rüyada erik görmek nedir en ilginç tabirler

Rüyada erik görmek genel olarak ne anlama gelmektedir?

Rüyada erik görmek genel anlamda dost bilinenlerin ihanet etmesi ve buna bağlı olarak ortaya çıkabilecek sıkıntılardır. Rızık kapısının kapanması ve çekilecek maddi problemler anlamına gelir. Rüya sahibinin uzun zamandır ulaşmak istediği hedefe artık hiçbir şekilde ulaşamayacağının açıkça ortaya çıkmasıdır.

rüyada erik görmek 4

Rüyada erik görmek görülen eriğin yeşil ya da kırmızı renkte olmasına, ham ya da olgulaşmış olup olmamasına göre farklı anlamlara gelebilmektedir. Bu nedenle aşağıdaki tüm detayların dikkate alınarak tabir yapılmasında fayda vardır.

Rüyada ekşi erik  görmek

Rüyada ekşi erik görmek rüya sahibinin yaptığı bir hatadan dolayı sıkıntıya girmesi demektir. Kişi kendi eliyle kendisine zarar verecek ciddi kusurlar işleyecektir. Bu kusurlardan dolayı maddi manevi büyük sıkıntılar yaşanacaktır.

Rüyada ekşi erik görmenin bir diğer tabiri ise vicdan azabıdır. Kişi yaptığı kusurun farkına varmıştır ve bundan ötürü psikolojik gerilim yaşamaktadır.

Bu sitedeki veriler hakkında herhangi bir problem görmeniz halinde lütfen bize bilgi verin; bu sayede siz değerli mümin kardeşlerimize hatalı bilgi aktarmamış oluruz.

Bununla beraber her türlü yorumunuzu dikkatlice okuyup en makul şekilde cevap vermeye çalıştığımızı da dile getirmek isteriz. Allah, hepimize selamet ve huzur versin inşaallah.

 

Rüyada tatlı erik görmek

Tatlı erik görmek parasal yönden rahata kavuşmak demektir. Tatlı erik görmek emek verilerek kazanılan para demektir. Rüya sahibi başlangıçta bir müddet sıkıntı çekecek fakat daha sonra çok rahat bir yaşama kavuşacaktır. Bazı yorumculara göre rüyada tatlı erik görmek, meslek sahibi olmak demektir. Rüya sahibinin kendi işine sahip olması ve maddi bağımsızlığa kavuşmasıdır.

rüyada erik görmek 3

Rüyada ağaçta erik görmek

Henüz koparılmamış erik büyük servet demektir. Ağaç üzerinde görülen eriğin güzel ve bol olması kazanılacak servetin de tatminkar bir oranda olacağını gösterir. Ancak ağaç üzerindeki erikler küçük ve miktar olarak da az ise kazanılacak servet, kendi sahibini mutlu etmeyecek hatta parasal güç sıkıntılara yol açacaktır.

Rüyada erik topladığını görmek

Arzulara nail olmak yani istenilen hedefe kavuşmak demektir. Bu hedef maddi hayatla ilgili olabileceği gibi özel yaşamla da alakalı olabilir. Uzun zamandır olması istenen bir durum çok kısa bir süre sonra gerçekleşecektir. Bu özelliğinden dolayı erik toplama rüyalarına “müjdeli rüya” adı verilmektedir.

Rüyada erik yemek

Şifa bulmak biçiminde tabir edilir. Bir kişi rüyasında erik yediğini görürse ya kendisi ya da bir yakını muzdarip olduğu ciddi bir hastalıktan kurtulup şifa bulacaktır. Ancak yenilen eriğin tadı güzel değilse ise bu durum tabirin tam tersine yorumlanmasına neden olur. Yani kişinin hastalığı artacak ve hasta çok büyük acılar çekecektir.

rüyada erik görmek 2

Rüyada yeşil erik görmek

Yaz vaktinde yeşil erik rüyası görmek hayırlıdır ve maddi kazanç ile şifa bulmak anlamlarına gelmektedir. Ancak mevsimi dışında yeşil erik görmek büyük bir sıkını ile karşı karşıya kalmak anlamına gelir.

Rüyada yeşil erik görmenin bir diğer tabiri ise “hamilelik”tir. Kişinin kendisi ya da bir yakını yakında gebe kalacak ve Allah’ın izni ile sağlıklı bir bebek doğuracaktır.

Rüyada normalden daha iri yeşil erik görmek aile huzurunun kaçması demektir. Bunun aksine çok küçük erik ise maddi sorunlarla boğuşmak zorunda kalmak demektir.

Rüyada kırmızı erik görme

Hayırlı kısmet demektir. Gönül meselelerinde istenilenlerin gerçekleşmesi ve tanışılan kişi ile yakınlaşma demektir. Evli çiftlerde karı-koca arasındaki sıkıntıların bitmesi ve muhabbetin artmasıdır.

 

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

Yorumlar 1

  • Çok beğendim yorumlarınızı neye göre kim yapıyor bu yorumları çok önceden gördüğüm bazı rüyalara baktım ve tabirlerdeki olayları yaşadım şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir