rüyada dişlerin dökülmesi nedir 9 detayla ayrıntılı tabir

Rüyada dişlerin dökülmesi genel anlamda nedir?rüyada dişlerin döküldüğünü görmek 2

Acı çekmek, zor durumda kalmak ve çaresizlik anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi istediği şeye kavuşamayacak ve hayattan zevk alamaz duruma gelecektir. Bazı durumlarda dişlerin dökülmesi kişinin eşini ya da sevgilisini kaybetmesidir.

Genel olarak rüyada dişlerin dökülmesi belirtildiği şekilde olumsuz tabir edilse de rüyadaki diğer detaylar göz önünde bulundurulduğunda çok hayırlı da yorumlanabilmektedir. Mesela kimi yorumcular diş dökülmesini hastalıktan kurtulup şifa bulma biçiminde de yorumlamaktadır.

Bundan ötürü rüyada dişlerin dökülmesi çok detaylı tabir gerektiren rüyalardan bir kabul edilmektedir. Sağlıklı bir tabirin yapılabilmesi için aşağıdaki maddelerin göz önünde bulundurulup yorum yapılması faydalı olacaktır.

Rüyada bütün dişlerinin döküldüğünü görmek

Bir kişi rüyada bütün dişlerinin döküldüğünü ve bir adet dahi kalmadığını görürse bu durum sevdiklerini kaybedeceği anlamına gelir. Rüya sahibi çok uzun bir ömür sürecektir. Fakat sevdiklerinin ölümüne de tanık olacağı için ziyadesiyle üzülecektir. Bazı tabirlerde “tüm aile fertlerini bir kazada ya da doğal afette aynı anda kaybetme” şeklinde yorumlar da yapılmıştır.

Bu rüyanın bir başka yorumu ise büyük bir borca girmek ya da itibardan düşmektir. Kişinin hem malını hem de saygınlığını yitirme tehlikesi vardır.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada dişlerinin aralıklı döküldüğünü görmek

Bu rüya son derece kötü olayların olacağına delalet eder. Kişi büyük bir iftiraya uğrayacak belki de bundan ötürü cezalandırılacaktır. Kişinin etrafında fesat şahıslar vardır. Bu şahıslar kişinin zarar görmesi için ellerinden geleni yapmaktadır. Maddi ve manevi büyük bir yıkımın olabileceğini haber veren ikaz mahiyetindeki rüyalardır.

rüyada dişlerin döküldüğünü görmek 1

Rüyada hastalandığı için dişlerinin döküldüğünü görmek

Eğer kişi rüyada hasta olduğunu görürse ve bu nedenle de dişleri dökülüyorsa bu durum ömrünün sonunu yoksul geçireceği anlamına gelir. Tüm malın mülkün kaybedileceği ve muhtaç bir durumda kalınacağını haber verir. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayırlı evlatlara sahip olmadığına ve kendisini yalnızlığın beklediğine işarettir.

Hastalıktan ötürü dişlerin dökülmesinin bir diğer tabiri ise rüya gören kişinin yaptığı hatalardan dolayı çok sıkıntı çekeceği biçimindedir.

Rüyada dişlerinin kırılarak dökülmesi

İhanete uğramak anlamına gelir. Bu ihanet özel yaşamdaki ihanetten ziyade iş yaşamındaki ihanettir. Pek çok yorumcuya göre iş ortaklarının birbirini aldatmasıdır. Rüya sahibi ticari ilişkilerine dikkat etmeli, tedbirli davranmayı ihmal etmemeli ve sabırlı davranarak üzerindeki olumsuzlukları defetmeyi denemelidir.

rüyada dişlerin döküldüğünü görmek 4

Rüyada dişlerin avuca dökülmesi

Diş dökülmesi rüyaları içinde hayırlı olan istisnai rüyalardan biridir. Uzun ve başarılı bir ömür geçirileceğini haber verir. Kişi yaşamının hiçbir döneminde büyük bir sıkıntı yaşamadan hayatını sürdürecektir. Rüya sahibi huzurlu ve mutlu bir aile yaşamına sahip olacak , iş yaşamında da tatmin edici bir kazanca ulaşacaktır.

Bu rüya aynı zamanda kişinin çocuklarının ve eşinin her zaman müspet davranışlar sergileyeceğini ve asla rüya sahibinin yüzünü karartmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada dökülen dişlerin kaybolması

Ecelin yaklaştığını gösteren rüyalardan biridir. Özellikle uzun zamandır hastalıkla mücadele eden yakın akrabaların ölümü söz konusu olabilir.

Bu rüya aynı zamanda menopoza giren kadınların da en sık gördükleri rüyalardan biridir. Ancak menopoza giren kadınların gördüğü bu rüyalar mesaj içerikli değildir. Sadece geçici bir süreliğine yaşanan moral bozukluğunun rüyada dışavurumu olarak değerlendirilmelidir.

Rüyada ağrıyan dişlerin dökülmesi

Sıkıntıların ortadan kalkması ve mutluluğa erişme demektir. Rüya gören kişi borçlu ise borcunu ödeyecektir. Uzakta sevdiği biri varsa ona kavuşacaktır veya uzun süredir beklenen bir istek gerçekleşecektir. Yani rüyada ağrıyan dişin dökülmesi “müjdeli haber” anlamına gelmektedir.

Bu rüyanın bir diğer tabiri ise daha önceki dönemde kişinin herhangi bir eşyasını çalan hırsızın yakalanması ve suçunu itiraf etmesidir. Eğer ağrıyan diş dökülüp yerine hemen yenisi çıkıyorsa kişinin çalınan malı kendisine geri dönecektir.

rüyada dişlerin döküldüğünü görmek 3

Rüyada dökülen dişin tekrar çıkması

Uzun bir süre geçtikten sonra memlekete dönüş demektir. Bu dönüş geçici bir ziyaret biçiminde olabileceği gibi memlekete kalıcı olarak dönmek anlamına da gelebilir.

Bazı yorumcular kişinin daha önce küstüğü arkadaşları ile tekrar barışması tabirinde de bulunmuşlardır. Eski sevgiliye ya da terk edilmiş eşe geri dönmek anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada bir dişin sallandığını görmek

Sallanan diş hastalık habercisidir. Kişiyi güçsüz bırakacak ve yatağa düşürecek ciddi bir hastalık demektir. Fakat bu hastalık biraz uzun sürse de kişi şifa bulacak ve sağlığına tekrar kavuşacaktır. Eğer kişi sallanan dişini kendi eliyle çekip çıkarıyorsa bu durum, aile fertleri arasında yaşanacak şiddetli kavgaya işarettir.

 

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir