Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

rüyada çikolata yemek nedir 7 detayla ayrıntılı tabir

Rüyada çikolata yemek genel anlamda nedir?

Rüyada çikolata yemek hayırlı kabul edilen rüyalardandır. Bu rüyanın işaret ettiği hayırlar daha çok şahsi meselelerdir. Yani rüyanın bildirdiği güzel durumlar her şeyden önce rüya sahibini ve ailesini ilgilendirmektedir. Rüyada çikolata görmek dini ve toplumsal mevzularla ilgili olarak tabir edilmemektedir.

rüyada çikolata görmek 3

Rüyada çikolata yemek genel olarak üç anlamda yorumlanır:

1-Rüyada çikolata yemek sağlıklı bir yaşama kavuşmak demektir. Kişi kendisini uzun süredir muzdarip eden bir hastalığından kurtulacaktır.

2-Şansın yaver gitmesi ve rızık kapılarının sonuna kadar açılmasıdır. Rüyasında çikolata yediğini gören kimse her türlü ticaretten karlı çıkar. İşsizse iş bulur, iş sahibiyse işini büyütür.

3-Yeni bir arkadaşlık kurmak ve sağlam dost edinmektir. Hayatı güzelleştirecek ve her koşulda insana destek olacak bir insanla tanışmaktır. Arkadaş olunan bu kişi çoğu zaman kişinin evleneceği şahıs olmaktadır.

Görüldüğü üzere rüyada çikolata yemek genel olarak müspet( olumlu) kabul edilmektedir. Ancak kimi detaylara göre rüyanın anlamı tamamen değişebilmektedir. Bu itibarla sağlıklı bir tabirin yapılabilmesi için aşağıdaki 7 maddenin dikkatlice incelenmesi gerekir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var.

Rüyada çikolata almak

Kişinin yeni bir serüvene atılacağını gösterir. Bu serüven çoğu zaman bir gönül macerasıdır. Rüya sahibini derinden etkileyecek karşı cinsten biri ile tanışılacak demektir. Bu rüyayı gören kişi eğer evli ise evliliğinde kafasını karıştıran ve onu etkileyen bir kişi ile tanışması söz konusu olduğundan dikkatli davranması ve nefsine yenilmemesi büyük önem arz etmektedir.

Rüyada çikolata almanın bir diğer yorumu ise hayırlı alışveriştir. Kişi yapacağı bir ticaretten büyük miktarda para kazanacaktır. Eğer kişi son günlerde yeni bir araba ya da ev almayı düşünüyorsa bu rüya isabetli karar alacağına dair hayırlı bir işaret kabul edilmektedir.

rüyada çikolata görmek 4

Rüyada çikolata yiyen birini görmek

Kıskançlık ile tabir olunur. Ancak düşünüldüğü gibi başka birisi rüya sahibini kıskanmamaktadır. Aksine rüya gören kişi başka birisini kıskanmaktadır.

Rüya gören kişi kıskançlığından ötürü sağlıklı kararlar verememektedir. Girmiş olduğu rekabet ve hissettiği olumsuz duygu ona yanlışlar yaptırmaktadır. Gördüğü rüya ilahi bir ikaz olup bu davranışı bir an önce terk etmesi yönünde güçlü bir telkin içermektedir.

Bu arada şu hususu da belirtmekte fayda vardır: Rüyada çikolata yediği görülen kişi kıskanılan kişi değildir. Rüya sahibi sevdiği bir kişiyi çikolata yerken görmektedir ancak asıl kıskanılan kişi başka bir şahıstır.

Rüyada çok fazla çikolata yemek

Normal dozda çikolata yemek hayırlı bir rüya iken normalden fazla çikolata yemek olumsuz biçimde tabir edilir.

Rüyada normalden fazla miktarda çikolata yiyen kişi büyük borç yükü altına girer. Borçlarını yine borç ile kapatmaya çalıştığı için borçlar katlanarak artar.

Çok fazla çikolata yeme rüyaları dedikoducu arkadaşa da işaret etmektedir. Bu arkadaş iyi niyetli olsa dahi konuşmaları ile kişiye zarar vermektedir. Rüya sahibi mümkün olduğu kadar bu şahıstan uzak durmalıdır.

rüyada çikolata görmek 1

Rüyada çikolata ikram etmek

Yeni bir gönül ilişkisine girmektir. Bu ilişki büyük bir ihtimalle evlilikle sonuçlanacaktır. Zira rüyada çikolata ikram etmek biçiminde ifadesini bulan diyaloglar, sevgi ve muhabbete dayalı ilişkilerdir.

Çok nadir görülen çikolata ikram etmenin bir türü de kalabalık bir ortamda tanıdık tanımadık onlarca kişiye çikolata ikram etmektir. Bu rüya ciddi bir kazanın olabileceğine işarettir. Kişi, sadaka vererek kaza belayı defetme yolunu tutmalıdır. Zira miktarı az da olsa sadaka vermek kişiyi musibetlere karşı korumaya vesile olur.

Rüyada sütlü çikolata içmek

Dünya zevklerine kendisini çok fazla kaptırmak ve sorumluluklarını unutmak demektir. Rüya sahibi, son zamanlarda ailesini, dostlarını ve işini ihmal etmektedir.

Bu rüya adeta “Bu mutlu rüyadan bir an önce uyan çünkü kendine kendi elinle zarar veriyorsun.” demektedir. Rüyada sütlü çikolata içen kişi kendisine yapılan rüyayı ciddiye alarak sorumluluklarını hatırlamalıdır.

rüyada çikolata

Rüyada kendi üstüne çikolata dökmek

Hayırlı rüyalardandır. Kişinin büyük bir mirasa konacağını veya çok emek sarf etmeden zenginleşeceğini bildirir. Kolay yoldan bolca para kazanmak demektir. Zaten bütün yiyecek rüyalarına eğer yiyecek kişinin üstüne dökülüyorsa tabir hayırlı kabul edilmektedir. Fakat eğer yenilen şey yer dökülüyorsa olumsuz yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada üzerine çikolata dökmek evli kadınlar için erkek çocuk sahibi olmak biçiminde de tabir edilmiştir.

Rüyada hediyelik çikolata paketi görmek

Sırların açığa çıkması demektir. Rüya sahibinin veya bir yakınının sakladığı çok önemli bir sır ortaya çıkacak ve bu durum insanlar arasında bazı huzursuzlukların yaşanmasına neden olacaktır. Rüyasında hediyelik çikolata paketi gören kişi kendisini psikolojik olarak “hiç olmayacak denilen” pek çok bilgiyi duymaya hazırlamalıdır.

 

Aşağıdaki tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda eski sevgilimin sesinin evinde banyo yaptığımı gördüm sonra annesi sacimin çok döküldüğünü söyledi ve yanimdada eski sevgilisinin eşi de yanında daha sonra evden dışarıya çıkıp geziyordum biri benim fotografimi çekti ve ondan fotoğraf makinisi satın aldım ama makine elimde değildi çikolata yedim sizce ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir