda destek veren bir kişinin rüya sahibi tarafından imal edildiğini bildirir. Yani rüya sahibinin vefasızlık yapması ve kendisine yapılan iyiliklere karşılık vermemesi demektir.

Söz konusu bu yanlış davranış İslam ahlakına uygun değildir. Rüyasında pirinç pilavı döktüğünü gören kişilerin bu konuda daha duyarlı davranmaları isabetli olacaktır.

Rüyada pirinç toplamak

Bir kişiyi rüyada pirinç topladığını görürse bu kendisi için bir ilahi uyarı olarak kabul edilmelidir. Buna göre rüya sahibinin son zamanlarda işlerini aksattığı beyan edilmektedir. Kişinin olayları akışına bırakmak tam vazgeçmesi ve olumsuz giden durumlara vakit kaybetmeden müdahale etmesi tavsiye edilmektedir.

Bazı kaynaklarda yerden pirinç topladığını görmek büyük sıkıntılar yaşadıktan sonra arzulanan başarıyı yakalamak anlamında da tabir edilmiştir.

Rüyada çuvalla pirinç görmek

Pirinç çuvalı görmek maddi meselelerle ilgili müjde biçiminde yorumlanır. Rüya sahibinin çok büyük bir servet elde ederek zenginleşmesi demektir. Rüyada görülen pirinç çuvallarının sayısı ne kadar fazla ise kişinin de o nispette zenginleşeceği yorumu yapılmaktadır.

Rüyada pirinç satın almak

Bir kişinin rüyada pirinç satın aldığını görmesi kendisine sıkıntı veren zor günlerin geride kalması ve mutlu bir yaşamın başlaması demektir. Bu manada rüyada bir satın aldığını gören kişinin hayatını sonraki dönemlerinin çok da güzel geçeceği ifade edilebilir.

Kişinin rüyada pirinç satması ise önemli bir konuda tüm imkânlarını seferber etmesine rağmen istediği şeyi elde edememesine yorumlanır. Yani rüyada pirinç satın almak maddi anlamda hayırlı kabul edilirken pirinç satılması ise sıkıntı manasında tabir edilir.

Rüyada ıslak pirinç görmek

Kişide büyük şaşkınlık yaratacak ilginç haberler almak demektir. Rüya sahibinin alacağı bu haberler daha çok insanların özel hayatı ile ilgili olacağı için kişinin ketum davranması yani başka insanlara bu konuda bilgi vermemesi daha doğru olacaktır.

Rüyada ıslak pirinç görmenin bir diğer anlamı ise kişinin parasal konularda son zamanlarda rehavete kapılmasıdır. Yani kişi maddi yaşamı ile ilgili hesap kitap yapmayı bırakmış ve gelişi güzel yaşamaya başlamıştır. Bu rüya maddiyat ile ilgili meselelerin asla ihmal edilmemesi gerektiğini vurgulayan bir mesaj olarak kabul edilmektedir.

Rüyada pirinç lapası görmek

Rüyasında pirinç lapası gören kişilerin o güne kadar rızık kazandıkları geçim kapısının değişeceği ifade edilmektedir. Pirinç lapası ile idare edilen bu yeni geçiyorum kapısı kişinin önceki işinden daha kazançlı ve daha hayırlı olacaktır.

Rüyada pirinç lapası görmek kişinin özel hayatında da yeni başlangıçlara ve yeni ilişkilere delalet etmektedir. Rüya sahibinin yeni insanlarla tanışacak ve farklı sosyal ortamlara katılacağı beyan edilmektedir.

Rüyada pilavı yerken içinden taş çıktığını görmek

Rüya sahibinin evine olumsuz manada bir davetin gelmesidir. Eski kaynaklarda söz konusu bu davetin mahkemeye çağrı kağıdı, vergi cezası veya başka memleketlere sürgün kararı olduğu yönünde ifadeler bulunmaktadır.

Bazı alimler ise rüyada pirinç pilavı yerken taş görmeyi her türlü olumsuz haberin alınması biçiminde değerlendirmiş ve rüya gören kişinin kendisini sıkıntılı bir sürece hazırlamasını tavsiye etmiştir.

Rüyada etli pirinç pilavı yemek

Rüyasında etli pirinç pilavı yiyen kişinin yaşadığı bölgenin en itibarlı kişilerinden biri olacağı yönünde ifadeler bulunmaktadır. Bu rüya büyük servet sahibi olmak, lider seviyesini yükseltmek ve insanların takdirini kazanmak anlamlarında yorumlanmaktadır.

Etli pirinç pilavı görmek aynı zamanda yaşı geçmiş bir aile bireyinin hayırlı bir kısmet bularak evlenmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada kalabalık bir grup halinde etli pirinç pilavı yediğini görmek ise rüya sahibinin Hac farizasını yerine getirerek kutsal topraklara gideceğini beyan etmektedir.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir