rüyada erkek bebek görmek üzerine 12 farklı tabir

Rüyada erkek bebek görmek genel anlamda nasıl tabir edilir

Rüyada erkek bebek görmek birkaç istisnai durum dışında hayırlı kabul edilen rüyalardan biridir. Genel olarak müjdeli haber anlamına gelmektedir. Kişinin uzun zamandır kavuşmayı arzuladığı herhangi bir şeye ulaşacağını haber vermektedir.

rüyada erkek bebek görmek 4

Rüyada erkek bebek görmenin bir diğer tabiri ise olumsuzlukların sona ermesi ve hayırların başlamasıdır. Buradaki hayra evrilme her anlamda düşünülebilir. Yani iş yaşamındaki sıkıntıların bitimi, sağlık sıhhat bulma, özel yaşamda saadete nail olma gibi farklı konularda güzel hadiselerin gerçekleşeceğini haber veren bir rüyadır.

Rüyada erkek bebek görmek görülen bebeğin durumuna ve rüyadaki diğer detaylara göre farklı biçimlerde yorumlandığı için aşağıdaki ilgili maddelerin de okunarak bir sonuca varılması çok daha isabetli olacaktır.

Rüyada sarışın erkek bebek görmek

Rüyada sarışın çocuk görmek doğup büyüdüğü memleketini bırakarak uzak diyarlara göç etmek anlamındadır. Rüyasında sarışın bir bebek sahibi olduğunu gören kişinin önünde uzak mesafeler söz konusu olacaktır. Ancak bu uzun mesafeler kişiye sıkıntı değil mutluluk getirecektir zira çıkılacak yolculuğun kişi için hayırlı olacağı tabiri yapılır.

Rüya alimlerinin sarışın bebekle ilgili bir diğer tabiri ise mutluluk ve huzurdur. Rüya sahibine güzel bir yaşama kavuşacağı izhar edilmektedir.

Bu sitedeki veriler hakkında herhangi bir problem görmeniz halinde lütfen bize bilgi verin; bu sayede siz değerli mümin kardeşlerimize hatalı bilgi aktarmamış oluruz.

Bununla beraber her türlü yorumunuzu dikkatlice okuyup en makul şekilde cevap vermeye çalıştığımızı da dile getirmek isteriz. Allah, hepimize selamet ve huzur versin inşaallah.

 

Rüyada esmer erkek bebek görmek

Rüyada esmer bebek gören kişi kendisini büyük bir kavganın içinde bulacaktır. Bu kavga ailevi bir kavga olup şiddetli geçecektir. İnsanlar birbirini ziyadesiyle üzecek ve belki de aile bağları hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır

Rüyasında esmer bebek gören kişi aslında ilahi bir mesaj aldığını bilmelidir. Zira kendisine yakında ailevi bir sıkıntı yaşanabileceği fakat kendisinin dikkatli ve özverili davranması halinde bu sıkıntının en az zararla atlatılabileceğini haber veren bir rüyadır.

Rüyada zayıf ve sıska erkek bebek görmek

Zan altında kalmak ve iftiraya uğramak demektir. Rüya gören kişinin kötü bir konuda iftiraya uğrayacağı ve adının lekeleneceğini bildirir. Bu bakımdan rüya gören kişi kendisi hakkında yapılan dedikodular konusunda hassas davranmalı ve gerekli müdahaleleri en kısa zamanda yapmalıdır.

Erkeklerin rüyalarında zayıf bebek görmeleri ise haram mal yemek veya malına haram karıştırmak ile tabir olunur. Faiz, kul hakkı, rüşvet gibi dinen caiz olmayan yollardan kişinin para kazanmasıdır. Rüya gören kişiyi uyaran ve bu davranışı terk etmesini salık veren ilahi bir ikazdır.

rüyada erkek bebek görmek

Rüyada gürbüz erkek bebek görmek

Aileye yeni bir bireyin dahil olacağını haber veren rüyalardandır. Buna göre ya aile bireylerinden biri çocuk sahibi olacak veya aileden bir erkek evlenecek ve aileye gelin gelecektir. Aileye sonradan dahil olan kişinin sevince vesile olacağını haber veren bir rüyadır.

Rüyada siyahi (zenci) erkek bebek görmek

Doğum sırasında kararmış bebek ile gerçekten zenci doğmuş bebek birbirinden farklı tabir edilmektedir. Bu bakımdan rüya gören kişi rüyasını iyice hatırlamaya çalışmalı ve gördüğü bebeğin gerçekten zenci mi yoksa herhangi bir sebepten dolayı kararmış bir bebek mi olduğuna karar vermelidir.

Eğer bir kişi rüyasında zenci bir bebek görmüşse bu durum maddi güce kavuşmak, şansı açılmak ve güzel baht anlamındadır. Ancak kararmış bebek görmek aslında ailenin geleceğinin kararması anlamındadır ve aileyi bir dizi sıkıntının beklediğini haber vermektedir.

Rüyada ikiz erkek bebek görmek

Rüya gören kişinin kötü arkadaşlar için uyarıldığı bir rüyadır. Rüyasında ikiz bebek gören kişinin arkadaşlarına dikkat etmesi gerekmektedir. Zira kişinin kendisine çok yakın hissettiği ve “iyi dost” olarak nitelediği bir kişinin düşmanlığı söz konusudur. Bu kişi ilk fırsatta rüya sahibine ciddi biçimde zarar verecektir. Bu bakımdan uyarıcı mahiyette bir rüyadır.

Rüyada erkek bebek doğurmak

Erkek bebek rüyaları genel anlamda olumlu tabir edilen rüyalar olmalarına rağmen erkek bebeğin doğumunun rüyada görülmüş olması hayırlı sayılmaz.

Rüyada erkek çocuk doğurduğunu gören kadının ailece ciddi biçimde maddi sıkıntı çekecekleri yorumu yapılmaktadır. Daha doğrusu rızık kapılarının kapanmasıdır. Eğer bekar bir kız rüyasında erkek çocuk doğurduğunu görürse bu durum hayırsız bir evlilik ile tabir edilir.

rüyada erkek bebek görmek 3

Rüyada erkek bebek elbisesi görmek

Eğer görülen erkek bebek elbiseleri yeni ise bu durum özel yaşamla ilgili mutluluk demektir. Kişinin aşk yaşamının renklenmesi ve sevgilisi ile arasındaki muhabbetin artması demektir.

Rüyada görülen bebek elbisesi eğer eski ise bu durum rüya görenler tarafından genellikle kötü şeylerin olacağı biçiminde tabir edilir. Ancak gerçekte bu rüya son derece hayırlıdır. Eski erkek bebek elbisesi görmek ailenin çok fazla zenginleşmesi demektir. Burada bahsi geçen zenginlik ailenin maddi durumunun düzelmesi anlamında olmayıp yaşanılan bölgenin en zengin ailesi olmak anlamındadır.

Rüyada erkek bebek yıkamak

Rüya gören kişinin kadın veya erkek olması ile genç ya da yaşlı olmasına göre tabiri değişebilen bir rüyadır. Rüyada bir erkeğin erkek bebek yıkadığını görmesi sadece hafif hastalık anlamında tabir edilir. Rüya gören erkeğin yaşı bu hususta önemli değildir.

Kadınlarda ise erkek bebek yıkama rüyasını görmek son derece önemlidir. Zira genç ve orta yaşlı bir kadının bu rüyayı görmesi mutlu günlerin habercisi kabul edilirken yaşlı bir kadının rüyasında erkek bebek yıkaması ecelinin yaklaştığı anlamındadır.

Rüyasında erkek bebek sevmek

Rüyasında erkek bebek sevdiğini gören kişi hiç beklemediği bir kişiden büyük bir iyilik görecektir. Kişinin daha önce hiç kıymet vermediği bu kişi yaptığı iyilikle kişinin mahcup olmasına neden olacaktır.

Rüyada erkek bebek sevmenin bir diğer tabiri ise zor bir durumdan kurtulup rahata ermek demektir. Eğer kişi erkek bebekle oyunlar oynadığını görürse pek yakında sevinçli bir haber alınacağına dair yorumlar yapılmaktadır.

rüyada erkek bebek görmek 1

Rüyada erkek bebek öpmek

Rüyada erkek bebek öpmek güzel günlerin yaşanacağına işarettir. Kişinin ailevi bakımdan huzuru bulacağı ve iş yaşamında da başarıyı yakalayacağını bildirir.

Ancak bir kişinin rüyasında erkek bebek tarafından öpüldüğünü görmesi hayırlı kabul edilmez. Pek çok rüya tabirine göre rüyada erkek bebek tarafından öpülmek deprem, sel, kasırga gibi bir doğal afetin gerçekleşeceğini haber  vermektedir.

Rüyada erkek bebek emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirdiğini gören kişi evli bir kadın ise bu rüya önemli bir konuda kandırılmak ve yanlış yönlendirilmek anlamındadır. Bu rüyanın görüldüğü dönemde eğer ciddi konularda karar verilecekse dikkatli davranmakta fayda vardır.

Rüyada erkek bebek emzirdiğini gören kişi bekarsa pek yakında hayırlı bir kısmet bulacağı biçiminde tabirler yapılmaktadır.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda evlenmeden bir oğlumun olduğunu görüyordum ama babasını biliyodum oğlum çok tatlı bir bebekti. Onu uyutmaya götürüyordum. Döndüğümde al şunu altını kirletmiş diyordu. Bende altını temizleyecem ama bu bebeğin bezleri yok diyordum. Sonra babam ben ona bez alırım diyordu. O sıra evimizde bir bayan kalıyordu onun da bebeği vardı bana bir bez veriyordu bebeğimin altını değiştirmeye gidiyordum bebek altını çok kötü pisletmişti. Onu temizlemeye çalışırken uyanıyordum. Rüya mı yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir