Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

rüyada fare görmek nedir 10 ilginç detayın tabiri

Rüyada fare görmek nedirVectorFree-85

Rüyada fare görmek gizli bir düşmana işarettir. Bu gizli düşman, kişinin hayatı üzerinde tahmin edilenden çok daha büyük etkilere sahiptir. Gizliden gizliye kişinin bütün işlerini bozan ve onun hakkında sürekli olumsuz dedikodular yayan bir düşmandır.

Rüyada görülen fare çoğu zaman “kötü kadın”a delalet eder. Bu kötü kadın sevenleri ayırır, maddi-manevi zararlar verir. Bu kadının fesatlık yaparak insanları birbirine düşürme özelliği de vardır. Ancak rüyaya konu olan bu kadın kendisini çevresinde genellikle iyi biçimde yansıttığı için kötülüklerini ortaya çıkarmak çoğu zaman oldukça güçtür.

Bazen rüyada görülen fare korkak ama bir o kadar da zarar verici erkek düşmana işarettir. Bu kişi sosyal yönü zayıf, özgüveni gelişmemiş, pısırık bir tiptir. Fakat bütün yaşamını düşman bellediği rüya sahibine zarar vermeye adamıştır. Kişinin karşısına açıkça çıkamadığı için genellikle onun arabasına veya çocuklarına gizlice zarar vermeye çalışır.

İlahi bir ikaz olarak rüyada fare görmek

Kişinin arkadaşı gibi görünen fakat onun için çok kötü planlar yapan bir düşmana işaret eder. Bu nedenle rüyada fare görmek ilahi bir ikaz olarak algılanır.Yani kişi arkadaşlarını gözden geçirecek ve o gizli düşmanı bulmaya çalışacaktır.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var.

 

Rüyada bir evin duvarları altından fare çıktığını görmek

Eğer bir evin duvar diplerindeki bir delikten fare çıktığı görülürse o evde bereket azalır. Bu tarz fare rüyaları genellikle kötü yorumlanır. Çünkü fare yıkıma, başarısızlığa ve mutsuzluğa işarettir.

Rüya sahibi kendi evinin temellerinin altından fare çıktığını görüyorsa maddi açıdan kendisini sıkıntılı zamanlar beklemektedir. Bu nedenle riskli ticari işlere girilmemesi ve tedbir maksadıyla bir miktar paranın bir köşede bekletilmesi faydalı olacaktır.

Rüya sahibi başka bir evin temelleri altından çok sayıda fare çıktığını görürse farkında olmadan başka bir ailenin hakkına giriyor ve onlara zarar veriyor demektir. Bu nedenle her kiminle alacak verecek meselesi oluşmuşsa ondan haksız yere kazanç sağlanıp sağlanmadığına bakılmalı ve mala haram karışmasına mani olunmalıdır.

Rüyada evde dolaşan fare ne anlama gelir

Rüyada ev içinde farenin sürekli koşturup durduğunu görmek rüyayı gören kişiler tarafından genellikle olumsuz olarak algılanmaktadır. Ancak durum hiç de öyle değildir. Aksine rüyada farenin ev içinde dolaşması geniş bir rızka delalet eder. Ancak fare ev eşyalarını kemirirse bu rızık değil zarar anlamına gelir.

Eğer eve bir farenin girdiği ve ev ahalisinin bu fareyi yakalamak için koşturduğu görülürse bu durum bütün aile fertlerinin canla başla çalışacağı ve gelecekte çok zengin bir aile olacakları anlamına gelmektedir.

Bazı rüya tabirlerinde beyaz bir farenin ev içinde koşturduğunu görmenin göç etmek manasına geldiği de yine rivayetler arasındadır. 

rüyada fare görmek nedir 3

Rüyada fare avlamak

Kötü huylu bir kadına işarettir. Bazı eski kaynaklarda fare avlayan kişinin kendisinin ya da evlatlarından birisinin boşanacağı yönünde tabirler yapılmıştır. Aileye sonradan girip bütün ailenin huzurunu kaçıran bir kadından ailece kurtulmak anlamına gelir.

Eğer bir fare değil de çok sayıda fare avlanıyorsa ve her tarafta fare sürüleri varsa bu durum savaşa ya da doğal afetlere işarettir.

Rüyada fare deliği görmek

Rüyada fare deliği gören kişinin doğru yoldan sapmasına çok az kaldığına dair uyarıcı mahiyetteki bir rüyadır. Buna göre kişi ilk fırsatta haram bir işe girişecek ve girdiği bu işten sıyrılması da çok kolay olmayacaktır.

Bazı alimler fare deliğini kumar illetine bulaşmak biçiminde yorumlamıştır. Eğer kişi fare deliğine elini sokup bir daha çıkaramamışsa kişinin kurtuluşu çok daha zahmetli olacak demektir.

Farelerin etrafta dolaştığını görmek

Çevresinde farelerin dolaştığını gördüğü halde kendisi hiçbir şey yapmadan fareleri izleyen kişiyi çetin bir hastalık bekliyor demektir. Bu tarz rüya sahiplerinin özellikle felç olmaya karşı önlem almalarında fayda vardır.

rüyada fare görmek nedir 5

Eğer bir kişi, farelerin bedeni üzerinde gezindiğini gördüğü halde bir şey yapamadığını görürse bu rüyalar kişinin yaşı ilerlemiş bir akrabasının vefatı ile yorumlanır.

Rüyada görülen ölü fare ne anlama gelmektedir

Rüyadaki ölü fare her rüya alimi tarafından farklı farklı yorumlanmıştır. Kirmani, Vaiz, Nablusi ve İmamı Cafer bu konuya farklı tarzda yaklaşmışlardır.

Ancak bu rivayetlerdeki temel farklılıkların ötesindeki ortak nokta gizli bir düşman ve rüya sahibine yönelik yapılan tehlikeli planlamalardır. Yani bu rüyayı gören kişi düşmanlarının olduğunu ve hakkında  ağlar örüldüğünü bilerek tedbirler almalıdır.

Rüyada evine fare girdiğini gören kişi ne yapmalıdır

Rüyada evine fare girdiğini gören kişi ilahi bir ikazla karşı karşıya olduğunu bilmelidir. Çünkü bu tür rüyalar kişiyi uyaran ve ilahi tarafı bulunan rüyalardır.

Ev içinde fare kovalamak aslında hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bu durumu önceki maddelerimizde açıkladık. Buradaki durum ise farenin eve giriş anını rüyada görmektir. Bu görüntü çok daha farklı tabirlere konu olmuştur.

Kişi açık kapıdan farenin içeri girdiğini görürse bu durum yakında büyük bir zarara uğrayacağını haber vermektedir. Özellikle kişinin çalıştığı yer ile alakalı bir sıkıntı rüya görenin bütün yaşamını ve aile huzurunu altüst edecektir. Rüyasında evine fare girdiğini gören kişi kesinlikle tetikte olmalı ve her türlü konuda dostlarından yardım istemelidir.

Rüyada farenin ev eşyalarını kemirmesi

Rüyada eve giren bir farenin ev eşyalarını kemirdiği görülürse bu durum eve hırsız girmesi ile yorumlanmaktadır. Farenin banyo ya da lavabo gibi suyun olduğu yerlere girmesinin görülmesi hırsızlık teşebbüsü olsa bile başarılı olunamayacağı ya da hırsızın yakalanacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

rüyada fare görmek nedir 4

Rüyada farenin kemirdiği eşyaların mahiyeti de önem arz etmektedir. Fare, ekmek gibi gıda maddelerini kemirmişse bu hafif zarara fakat elbise, mobilya gibi ev eşyalarını kemirmişse bu durum ağır zarara işarettir.

Rüyada kişinin fareyi yatakları arasında ya da elbiseleri içinde görmesi

Eğer kişi rüyasında yatakları  veya elbiseleri içinde fare olduğunu görürse bu durum ciddi sağlık sorunlarına işarettir. Bu tarzda bir rüya gören kişinin eğer önceden sağlık problemleri varsa ihmalkar davrandığı sonucu çıkarılabilir. Çünkü elbise ve yatak içindeki fare “hastanede kalmak” biçiminde yorumlanmaktadır.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir