Rüyada ilişkiye girmek nedir, çok ilginç 8 tabir

Rüyada İlişkiye Girmek Nedir, Çok İlginç 8 Tabir

Sevgili okurlar, rüyada ilişkiye girmek hakkında 8 çok önemli tabir aktaracağımız bu yazımızda, aynı zamanda 2 önemli ve hayati noktaya da temas edeceğiz. Evvela şunu hatırlatalım:

Rüyada ilişkiye girmek, çok az insanın gördüğü bir rüyadır ve bu rüyada inanılmaz ciddi mesajlar gizlidir. O mesajları ve ilâhî uyarıları birazdan öğrenmiş olacaksınız.

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek ve 2 Hayati Ayrıntı

  1. Değerli okurlar, İslâm alimleri rüyalarla ilgili olarak genel anlamda şunu söylerler: “Cenab-ı Teala Hazretleri, hiçbir şeyi boşu boşuna yaratmadığı gibi rüyaları da boşa yaratmaz, bu nedenle herkes gördüğü rüyanın bir mesaj olabileceğini düşünmek zorundadır.”
  2. Rüyada ilişkiye girmek, Allah tarafından bize gösterilen bir ikazdır ve Allah bize, bu rüya vasıtasıyla bazı hayati mesajlar bildiriyor. İşte aşağıdaki 8 tabirde bu mesajları göreceksiniz, lütfen dikkatlice okuyup iyice anlamaya çalışın ve gördüğünüz rüyayı mümkün mertebe iyi hatırlayın.

Genel Anlamda Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek Neye İşaret Eder?

Her ne kadar rüyada ilişkiye girmenin, “rüyayı görme şekline” göre birçok farklı yorumu ve tabiri olsa da genel olarak şöyle bir tabire sahiptir:

“Rüya sahibi, çok istediği bir hedefi gerçekleştiremediği için içten içe üzülüp kendini hırpalamaktadır. Halbuki eğer elindeki imkânları güzelce değerlendirip daha dikkatli olursa, amaçladığı şeyleri yapabilir. Kısaca bu rüya, rüya sahibinin hedeflerine ulaşabileceği müjdesini verir.”

Bu sitedeki veriler hakkında herhangi bir problem görmeniz halinde lütfen bize bilgi verin; bu sayede siz değerli mümin kardeşlerimize hatalı bilgi aktarmamış oluruz.

Bununla beraber her türlü yorumunuzu dikkatlice okuyup en makul şekilde cevap vermeye çalıştığımızı da dile getirmek isteriz. Allah, hepimize selamet ve huzur versin inşaallah.

Rüyada Erkekle İlişkiye Girmek Neye Yorulur?

Bir kadının rüyasında bir erkekle ilişkiye girmesi ile bir erkeğin rüyasında başka bir erkekle ilişkiye girmesi, iki farklı şekilde tabir edilir ve şöyle denilir:

“Eğer rüya sahibi bir kadınsa, bu kişinin kısmeti açılacak ve rızkı çoğalacak demektir. Şayet rüya sahibi bir erkekse, bu rüya, erkeğin aşk hayatında ciddi sorunlar ve bunalımlı dönemler yaşayacak olduğunun göstergesi sayılır.”

Rüyada Kadınla /Kızla İlişkiye Girmek Ne Demektir?

Eğer bir erkek, rüyasında bir kadınla (veya kızla) cinsel ilişkiye girdiğini görürse, o erkeğin arkasından konuşan kadınlar olduğuna yorulur ve bu rüyanın erkeği uyarmak ve tedbirli olmaya davet etmek için bir ikaz olduğu ifade edilir.

Şayet bir kadın, rüyasında bir başka kadınla ilişkiye girdiğini görüyorsa, rüya sahibi kadının rızkının ve gelirinin azalacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle İlişkiye Girmek Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek, kişinin ciddi bir hastalıkla ve yıpratıcı bir musibetle yüz yüze geleceğine delalettir, bu rüya size şu hayati uyarıyı yapar:

“Yakın zamanda başına ciddi bir musibetin tokmağı inebilir, fakat seni sersemletecek olan bu musibete karşı dik durmaya çalışırsan, kısa sürede musibetin merhamete ve rahmete dönüşeceğine şahitlik edip sevileceksin. Dişini sık ve Allah’ın takdiri karşısında dik dur.”

Rüyada Sevişmek Neyin Göstergesi Sayılır?

Rüyada sevişmek, kişinin bir türlü ulaşamadığı hedeflerine ulaşıp mutlu olacağına ve bu mutluluğun daimi olacağına delalet ederek rüya sahibine şu müjdeyi verir:

“Azmini diri tutup kendini daima motive etmeye çalışırsan, en büyük engelleri rahatlıkla aşıp içindeki imkânsız gibi görünen hedeflerine ulaşabilirsin. Yeter ki sabırlı ol ve yeter ki pes etmeden azimle yürü.”

Rüyada Sevgiliyle İlişkiye Girmek Neye Delalettir?

Eğer rüyanızda sevgilinizle ilişkiye girdiğinizi gördüyseniz, aile fertlerinizden birinin sizden bir beklenti içerisinde olduğuna delalet eder. Rüya sizi şu yönde uyarır:

“Aile bağlarına dikkat et ve senin en değerli varlığın olan aile fertlerinin dertlerine daha yakından bakmayı dene. Çünkü ancak bu sayede onların problemlerine çözüm üretebilir ve ancak bu şekilde onların yaralarına merhem sürebilirsin. Aksi takdirde sen de bedbaht ve perişan olmaya mahkûm olursun!”

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek Nedir?

Bir kişinin rüyasında eşiyle cinsel ilişkiye girmesi, rüya sahibinin maddi kayıp yaşayacağı ve bunalımlı bir dönem geçireceği anlamını taşır, rüyanın mesajı şöyle aktarılır:

“Maddi anlamda bunalımlı ve stresli bir dönem geçirip tamamen dibe çöktüğünü düşünebilirsin, fakat sabredip Allah’a dayanırsan her sıkıntının saman alevi gibi sönüp gideceğine şahit olursun.”

Rüyada Ters İlişkiye Girmek Ne Demektir?

Rüyada ters ilişkiye girdiğini görmek, kişinin çevresinde “musibet bulutları”nın dolaştığı şeklinde tabir olunur, rüyanın mesajı ise şöyle izah edilir:

“Ey insan, senin sayende bazı kişiler musibet bulutunun katran yağmurundan kurtulup selamete ve rahata ulaşabilir, öyleyse dikkatini diri tut ve gerektiğinde onların imdadına koş.”

Rüyada İlişkiye Girmek ve Kan Görmek Ne Manaya Gelir?

Bir kişi rüyasında ilişkiye girip kan görürse, o kişinin bir bedel ödeyeceği yorumu yapılır ve bu rüyanın mesajı şöyle aktarılır:

“Nefes almak dahil her şeyin bir bedeli vardır ve olmalı da. Öyleyse sıkıntısız bir şekilde ulaştığını düşündüğün nimetlere karşı şükrü elden bırakma. Aksi takdirde ciddi bedeller öder, ağır yaralar alıp yoluna sendeleyerek devam etmek zorunda kalırsın!”

Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen cinsel organ, erkeğin ya da kadının cinsel organına göre 2 şekilde tabir olunur:

Eğer erkeğin cinsel organı görülmüşse, rüya sahibinin zenginlik ile ödüllendirileceğine işaret eder. Eğer görülen cinsel organ bir kadına aitse, rüya sahibinin “verimli bir ömre” sahip olacağına ve uzun bir hayata doğru yol alacağına işaret eder.

Evet, rüyada ilişkiye girmek ile ilgili birbirinden ilginç 8 tabir aktarıp sizi bu konuda aydınlatmaya çalıştık. İnşâallah bu tabirler, yolunuzu aydınlatıp sizi yanlış adım atmaktan alıkoyar.

Son rüya tabirlerimizi de okumak isteyebilirsiniz:

 

İlgili kavramlar: rüyada ilişkiye girmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir