Rüyada deniz görmek nedir tüm boyutları ile analiz

Rüyada deniz görmek nasıl rivayet edilirrüyada deniz görmek

Rüyada deniz görmek, her zaman “hayra ve iyiliğe” yorumlanır. Deniz  görmek, bol kazanca ve yüksek mevkiye delalet eder.

Eğer kişi berrak ve durgun bir deniz görürse bu zenginleşeceğine işarettir. Buradaki su dalgalı ise bu geçici bir sıkıntının yaşanacağına ama sonunda yine de huzura kavuşulacağı anlamına gelmektedir.

Eğer bir kişi denizden avuç avuç su içtiğini ve suya hiç kanmadığını görürse kendisi veya çocukları ilimde derinleşecektir.

Rüyada denizde yüzdüğünü görmek nedir

Eğer bir kişi denizde yüzdüğünü görürse kısa sürede zenginleşecektir. Çünkü deniz mal ve serveti karşılar, onda yüzen kişi ise bu mal ve servetten istifade eden kişidir.

Eğer bir kişi denizde yüzerken dibe dalıp tekrar geri çıkıyorsa bekarsa  kısmeti açılacaktır. Eğer evli ise baba yahut anne olacaktır.

Denizde yüzerken gusül abdesti alındığı görülürse bu bir anda sınırsız mülke sahip olunacağı anlamına gelir.

Rüyada deniz yüzeyinde yürüdüğünü görmek

Eğer bir kişi rüyasında deniz üstünde yürüdüğü halde ıslanmıyorsa çok hayırlı bir kişi ile tanışacak ve bu kişi sayesinde menfaat elde edecek demektir. Bu bir idareci de olabilir bir dünür de olabilir.

Deniz üzerinde yürürken birden suya daldığını sonra toparlanıp tekrar yüzeyde yürüdüğünü görmek ihanete uğramak anlamına gelir.

Eğer bir denizci ile el ele tutuşularak deniz üzerinde yürünüyorsa bu uzak bir memleketten yakın akrabaların ya da dostların geleceğine delalettir.

rüyada deniz görmek

Denizi ikiye yarıp karşı tarafa geçmek

Eğer bir kişi denizi ikiye yarıp karşı tarafa geçiyorsa bütün düşmanlara galebe çalacaktır. Bu kişinin çevresindeki onu çekemeyen kişiler teker teker uzaklaşmaya başlar.

Bu rüyanın bir başka yorumu da  borçların kısa bir sürede ödeneceği ve bütün aile efradının rahata kavuşacağı yönündedir.

Denizin kuruması

Bir kişi eğer rüyasında denizin kuruduğunu görürse ve insanların kuruyan denizin arazisinde yürüdüğünü izlerse o ülkenin en dirayetli devlet adamı kısa bir süre sonra vefat edecektir. Denizin kuruması halkın bu güçlü liderin himayesinden mahrum kalacağı anlamına gelir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var.

 

Deniz suyunun yükselmesi

Rüyada deniz suyunun yükselerek etrafı sular altında bırakması ülkenin çok büyük bir ordu vasıtası ile işgal edileceği anlamına gelir. Eğer deniz suyu berrak ise işgalciler halka zulmetmeyecektir fakat eğer taşan sular kirli ve çamurlu ise çok kan döküleceği ve düşmanın taş üstünde taş bırakmayacağı rivayeti yapılır.

Deniz feneri

Deniz fenerini rüyada görmek her zaman yeni bir damada veya geline delalet eder. Eğer bir kişi deniz fenerinin gür bir ışık saçtığını görürse bir yakını çok kısa sürede evlenecektir. Fakat eğer deniz feneri ışık saçmıyorsa ve kule binası yıkık dökükse kişiler evlenecek ancak bu evlilik sadece mutsuzluk getirecektir.

rüyada deniz görmek

Deniz kızı

Rüyasında deniz kızını gören kişinin yakınında ona ihanet eden birisi vardır. Bu kişi rüya görenin gözüne hoş görünmeye çalışmakta fakat onun arkasından her türlü karanlık işi çevirmektedir.

Eğer deniz kızı rüyada sahilde ise yani denizin dışında ise ihanet eden şahsın ihaneti açığa çıkacaktır. Eğer deniz kızı, suyun içinde yüzer durumda ise ihanet eden kişinin açığa çıkması mümkün olmayacak ve bu kişi fitnesine devam edecektir.

 

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda tabletimimden bir video izliyordum annem bana kızıyordu sen benim hiç sözümü dinlemiyordum diyordu komşumuzun oğlu da annem gibi konuşmuştu ben de ona neden annem gibi konuşuyorsun dedim o da bilmiyorum dedi güldü ve annem rüyasında okulunu kar bastığını söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir