Rüyada incir görmek nedir, çok acayip 9 tabiri bilmelisiniz!

Rüyada İncir Görmek Nedir, Çok Acayip 9 Tabiri Bilmelisiniz!

Merhaba sevgili okurlar, rüya tabirlerini bütün detaylarıyla mercek altına aldığımız bu sitede, bugün de rüyada incir görmek ile alakalı 9 farklı ve önemli tabiri gözler önüne sereceğiz. Bu tabirleri aktarmaya başlamadan evvel, hemen şu önemli noktanın altını çizmeliyiz:

ruyada incir gormek 1

Rüyada İncir Görmekle Alakalı Çok Önemli Bilgi

Bu rüya, çok az insan tarafından görülen ve gizli sırlar içeren bir rüyadır, dolayısıyla rüyanızda incir gördüyseniz temkinli olmalısınız ve aşağıdaki yorumların ve tabirlerin tamamını okuyup incelemelisiniz. Bu arada gördüğünüz rüyanın detaylarını da hatırlamaya çalışmalısınız. Başlıyoruz:

Genel Anlamda Rüyada İncir Görmek Neye İşarettir?

Her rüyanın bir mesajı olduğu gibi rüyada görülen incirin de bir mesajı var ve bu mesaj, “nimet” ekseninde düğümlenir. Şöyle ki:

Bu rüya size, elinize geçecek olan nimetlere karşı duyarlı olmanız gerektiğini ve diğer insanları da bu nimetlerden faydalandırmanız gerektiğini söyler. Rüyanın ilâhî ikazı şöyledir:

“Yakın zamanda önüne güzel fırsatlar çıkacak ve bol miktarda nimete nail olacaksın, eğer sana verilen nimetlere karşı duyarlı olursan ve senden yardım bekleyenlere de yardım edersen bolluk ve bereket içinde yüzeceksin.”

Bu sitedeki veriler hakkında herhangi bir problem görmeniz halinde lütfen bize bilgi verin; bu sayede siz değerli mümin kardeşlerimize hatalı bilgi aktarmamış oluruz.

Bununla beraber her türlü yorumunuzu dikkatlice okuyup en makul şekilde cevap vermeye çalıştığımızı da dile getirmek isteriz. Allah, hepimize selamet ve huzur versin inşaallah.

 

Rüyada İncir Yemek Ne Demek?

Rüyada incir yemek, rüya sahibinin yakın çevresinden göreceği sürprize ve bu sürprizin ona getireceği bolluğa işaret eder ve şunu söyler:

“Yakın çevrendeki insanlardan biri veya birkaçı, sana müthiş bir sürpriz yapacak, eğer sana yapılacak olan bu sürprizin içindeki muazzam fırsatı değerlendirebilirsen nimete doyarsın.”

ruyada incir gormek 2

Rüyada Kuru İncir Görmek Nedir?

Rüyada kuru incir görmek, hem ulaşacağınız güzel bir nimete tabir olunur hem de başınıza gelecek bir musibete delalet eder. Rüya şunu söyler size:

“Maddi ve manevi problemlerini devre dışı bırakıp kendini tatlı bir nimetin kucağına bırakmak ve kötülüklerden uzak bir hayat geçirmek istiyorsan, aklını kullanıp karşına çıkacak fırsatların kıymetini bilmelisin. Aksi takdirde birçok problem yaşayıp kötü bir hayata maruz kalabilirsin.”

Rüyada İncir Ağacı Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada incir ağacı görmek, birçok rüya tabircisi tarafından “insanları gıpta ve hayranlığa sevk edecek harika bir zenginlik” olarak tabir edilir. Rüyanın ilâhî mesajı şöyle aktarılır:

“Muazzam bir bolluk ve muhteşem bir zenginlik, insanların gözlerini kamaştırıp herkesi hayran bırakabilir; bu kadar güzel bir nimete kavuşmak için senin kuyunu kazmaya çalışan insanları fark edip onlara karşı tedbir almalısın.”

Rüyada İncir Toplamak Nasıl Tabir Edilir?

Bu rüya, incir toplanan yerin kuru olup olmamasına göre 2 şekilde tabir edilip yorumlanır:

Eğer incir topladığınız yer kuru ise, bu rüya size zahmetsiz bir nimetin kapınıza geldiği müjdesini verir. Eğer kuru olmayan (ıslak) bir mekandan incir topluyorsanız, bu rüya da size “zahmetli bir nimet”in yolculuğunu anlatır.

Yani incir toplamak, daima nimete işaret eder; fakat bu nimet size hiç çabalamadan da gelebilir muazzam bir enerji harcayarak da gelebilir.

ruyada incir gormek

Rüyada Yeşil İncir Görmek Neyin Göstergesidir?

Yeşil incirin görülmesi, birçok muabbir (tabirci) tarafından aile içerisindeki güzelliğe yorulur ve rüyanın mesajı şöyle aktarılır:

“Aile fertlerinden biri, senin için inanılmaz bir çaba sarf edecek ve senin mutluluğun için elinden gelen her şeyi yapacak, eğer onun bu çabasına layık olmaya çalışırsan hem seni hem de aile efradını güzel günler bekliyor olacak.”

Rüyada Siyah İncir Görmek Neye Delalet Eder?

Siyah incir görmek, bir hastalık veya farklı bir musibetin ardından gelecek güzel günlerin habercisi olarak yorumlanır. Rüyanın ilâhî mesajı şudur:

“Dişini sıkıp gerekli sabrı gösterirsen, başına gelen hastalığın veya farklı musibetlerin bunaltıcı etkisinden sıyrılıp güzel günlerin nimetine müyesser olabilirsin. Korkma, kara gün kararıp kalmaz ve endişelenme, her gecenin bir nehar (sabahı), her kışın bir baharı vardır.”

Rüyada Sarı İncir Görmek Ne Demek?

Sarı incir, rüya sahibinin dost bildiği bazı kişiler tarafından çekiştirildiği ve onların kötü niyetine maruz kaldığı anlamına gelir. Rüya, sahibine şunu söyler:

“Dost bildiğin insanların kötü niyetli olma ihtimalini hiçbir zaman aklından çıkarma ve çevrendeki insanlara karşı her daim ihtiyatlı (tedbirli) olmaya çalış. Unutma ki insanoğlu çiğ süt emmiştir ve unutma ki her insan, kötü niyetli olabilir.”

ruyada incir gormek 4

Rüyada Tatlı İncir Görmek Neye İşaret Eder?

Rüyada tatlı incir görmek, ağız tadınızı bozacak bir sıkıntının habercisi olduğu gibi, bir sıkıntı sonrasında yaşanacak mutluluğa da yorulur.

Rüya, şu mesaja sahiptir:

“Bazı sıkıntıların tahrip edici etkisine maruz kalıp hayattan aldığın zevke gölge düştüğüne tanık olabilirsin, ne var ki bu musibetin de geçici olduğunu bilmeli, kendini motive etmeye çalışmalısın. Çünkü senin dünyaya pozitif bakışın sayesinde, ağız tadını kaçıran musibet, yerini neşe ve huzur dolu günlere bırakacak.”

Evet sevgili okurlar, rüyada incir görmek nedir, sorusuna 9 ilginç tabirle cevap vermeye çalıştık. Sözün tam da burasında, güzel bir tavsiye ile yazımızı noktalayalım:

En Etkili Aşk Duaları Kitabı isimli güzel çalışmayı mutlaka inceleyin. Kitaba buraya tıklayarak ulaşmanız mümkün.

Son yazdığımız şu tabirler de ilginizi çekebilir:

 

İlgili kelimeler: rüyada incir görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir