rüyada hamur görmek ve rüyada hamur yoğurmak 11 detaylı tabir

Rüyada hamur görmek ve hamur yoğurmak genel anlamda nedir?rüyada hamur görmek 2

Rüyada hamur görmek, genel anlamda başarıya ulaşmak ve emeklerinin karşılığını almak demektir. Görülen hamurun mayalı ya da mayasız oluşu, hamurun kabarıp kabarmaması gibi detaylar rüyanın yorumunu tamamen değiştirir. Bu nedenle hamur rüyaları tüm detaylar dikkate alınarak değerlendirilmelidir.

Aşağıda rüyada hamur görmek ile alakalı farklı detaylara dair yorumlar bulunmaktadır. Rüyanızı bir ya da birkaç detay yardımı ile çözümlemeye çalışınız.

Rüyada hamur yoğurmak nedir

Rüyada hamur yoğurduğunu gören kişi kendi çabası ve emeği ile önemli bir başarı elde edecektir. Hiçbir yardıma ve maddi desteğe muhtaç olmadan istenilen şeyi elde etmektir. Hamur eğer zorlukla yoğruluyorsa ve kişi hamuru yoğururken çok yoruluyorsa bu çok zorlu bir süreç geçireceği anlamına gelir.

Kadınlarda hamur yoğurduğunu görmek kendisi ile beraber ailesini de refaha erdirmek demektir. Zira kadınların rüyalarında hamur yoğurduklarını görmeleri çocuklar için yapılan büyük fedakarlığa işarettir.

Erkeklerde hamur yoğurduğunu görmek ise daha dar anlamda yorumlanır ve sadece maddi kazanç demektir. Erkeklerin hamur yoğurup başkalarına hamur verdiklerini görmeleri ise birisine borç verecekleri fakat verdikleri parayı geri almayacakları anlamına gelir.

Bu sitedeki veriler hakkında herhangi bir problem görmeniz halinde lütfen bize bilgi verin; bu sayede siz değerli mümin kardeşlerimize hatalı bilgi aktarmamış oluruz.

Bununla beraber her türlü yorumunuzu dikkatlice okuyup en makul şekilde cevap vermeye çalıştığımızı da dile getirmek isteriz. Allah, hepimize selamet ve huzur versin inşaallah.

 

Rüyada hamur mayalamak ne demektir?

Rüyada hamur ya da yoğurt mayalamak babadan kalan mirasın artırılması demektir. Kişi eline geçen küçük bir meblağı çalışmaları neticesinde büyük bir  servet haline getirecektir.

Kişi hamur mayaladığı halde hamuru bir türlü istenilen kıvama gelmiyorsa bu durum sıkıntıya delalet etmektedir. Fakat hamur mayalandıktan sonra taşıyorsa bu durum bereketli bir ticaret anlamına gelir.

Eğer kişi rüyasında hamur mayası aldığını veya taşıdığını görürse bu durum lider olmak ve şan şöhret kazanmak biçiminde tabir olunur.

rüyada hamur görmek

Rüyada mayasız hamur görmek

Mayasız hamur, haklı olduğu halde bir konuda sıkıntıya düşmek ve yanlış anlaşılmaktır. Rüyasında mayasız hamur gören kişi çok uğraşacak, emek verecek fakat emeklerinin karşılığını alamayacaktır. Rüyada görülen mayasız hamur boşa geçmiş zaman demektir.

Kurtuluş habercisi olarak hamur görmek

Eski rüya tabirleri eserlerinde rüyada hamur görmek “azadlık” ile yani “kurtuluş” ile tabir olunmaktadır. Hamilelerin rahat bir doğum yapacakları, mahkûmların kurtulacakları, hastaların şifa bulacağı ve borçluların feraha ereceği müjdecisi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada ellerine hamur bulaştığını görmek

Ellerine hamur bulaştığını gören kişi günaha bulaşmıştır. Kişinin vicdani yönden rahatsızlığı kendisini bu biçimde dışa vurmaktadır.

İlahi bir ikaz olan bu rüyayı gören kişinin tövbe istiğfar ederek bir an önce kendisini toparlaması faydasına olacaktır.rüyada hamur görmek 4

Rüyada hamur açmak

Hamur açtığını gören kişinin hayatı renklenecek ve belki de ömrünün en güzel zamanlarını geçirecektir. Güzel bir seyahate çıkmak, çok fazla istediği bir eşyaya sahip olmak veya güzel bir birliktelik ile yorumlanır.

Rüyada hamur kızartmak

Hayırlı rüyalardan kabul edilir. Evliler için hayırlı evlatla tabir olunur. Esnaf için yeni bir işe girişmek, eski işini terk etmektir. Yeni girilecek işin daha hayırlı olacağı tabiri yapılır.

Rüyada hamur işi görmek

İkaz anlamı taşıyan yani kişiyi uyaran rüyalardandır. Deyim yerindeyse “Fırsatı kaçırma !” diyen rüyalardır. Kişinin karşısına güzel zaman geçirebileceği fırsatlar çıkacaktır. Zaman kaybettirilmeden bu fırsatlar değerlendirilmelidir.

BASIC_PIZZA_DOUGH

Rüyada çiğ hamur yemek

Rüyasında çiğ hamur yediğini gören kişi sabırsızlığının cezasını çekecek demektir. Zor bir işte çalışılmış ve neredeyse neticeye varılmak üzeredir. Fakat rüya sahibi aceleci davrandığı için bütün bu emeği boşa çıkarmaya başlamıştır.

Rüyada hamur teknesi görmek

“Ayağı sabitlenmek” demektir. Bu rüyayı gören kişi ailesine, işine, memleketine ve dostlarına bağlanacaktır. Bu kişi artık hiçbir şekilde heva ve heveslerini takip etmeyecek, sadece doğru yolu tutacaktır.

Rüyada hamur yumağı görmek

Toplu olarak girilen bir işten kazançlı çıkılacak demektir. Birkaç arkadaşın veya aile efradının beraberce yaptığı bir ticaret sonucu ciddi miktarda para kazanılacak demektir.

 

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir