Rüyada Öpüşmekle İlgili Bu Enteresan Tabirler Sizi de Şaşırtacak!

Rüyada öpüşmek ne anlama gelir?

Rüyada öpüşmek ölen kişinin kim olduğuna ve ne tarzda öpüşüldüğüne bağlı olarak farklı anlamlarda tabir edilir. Bu nedenle öpüşme rüyalarının tam olarak yorumunu yapabilmek için görülen bütün ayrıntılara dikkat etmek gerekir.

Bu yazımızda rüyada öpüşmek ile ilgili bütün önemli ayrıntıların tabirleri tek tek verilmiştir.

Rüyanızda gördüğünüz detaylarla ilgili tüm maddeleri okuyarak rüyanızın hayırlı mı yoksa şer mi olduğunu öğrenebilirsiniz.

İşte rüyada öpüşmek ile ilgili bilinmesi gereken en önemli hususlar

Rüyada Sevgilisiyle ya da Eşiyle Öpüştüğünü Görmek

Bir kişinin rüyada sevgilisiyle ya da eşiyle öpüştüğünü görmesi hayırlı kabul edilir ve zorlukların aşılarak daha rahat bir yaşam sürdürmeye işaret sayılır.

Kişinin rüyada sevgilisinin saçından öptüğünü görmesi ise uzun ve sağlıklı ömre delalet eder. Kişinin ciddi bir sıkıntı ile karşılaşmadan huzurlu bir yaşam sürdüreceği beyan edilir.

Rüyada eski sevgilisini ya da eski eşini öptüğünü görmek ise hayırlı kabul edilmez ve kişinin başına peş peşe birkaç kötü olay geleceğini haber verir. Bu rüyayı gören kişilerin her zamankinden daha dikkatli ve daha tedbirli davranmaları büyük önem arz eder.

Rüyada El Öpmek

Bir kişinin rüyada anne babasının elini öpmesi zenginlik ve başarı anlamına gelir.

Rüyada eşinin veya sevgilisinin elini öpmek ani bir karar vererek çevresindeki insanları şaşırtmak anlamındadır.

Kişinin rüyasında kendisinden yaşça küçük birinin elini öptüğünü görmesi ise günaha meyletmek biçiminde tabir edilir.

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek farkında olmadan birine zulmetmek yani kul hakkı yemek anlamındadır.

Bir kişinin rüyasında düşmanının ya da sevmediği bir kişinin elini öptüğünü görmesi ise ailesine karşı sorumluluklarını yerine getirmemek manasında tabir edilmiştir.

Rüyada Birisini Alnından Öpmek

Bir kişinin rüyada sevdiği bir insanı alnından öptüğünü görmesi müjdeli haberler almak anlamında tabir edilir.

Rüyada sevilmeyen bir şahsı alnından öptüğünü görmek ise ağır sonuçları olacak bir musibet ile karşılaşmak anlamında tabir edilir. Bazı alimlere göre söz konusu bu musibetler deprem, sel ve kasırga gibi doğal afetler biçiminde değerlendirilmelidir.

Bu sitedeki veriler hakkında herhangi bir problem görmeniz halinde lütfen bize bilgi verin; bu sayede siz değerli mümin kardeşlerimize hatalı bilgi aktarmamış oluruz.

Bununla beraber her türlü yorumunuzu dikkatlice okuyup en makul şekilde cevap vermeye çalıştığımızı da dile getirmek isteriz. Allah, hepimize selamet ve huzur versin inşaallah.

 

Rüyada Ayak Öpmek

Anne baba dışında herhangi birisinin ayağını öptüğünü görmek her anlamda büyük kayıplar yaşamak biçiminde tabir edilir.

Kişinin rüyada anne babasının ayaklarını öptüğünü görmesi ise uzun ve hayırlı bir yolculuğa çıkmak biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Kişinin rüyada vefat etmiş bir kişiyi öpmesi boşa emek harcamak anlamında tabir edilmektedir. Kişinin kendisine fayda sağlamayacak bir işte emek verdiğini ifade eder.

Bu rüyayı gören kişilere söz konusu uğraşları terk ederek daha faydalı işlere yönelmeleri tavsiye edilmektedir.

Rüyada Arkadaşını Öpmek

Rüyasında arkadaşlarından birini öptüğünü gören kişinin hayatı büyük ölçüde değişecektir.

Arkadaş öpmek rüyası ile izhar edilen bu değişiklikler hayırlı olacak ve kişinin mutluluğu yakalanmasına vesile olacaktır.

Rüyada Meşhur Biriyle Öpüşmek

Rüyasında meşhur bir sanatçı, bilim adamı veya politikacı ile öpüştüğünü gören kişinin yeni bir ilim dalı öğrenerek insanlara faydalı olacağı ifade edilmektedir. Yani rüyada meşhur biriyle öpüşmek aslında rüya sahibinin de meşhur olacağı anlamına gelmektedir.

Eğer kişiyi rüyasında kötü bir özelliği ile meşhur olmuş olumsuz bir karakterle öpüştüğünü görürse bu durum hayal kırıklığı yaşamak anlamında tabir edilir.

Kişinin rüyada vefat etmiş ünlü bir kişiyle öpüştüğünü görmesi ise rüya sahibinin tembelliğine işaret eder. Rüya gören kişinin iş yaşamında ve özel sorunlarının çözümünde yeteri kadar aktif davranmadığını bildirir. Bu rüyayı gören kişiler sorunlarının çözümü konusunda vakit kaybetmeden harekete geçmeli ve yaşamlarını daha dinamik biçimde sürdürmeye gayret etmelidir.

Rüyada Bir Hayvanı Öpmek

Rüyada bir hayvanı öptüğünü görmek rüya sahiplerini endişelendirmektedir. Zira rüya sahipleri bu rüyanın kötü olayların habercisi olduğunu zannetmektedir. Halbuki rüyada bir hayvanla öpüştüğünü görmek en hayırlı rüyalardan biri kabul edilir.

Rüyada domuz ile öpüşmek ağır ailevi sorunlar yaşamak anlamına gelir. Bunun dışında kalan tüm hayvanlarla öpüştüğünü görmek bolluk bereket anlamında tabir edilir.

Rüyada Birini Öpüp Pişmanlık Duymak

Rüya sahibinin sevdikleriyle arasının açılması anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişilere ikili ilişkilerinde daha hoşgörülü olması tavsiye edilmektedir.

Rüyada birini öpüp pişman olduğunu görmenin bir diğer anlamı ise kıskançlık nedeniyle yanlış düşüncelere kapılmaktır. Buna göre rüya sahibi anlamsız bir kıskançlık nöbetine tutulmuştur ve bu nedenle de gerçekleri görememektedir.

Bu rüyanın tabirini yapan alimler kişinin hissettiği kıskançlığın bir gerçekliğinin olmadığını yani hissedilen duygunun sadece bir yanılgıdan ibaret olduğunu ifade etmektedir. Bu rüya kişinin ifade edilen kıskançlık duygularından bir an önce kurtularak mantıklı bir bakış açısına sahip olması gerektiğini bildirmektedir.

Rüyada Yabancı Biriyle Öpüşmek

Rüyada yabancı biriyle öpüştüğünü gören kişinin korktuğu bir şey başına gelecektir. Kişinin ısrarla sakındığı ve kendisinden uzak tutmak için uğraştığı bir sıkıntı ile karşı karşıya gelmesidir.

Bu rüyayı gören kişilerin meydana gelebilecek her sıkıntıya karşı tedbirli olmaları ileride sıkıntı çekmemeleri açısından önem arz etmektedir.

Rüyada Birisini Zorla Öpmek

Kişinin rüyasında sevdiği bir şahsı zorla öptüğünü görmesi başarılı bir insan olmak ve toplumda büyük bir itibar elde etmek anlamında yorumlanır.

Kişinin rüyasında sevmediği birisini zorla öptüğünü görmesi ise yapılan bir hatanın bedelini ağır biçimde ödemek anlamında tabir edilmiştir. Rüya sahiplerine yapacakları her hareketin sonuçlarını düşünerek davranmaları önerilmektedir.

Rüyada Çirkin Birini Öpmek

Bir erkeğin rüyasında çirkin bir kadını öptüğünü görmesi haram mal ile tabir olunmaktadır. Buna göre rüya sahibi helal olmayan yollardan kazanç elde etmektedir ve bu olumsuz davranışından bir an önce vazgeçmesi gerekmektedir.

Bir kadının rüyasında çirkin bir erkeği öptüğünü görmesi ise gıybet günahına delalet eder. Rüya sahibinin başka insanlar hakkında ileri geri konuştuğunu ve böylece ağır bir vebal altına girdiğini beyan eder. Gıybet etmek affı en zor günahlardan biridir. Bu itibarla rüya sahiplerinin bu kötü davranıştan kendilerini muhafaza etmeleri büyük önem taşımaktadır.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir