rüyada hamile olduğunu görmek 11 ilginç tabir

Rüyada hamile olduğunu görmek genel anlamda nedir?

Rüyada hamile olduğu görmek evli kadınlar için bolluk bereket ve aile saadeti demektir. Ailenin refaha kavuşması ve rızık genişliği manasındadır. Genç kızlar için hayırlı bir kısmet anlamına gelir.

rüyada hamile olduğunu görmek 2

Nadir de olsa erkekler de rüyada hamile olduklarını görebilirler. Erkeklerin rüyada hamile olduklarını görmeleri ise saklanan bir sırrın açığa çıkması ve bunun neticesinde mahcubiyet yaşanmasıdır.

Rüyada karısının hamile olduğunu görmek

Rüyada karısını hamile gören kişinin arzularına nail olacağına dair yorum yapılır. Rüya sahibinin matlubu (isteği) her ne ise gerçekleşir.

Bu rüya kişinin daha önce yaptığı iyiliklerin karşılığını ziyadesiyle göreceğini ve kendi eliyle yaptığı iyiliklerin kendisine fayda sağlayacağını gösterir.

Bazı durumlarda bu rüya gerçek anlamda da hamileliğe delalet edebilmektedir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada birisinden hamile kaldığını görmek

Rüyasında birisinden hamile kaldığını gören kişi için önemli olan husus kimden hamile kaldığıdır.

Hamile kalınan kişi gerçek yaşamda da kadının eşi ya da sevgilisi ise bu tür rüyalara fazla itibar etmemek gerekir. Ancak kadın başka birisinden hamile kaldığını görürse bu rüyanın ciddiyetle değerlendirilmesi gerekir.

Kadın gerçek yaşamda değer verdiği bir insandan hamile kaldığını görmüşse bu durum yakın zamanda gerçekleşecek doğal afet biçiminde tabir edilir. Eğer gerçek yaşamda sevilmeyen bir kişiden hamile kalındığı görülürse hafif bir hastalık geçirileceği yorumu yapılmaktadır.

Rüyada hamile erkek görmek

Bir kişinin rüyasında hamile bir erkek görmesi gördüğü erkeğin tanıdık veya yabancı olmasına göre farklı biçimlerde tabir edilir. Eğer kişinin bir tanıdığı hamile olarak görülmüşse bu durum rüya gören kişiye ihanet eden akrabaların varlığına işaret etmektedir. Rüya sahibi menfaat ilişkisi nedeniyle asıl yüzlerini göstermeyen bu art niyetli kişilere karşı tedbirli davranmalıdır.

Eğer rüyada yabancı bir erkeğin hamile olduğu görülürse bu durum rüya gören kişinin haram kazanç elde etmesi ve bunun neticesinde vicdanen rahatsız olmasına yorumlanır.

Hamile erkek görmenin bir diğer yorumu ise hayırsız evlattan çekilecek zarar demektir. Bu rüyayı gören kişi çocuklarının ahlaklı ve dürüst olarak yetiştirilmeleri için çaba sarf etmelidir. Zira bu rüya ile kendisine evlatlarından ötürü gelebilecek ciddi zararlar konusunda ikazda bulunulmaktadır. 

rüyada hamile olduğunu görmek 1

Rüyada hamile kadın görmek

Rüyada hamile kadın görmek, görülen kadının özelliklerine göre farklı biçimlerde tabir edilmektedir.

Eğer genç ve güzel bir kadının hamile olduğu görülürse bu durum kısa sürede elde edilecek büyük servet demektir.

Rüyada kör bir kadının hamile olduğunu görmek ilimde derinleşmek veya yeni bir sanat öğrenmek biçiminde tabir edilir.

Rüyada yaşı çok geçmiş bir kadının hamile olduğunun görülmesi borç yükü altında sıkıntı yaşamak demektir.

Rüyada hamile genç kız görmek

Rüyada hamile genç kız görmek, uzun süredir emek verilen bir işten yüzünün akıyla sonuç almaktır.

 Rüya tabiri yapan kimi alimlere göre rüyasında genç bir kızı hamile vaziyette gören kişi büyük bir kaza geçirecek fakat kazayı en hafif zararla atlatacaktır.

Bu rüya evsizler için ev sahibi olmak ve öğrenciler için çok zor bir sınavı başarıyla geçmek biçiminde de tabir edilir.

Rüyada düşük yaptığını görmek

Rüyasında hamile olduğunu fakat daha sonra düşük yaptığını gören kişiler bu rüyanın etkisinde çok kadar fazla kalırlar ve rüyanın olumsuz bir durumun habercisi olduğunu düşünürler. Halbuki bu rüyanın tabiri zannedilenden bambaşkadır.

Rüyada düşük yaptığını görmek itibar kazanmak ve ailesine çok faydalı olacak işler yapmaktır. Aile fertlerini büyük bir dertten kurtarmak ve yakın çevrenin umudu haline gelmektir.

Rüyada hamilelik giydiğini görmek

Rüyada hamilelik giymek uzak bir yere göç etmek ile tabir olunmaktadır. Giyilen hamileliğin güzel ve temiz oluşu göçün hayırlı olacağına tabir edilirken kirli veya dar hamilelik giyilmesi çekilecek sıkıntılara işaret etmektedir.

Bir kişinin hamile olmadığı halde hamilelik giydiğinin görülmesi ise iki yüzlü arkadaşların varlığı ile tabir edilmektedir.

Rüyada kızının hamile olduğunu görmek

Rüyada kızının hamile olduğunu gören kişi için önemli bir sıkıntının hallolacağı yorumu yapılmaktadır.

Hamile olarak görülen kızın bekar olması ise aile içinde evli bir kadının gebeliğine müjde olarak yorumlanmaktadır. Yani bekar kızın hamileliği aslında evli bir yakının hamile kalışına delalet etmektedir. Bu şekilde doğumu hakkında önceden malumat verilen bebeklerin ileride çok önemli mevkilere geldiklerine dair yorumlar yapılmaktadır.

rüyada hamile olduğunu görmek 4

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olduğunu görmek

Rüyada yaşlı bir kadını hamile olarak görmek borç, kıtlık ve büyük musibet manalarına gelmektedir.

Rüyasında yaşlı bir kadının hamile olduğunu gören kişiye faydasız işlerle meşgul olduğu için ilahi ikazda bulunulmaktadır. Rüya sahibi uzun suredir kendisine faydası dokunmayacak bir işle uğraşmaktadır. Bu manada rüya kişiye sorumluluklarını hatırlatan önemli bir işaret olarak değerlendirilmelidir.

Rüyada hamilelik sancıları çekmek

Rüyasında hamilelik sancıları çektiğini görmek yapılan büyük bir hatadan dolayı pişmanlık duymaktır.

Çekilen sancılar aynı zamanda kişinin tövbe etmesi ve eski yaşamındaki hatalardan vazgeçmesi demektir.

Bu rüyanın bir diğer tabiri ise kul hakkına girmektir. Rüya gören kişi veya ailesinden bir şahıs başka insanların hakkını yemekte ve bu zulüm kendisini rüyada doğum sancısı çekmek biçiminde zahir kılmaktadır.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir