Rüyada kalem görmek nedir kalem rüyaları ne anlama gelir

Rüyada kalem görmenin tabirirüyada kalem görmek ne

Rüyada kalem görmek genellikle nazar ile yorumlanır. Rüyasında kalem gören kişinin kendisi ya da yakınlarından birisi nazara maruz kalacak demektir. Buradaki nazar öyle sıradan bir nazar değildir. Son derece etkili olan ve insanların hayatını derinden etkileyecek olan nazarlar düşünülmelidir.

Kalemin bir diğer anlamı ise yanlış kararlar vererek bunun olumsuz sonuçlarından etkilenmektir. Yani her iki durumda da rüyada kalem görmek hayra yorumlanmaz.

Rüyada kırık kalem görmek

Bir kişi rüyada kırık kalem görürse aile saadeti tehlike altında demektir. Bu tehlike çoğu zaman “ayrılık” biçiminde kendisini göstermektedir. Eğer kişi kalemi eline her alıp ucunu açmaya çalıştığında kalem tekrar kırılıyorsa boşa harcanacak çabalar söz konusu olacak demektir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada kalem ile resim çizmek veya yazı yazmak

Bir kişinin kalemle yazı yazması ya da resim yapması genellikle olumlu kabul edilmez. Çünkü kalemle yazı yazdığını görmek, kendi eli ile kendi yaşamını bozmak demektir. Resim yaptığını görmek ise aileden ve yakın arkadaş grubundan dostların basit bir mesele yüzünden kırılacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir