Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada koyun görmek hakkında 12 acayip tabiri okumalısınız!

ruyada koyun gormekRüyada Koyun Görmek Hakkında 12 Acayip Tabiri Okumalısınız!

Sevgili okurlar, siz de rüyanızda koyun gördüyseniz eğer, bu yazıyı mutlaka okuyup üzerinde uzun süre düşünmelisiniz. Neden mi? Çünkü rüyada koyun görmek, çok fazla görülmeyen bir rüya olmakla birlikte çok ilginç ve şaşırtıcı mesajlar taşır.

Bilirsiniz, İslâm alimleri rüyaların boşu boşuna yaratılmadığını ve Allah’ın, rüyalar vasıtasıyla kullarına ilâhî uyarılar gönderdiğini ifade eder. İşte bu bağlamda rüyada koyun görmek de çok ciddi ilâhî mesajlar taşır ve geleceğinize dair ciddi uyarılar barındırır. İşte bu yazımızı, o uyarıların 12 tanesini size aktarmak için kaleme aldık, inşâallah istifade edersiniz. (Özellikle maviyle yazdığımız bölümlere dikkat edin lütfen.)

Genel Anlamda Rüyada Koyun Görmek Neye Çıkar?

Genel olarak rüyada koyun görmek baht açıklığı ve talihin yaver gitmesi şeklinde tabir olunursa da birçok muabbir (yani rüya tabircisi) şu mesajı özellikle vurgular:

“Ey insan, sakın gördüğün rüyanın rehavetine kapılıp talihinin tamamen yaver gideceğinden ve bahtının sürekli açık olacağından emin olma. Bu rüya, sana Allah’ın lütfudur ve senin sakinleşmen ve kalbinin huzura ermesi için bir ihsandır. Unutma ki Allah, hiçbir kulunu unutmaz ve herkesi daima koruyup muhafaza eder. Sen de rehavete kapılma ve Allah’ın rahmetinden asla umudunu kesme.”

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var.

 

Rüyada Koyun Otlatmak Neyin Göstergesidir?

Bir kişinin rüyasında koyun otlattığını görmesi, o kişinin bolluk ve berekete nail olacağının ve ileride bu zenginlik sayesinde birçok kişiye yardımcı olacağının simgesi ve işaretçisi sayılır.

Rüyada Koyun Sağmak Neye İşarettir?

Rüyasında koyun sağan kişiye, Allahu Teala rüya aleminde şöyle güzel bir mesaj vermiş sayılır:

“Ey insan, Allahu Teala senin önüne helâl ve güzel yüzlerce fırsat çıkaracak ve senin de bu fırsatları elden kaçırmadan güzelce istimal etmeni (kullanmanı) isteyecek. Sakın ola ki diğer insanların sözüne bakarak elindeki bu fırsatları kaçırma ve bu güzel nimetleri elinin tersiyle itme.”

ruyada koyun gormek 1

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek (Rüyada Çok Sayıda Koyun Görmek) Ne Manaya Gelir?

Rüyada çok sayıda koyun görmek (yani koyun sürüsü görmek) rüya sahibinin birçok insana mecaz anlamda çobanlık (yani yöneticilik) yapacağının kanıtı sayılır. Bu rüya, sizin itibar ve mevki sahibi olup birçok insanı idare edeceğinizi simgeler inşâallah.

Rüyada Koyun Kesmek Ne Anlama Geliyor?

Eğer rüyanızda koyun kestiğinizi veya bir başkasının kestiğini gördüyseniz, size zarar vermeye çalışan kişilerin şerrinden ve musibetinen halas olup (kurtulup) rahatlayacaksınız demektir.

Zira bu rüya, şerden emin olmaya ve musibet tellallarından kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Kuzu Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kuzu görmek, sizi cezbeden ve sürekli olmasını istediğiniz hayalleriniz gerçekleşecek mutlu bir ömre imza atacaksınız demektir. Bu rüya, Allahu Teala’nın şu ilâhî uyarısını taşır:

“Ey insan, umudunu kaybetme ve telaş etme ki Allah’ın seninle ilgili ciddi planları var. Eğer kalbindeki derin arzunun ve yüreğinde taht kuran emellerinin gerçek olmasını istiyorsan, Allah’ın senin hakkındaki tasarısının ne olduğunu anlamaya ve o doğrultuda hareket etmeye çalış. Göreceksin ki zafer inananlarındır.”

Rüyada Kurbanlık Koyun Görmek Neye Delalettir?

Rüyada kurbanlık koyun görmek, rüya sahibinin faziletli ve itibarlı bir kişiye dönüşeceğine delalet ettiği gibi bolluk ve bereket içinde yüzeceğinin de göstergesi sayılır.

Yani bu rüya çift taraflı rüyalardan biridir ve hem itibarın habercisi hem de bolluğun müjdecisidir.

ruyada koyun gormek 3

Rüyada Koç Görmek Ne Demektir?

Rüyanızda koç gördüyseniz, size yardımları ile her anlamda yükselişe geçmenize vesile olacak yeni bir dost edineceğiniz anlamı çıkar. Bu rüya aynı zamanda güçlü bir düşmanın dosta dönüşüp canciğer ahbap olacağına da yorulur.

Rüyanın Allahu Teala tarafından size gösterilme hikmeti şudur:

“Ey insan, dostunu düşmanını iyi tanı ve her ikisiyle de iyi geçinmeye çalış. Unutma ki insani ilişkiler, insanı vezir de rezil de edebilir. Bu rüya, senin vezir olman için sana gösterildi, bu fırsatı asla kaçırma.”

Rüyada Koyun Sütü İçmek Nedir?

Rüyasında koyun sütü içen insanların hayatları, çoğu zaman mutluluk ve neşe ile geçer, demiştir rüya tabircileri. Muabbirler (yani rüyaları tabir eden alimler) bu rüyanın ilâhî mesajını şöyle aktarırlar:

“Yakın dönemde bazı rahatsız edici musibetlere maruz kalacak olsan da sakın sabrını ve sükûnetini elden bırakma. Çünkü seni muhteşem bir hayata taşıyacak fırsatlar çıkacak önüne, bu nedenle ihtiyatlı (tedbirli) ol.”

Rüyada Bir Koyunla Kavga Etmek Neyin Göstergesidir?

Rüyasında bir koyunla veya bir koç ile kavga ettiğini gören kişilerin, içlerinde hiç kimseye aktaramadıkları bir problem olduğuna dair yorumlar yapılır ve bu kişilere şu öneride bulunulur:

“Eğer şimdikinden daha kaliteli ve daha anlamlı bir hayata ulaşıp içindeki problemleri çözüme kavuşturmak istiyorsan, kendine birkaç can dost bulmalı ve onlarla içsel problemlerini konuşup rahata ermelisin. Ancak bu sayede seni yıkan ve yıpratan acıların üstesinden gelebilirsin.”

Rüyada Koyun Sahibi Olmak Nedir?

Rüyanızda koyun sahibi olduğunuzu gördüyseniz, sizi aile veya iş hayatında bekleyen güzel bir nimet var demektir.

İslâm alimleri bu rüyanın güzel kısmete, helâl kazanca ve hayırlı rızka delalet ettiğinin altını çizerler ve bu rüyayı gören kişileri tebrik ederler.

ruyada koyun gormek 2

Rüyada Koyun Eti Görmek Neye Çıkar?

Rüyada koyun eti görmek, sizi arkanızdan çekiştiren bazı sinsi kişilerin varlığına işaret ederek sizi şöylece uyarır:

“Herkesi dost addetme (zannetme) ve herkesin samimiyetine güvenme. Çünkü seni çekemeyen ve seni sevmediği için daima arkandan çekiştiren insanlar var ve bu kişiler sana ciddi zararlar da verebilir. Bu nedenle daha dikkatli olmak zorundasın.”

Rüyada Koyununuzun Kaybolduğunu Görmek Ne Demektir?

Rüyasında koyununu kaybeden kişinin rızık kapısının kapanacağını ifade ederler. Fakat bu rüyanın şu müjdeli haberi taşıdığını da eklerler:

“Rüyada koyun kaybetmek, bir rızık kapısının kapanıp daha güzel ve daha anlamlı bir diğer nimet kapısının açılacağının göstergesidir. Bu yüzden, rızık kapınızın kapandığını görünce fazla telaş edip üzülmeyin, çünkü Allah’ın izniyle daha iyi bir nimet sizi bekliyor olacak.”

Konuyla ilgili şu rüya tabirleri de ilginizi çekebilir:

 

İlgili kelimeler: rüyada koyun görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir