Rüyada mavi elbise giymek, bu rüyaya dikkat edin!

ruyada mavi elbise gormek 1Rüyada Mavi Elbise Giymek, Bu Rüyaya Dikkat Edin!

Merhaba, bu yazımızda rüyada mavi elbise giymek hakkında bilinmesi gereken bütün önemli tabirleri aktaracağız. Fakat öncelikle şu uyarıyı yapmak zorundayız:

Rüyada mavi elbise giymek veya görmek, bir ilâhî mesaj olarak algılanır ve bu rüyayı gören kişiye bazı konularda dikkatli olması gerektiği tavsiye edilir. Bu bağlamda, geçmişte birçok insan rüyasında mavi elbise giydiğini gördüğü için, ilerleyen hayatında farklı olaylara maruz kalmıştır ve bu olaylar bize aktarılmıştır.

İsterseniz rüyada mavi elbise görmenin veya giymenin yorumunu, bu olaylardan biri üzerinden anlatalım:

Rüyada Mavi Elbise Giymek ve Hakkı Efendinin Yaşanmış Hikayesi

Hakkı Efendi, 25 yaşında bir delikanlı ve yaşına rağmen ilim konusunda emsalsiz bir âlimdir. Hakkı Efendi, bir gece mavi bir elbise görür ve bu elbiseyi üzerine giyer. Sabaha kadar sürekli olarak bu elbiseyi giydiğini görür ve bu rüyasının “fırsat ve kısmet” anlamına geldiğini bilir.

Buna rağmen durumunu hocası Hasan Efendi’ye açar. Hasan Efendi, öğrencisi Hakkı Efendi’ye şunları söyler:

“Evladım sen de bilirsin ki Allahu Teala, rüyaları öylesine yaratmış değildir. Her rüya bize bir mesaj verir ve hayat yolunda daha hayırlı işler yapmamız noktasında bizi uyarır. Senin rüyan da Allahu alem “çirkin ama hayırlı bir kısmete” delalet eder.”

Hasan Efendi’nin bu tabirinden tam 10 gün sonra, Hakkı Efendi Meryem adında bir kızla tanışır. Kızın biraz çirkin ama oldukça hayırlı bir insan olduğunu fark edince hocası Hasan Efendi’nin söylemini hatırlar.

Hakkı Efendi ve Meryem Hanım’ın evliliğinden 3 çocuk dünyaya gelir. Bu çocuklar, ebeveynlerinin güzel eğitimi sayesinde muhteşem mevkilere gelip ebeveynlerinin yüz akı olurlar.

Yukarıdaki yaşanmış hikayeden de anlaşılacağı üzere, rüyada mavi elbise giymek veya görmek “fırsat ve kısmet” şeklinde tabir edilir.

Ne var ki bu rüyayı maddeler halinde sunmak daha mantıklı olacaktır, şöyle ki:

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada Mavi Elbise Dikmek Neye İşarettir?

Mavi elbisenin rüyada dikilmesi, birçok alim tarafından hayra yorulur ama bu hayrın içinde şöyle bir mesaj olduğu dile getirilir:

“Ey insan, dikkatli ol ki çevrende sana dost gibi görünen fakat aslında seni çekemeyen ve sana düşman olan insanların şerrinden emin olursan, hayatın mutluluk ve huzurla geçer inşâallah.”

ruyada mavi elbise gormek

Rüyada Mavi Elbise Satın Almak Neye Delalet Eder?

Mavi elbise satın almak, aile ve iş hayatında işlerin yoluna gireceği şeklinde tabir edilir, ne var ki bu rüyada şöyle bir ikaz vardır:

“İş hayatında veya aile hayatında sana engel olmaya çalışan ve baş koyduğun yola taş koymaya çalışan dost görünümlü insanlara dikkat etmelisin. Eğer onlar gibi kötü gözlü ve kem sözlü insanların şerrinden emin olabilirsen mutluluk dolu bir hayata yelken açabilirsin. Aksi takdirde dertlerle ve ıstıraplarla uğraşmak zorunda kalırsın.”

Rüyada Mavi Elbise Hediye Almak Nedir?

Birine mavi bir elbisenin hediye olarak alınması, rüya sahibinin çok önemli ve kritik bir karara imza atacağını gösterir. Öyle ki bu karar sayesinde, çevresindeki insanlar da rahat edecekler ve büyük bir yükten kurtulmuş olacaklar. Mavi elbise hediye etmek, kritik kararlara işaret eder kısaca.

Rüyada Mavi Gömlek Giymek Nasıl Yorumlanır?

Mavi gömlek giymek de mavi elbise giymek gibi yorumlanır ve bu rüyanın hayra delalet ettiği ifade edilerek kısmetin ve nasibin göstergesi olduğu anlatılır. Fakat rüyada mavi gömlek giydiğini görmenin ayrıca şu ilâhî uyarısına da vurgu yapılır:

“Bundan böyle hayatında yeni bir sayfa açabilir ve kendini, olmak istediğin şekilde geliştirip dönüştürebilirsin; ne var ki bunu yaparken özellikle yakın çevreden sana engel olmaya çalışanlar olacaktır. Bu kişiler senin iyiliğini istediğini ifade etseler de bunlara aldanma, çünkü onlar aslında senin ilerlemene engel olmaya çalışanlardır.”

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek Nasıl Tabir Edilir?

Mavi ayakkabı giymek, güzel kısmetlere işaret etmekle beraber bu kısmetlerin zorlu ve sancılı bir mücadele sonrasında elde edileceğini de gösterir ve şu mesajı verir:

“Güzel kısmetlere adım atacaksın veya ayağına güzel nasipler gelecek, ama bu nasiplerin ve kısmetlerin sana gelmesi için bir hayli mücadele etmen gerekecek. Sakın mücadeleyi bırakma ve kendi nasibine kendi alın terinle ulaş.”

ruyada mavi elbise gormek 2

Rüyada Başkasının Mavi Elbise Giydiğini Görmek Nedir?

Bir başkasının mavi elbise giydiğini görmek, sizin o kişi vesilesi ile birçok güzelliğe kavuşacağınıza işaret eder. Eğer o kişiyi tanımıyorsanız, öyleyse yakında hiç tanımadığınız bir insanla tanışıp onun eliyle güzel günlere adım atacağınıza delalet eder.

Rüyada Saks Mavi Elbise Görmek Nedir?

Saks mavisi, mavinin en güzel tonlarından biridir ve rüyada saks mavisinin görülmesi de en güzel nasibe ve en güzel kısmete delalet eder.

Saks mavisi, sizin güzel günler göreceğinize ve hayırlı rızıklar elde edeceğinize, evliyseniz hayırlı bir evlada, bekârsanız güzel bir kısmete işaret eder.

Evet sevgili okurlar, rüyada mavi görmek ile alakalı birçok önemli tabire bir yaşanmış hikayeye yer verdiğimiz bu yazımıza bir öneri ile nokta koyalım:

En Etkili Aşk Duaları Kitabı isimli eser, aşk hayatına renk ve neşe katmak isteyen birçok insana yardımcı oldu. Sizde bu kitabın muazzam etkili dualarına başvurabilirsiniz.

Kitab şuraya tıklayarak ulaşmanız mümkün.

Şu rüya tabirleri de dikkatinizi çekebilir:

 

İlgili kelimeler: rüyada mavi elbise görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir