rüyada domates görmek nedir 9 detay ile ayrıntılı tabir

Rüyada domates görmek genel anlamda nedirrüyada domates görmek 5

Rüyada domates görmek hayırlı bir haberin alınacağını müjdelemektedir. Bu haber daha çok kısmet ile alakalıdır. Ya rüya sahibinin kendisi ya da bir yakını güzel bir kısmet bulacaktır. Rüyasında domates görüp kısmete kavuşan kişilerin bu diyalogu çoğu zaman evlilik ile neticelenmektedir.

Rüyada görülen domates kasalar halinde görülürse ya da domates taneleri normalden büyük ise bu durum maddi refaha işarettir. Domates kısa zamanda gelecek büyük miktardaki servete delalet eder.

Ancak domatesin rengi, miktarı ve birlikte görüldüğü diğer detaylara göre farklı anlamlarda yorumlanabilmektedir. Bu nedenle tüm detaylar hesaba katılarak yorum yapmakta fayda vardır.

Rüyada yeşil domates görmek nedir

Halk arasında turşu domatesi olarak bilinen küçük yeşil domateslerden görmek zengin olmaya delalet etmektedir. Eğer bu domateslerin toplandığı görülüyorsa kişiye beklemediği bir yerden miras kalacak demektir. Fakat kişi rüyasında yeşil domates yediğini görürse bu ciddi bir emek vererek ve sıkıntıya girerek zenginleşeceği anlamına gelir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada domates satın aldığını görmek

Domatesin satın alındığını görmek bireysel değil ailevi bir mutluluk demektir. Aile bireylerinden birinin mutluluğu ile bütün aile sevinç yaşayacaktır. Domateslerin alınıp eve getirildiğini görmek “görücü” ile, domateslerin tarladan koparılıp getirildiğini görmek ise “yüksek başarı” ile tabir olunur.

Rüyada ekşi domates yediğini görmek

Rüya tabiri yapan alimlerin büyük bir kısmına göre rüyada ekşi domates, sıkıntı işaretidir. Kişi maddi ve manevi bir sıkıntı yaşayacaktır. Eğer ekşi domatesleri isteyerek yiyorsa ve bundan hoşlandığını hissediyorsa bu durum kişinin kendi eliyle kendisini sıkıntıya sokacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Ekşi domates rüyaları uyarıcı mahiyetteki rüyalar olup kişiye dikkatli olması konusunda yol göstermektedir.

Rüyada domates salçası görmek

Ezilmiş domates ya da salça görmek, haram yoldan elde edilecek paraya işarettir. Haram malın sorumluluğu büyüktür. Bu itibarla kişi kazancının geldiği yerlere dikkat etmelidir.

rüyada domates görmek 2

Bazı durumlarda kişi bilerek ve isteyerek haram peşinde koşmaktadır. Bu durumda kimi insanlar kan kimileri ise kan rengindeki varlıkları rüyasında görmektedir. Domates de bu görülen varlıklardan biridir. Kişi bir an önce tövbe istiğfar etmeli ve dürüstlüğün yolunu tutmalıdır.

Rüyada domates yetiştirmek

Rüyada domates yetiştirmek akraba çevresinden kişilere iş imkanı sağlamak demektir. Kişi büyük bir iş yeri açacak ve birçok tanıdığının elinin ekmek tutmasına vesile olacaktır.

Bazı kişiler sebze yetiştirmeyi aileden büyük bir hekim çıkmak ile tabir etmişlerdir. Kişinin çocuklarından ya da kardeşlerinden biri namı uzak yerlere kadar ulaşan bir hekim olacaktır.

Rüyada domates doğradığını görmek

Rüyada domates doğramak aslında diğer sebzeleri doğramak ile eşdeğer kabul edilir. Yani altına sahip olmak biçiminde yorumlanır. Kişi ya altın biriktirecek ya da zihniyet eşyası olarak kendisine güzel bir altın takı hediye edilecektir.

Domates doğrama rüyalarında en önemli detay doğranan domateslerin atılıp atılmaması ile ilgilidir. Eğer kişi domatesleri doğrayıp yemek ya da salata yapıyorsa bu durum ifade ettiğimiz gibi altın ile yorumlanır. Fakat doğranan domatesler atılıyorsa bu iflas etmek ve mal mülk kaybetmek ile tabir olunur.

rüyada domates görmek 3

Rüyada domates pişirmek

Rüyada domatesli yemekler yaptığını görmek ünlü olmak ve şöhret kazanmak biçiminde tabir olunur. Bu rüyayı gören kişi bölgesinde yaptığı işin en meşhur şahsiyeti haline gelir.

Rüyada kırmızı ve güzel domates yemek nedir

Rüyada kırmızı domates yemek hane halkının nüfusunun artması anlamına gelmektedir. Aileye yeni bir fert dahil olacaktır. Bu fert yeni doğan bir çocuk olabileceği gibi aileye gelin gelmesi şeklinde de olabilir.

Rüyada domates turşusu görmek

Domates turşusu genel olarak sıkıntılı bir duruma düşmek biçiminde yorumlanır. İmam Nablusi’ye göre turşu rüyaları genel olarak sözünden caymaya ve hilekar bir insan olmaya yorumlanır. Domates turşusu da özel olarak yapılan bir hatadan dolayı mahcup olmak biçiminde tabir edilmektedir.

 

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir