rüyada çiçek toplamak hakkında 14 şaşırtıcı tabir

Rüyada çiçek toplamak genel anlamda nedir

Rüyada çiçek toplamak çok önemli bir fırsat ele geçirmek, sevinçli bir haber almak, önemli bir konuda ciddi başarılar elde etmek, sıkıntıların bitip güzel günlerin başlaması, baht açıklığı ve mutluluk anlamlarına gelmektedir.

rüyada çiçek toplamak 5

Dikkat edilirse rüyada çiçek toplamak genel anlamda olumlu yönde tabir edilmektedir. Ancak toplanan çiçeğin rengi ve niteliği rüyanın yorumunu tamamen değiştirebilmektedir. Bu bakımdan rüya gören kişi rüyadaki diğer detayları da hesaba katarak bir değerlendirme yapmalıdır.

Rüyada beyaz çiçek toplamak

Beyaz çiçek topladığını gören kişi amacına nail olur, çok istediği bir arzusuna kavuşur. Beyaz çiçek gören kişinin iş yaşamında başarılı olacağı ve özel hayatında da mutluluğa ereceği tabiri yapılır.

Bir kişi rüyasında beyaz çiçek toplayıp sonra da onları yere attığını görürse bu durum kişinin kendi eli ile kendisine zarar vereceği anlamında yorumlanmaktadır.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada mavi çiçek toplamak

Gelecekle ilgili haber veren rüyalardır. Görülen mavi çiçeklerin güzel olması halinde gelecekte mutlu günlerin yaşanacağı tabiri yapılır. Ancak görülen mavi çiçekler solmuş ise gelecekte yaşanacak bazı hadiselerin kişiyi üzeceğine dair yorum yapılır.

Rüyada kırmızı çiçek toplamak

Gerçek yaşamda olduğu gibi rüyalarda da aşk ile alakalı konularda bilgi vermektedir. Rüyada bir kişi kırmızı çiçek topladığını görürse bu durum “gizli bir aşık” olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin kendisine veya ailesinden bir ferde bütün yüreği ile aşık olan biri vardır ve bu kişi pek yakında aşkını itiraf edecektir.

Rüyada yeşil çiçek toplamak

En hayırlı çiçek toplama rüyalarından biri kabul edilir. Bu rüya kişinin yaşamının güzelleşeceği anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin yaptığı iyilikler dolayısıyla pek çok kişinin hayır dualarına nail olduğunu haber vermektedir.

Rüyada yeşil çiçek toplayıp bunları evine götürdüğünü ve vazoya koyduğunu görmek ise hayırlı evlat ile tabir olunmaktadır.

rüyada çiçek toplamak 3

Rüyada siyah çiçek toplamak

Akrabalardan dolayı sıkıntı çekmek demektir. Bazı akrabaların yapacakları büyük hatalardan dolayı kişinin zor durumda kalmasıdır. Eski rüya tabiri kitaplarında siyah çiçek görme rüyaları “akrabadan dolayı çekilecek eziyet” biçiminde tabir edilmiştir.

Rüyada siyah çiçek toplamanın bir diğer tabiri haram mal yemektir. Kişi farkında olmadan hakkı olmayan paradan yemekte ve ailesine yedirmektedir. Kul hakkı kabul edilen bu paralardan yemenin vebali büyük olduğundan konuya titizlikle eğilmekte fayda vardır.

Rüyada sarı çiçek toplamak

Menfi (olumsuz) durumların olacağını haber veren ve kişiye ilahi ikazda bulunan rüyalardandır. Rüyada sarı çiçek görmek hayal kırıklığı yaşanacağı, kaza belaya duçar kalınabileceği ve hastalıkla mücadele edileceği gibi kötü durumlara işaret sayılmıştır.

Rüyada pembe çiçek toplamak

Hem olumlu hem de olumsuz anlamda tabir edilen rüyalardan biridir. Maddi yönden rahatlama ve borçlardan kurtulma anlamına gelebildiği gibi hafif hastalık anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada solgun çiçek toplamak

Rüyada solgun çiçek görmek her türlü ayrılığa işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin kendisi halihazırda yaşadığı yerde hayatını sürdürmeye devam eder. Ancak kişinin sevenleri çeşitli vesilelerle başka şehirlere göç eder. Bu ayrılık kişinin ziyadesiyle üzülmesine neden olur.

Rüyada solgun çiçek görmek aynı zamanda gönül meselelerindeki ayrılık anlamına da gelmektedir. Sevgililerin arasının bozulması veya evli çiftlerin boşanması da rüyada solgun çiçek toplama rüyaları ile izhar edilmektedir.

Rüyada demet demet çiçek toplamak

Rüyada çok fazla çiçek toplamak kısa sürede çok fazla zenginleşmek anlamındadır. Buradaki zenginlik emek sonucu ya da ticari başarılar neticesinde elde edilen servet değildir. Hiç beklenmeyen bir anda büyük bir mirasa konmak, maddi değeri çok yüksek bir eşya bulmak veya şans eseri yüklü meblağda paraya kavuşmak demektir.

rüyada çiçek toplamak 2

Rüyada küçük çiçekler toplamak

Meşhur olmak ve tüm toplumun tanıdığı bir sima haline gelmek demektir. Rüyasında uzun otların arasında küçük çiçekleri seçerek topladığını gören kişi çok hayırlı bir iş yapacak veya çok başarılı neticeler alacaktır. Bunun sonucu olarak herkesçe tanınacak, itibar sahibi olacaktır.

Bazı rüya tabiri kitaplarında ise küçük çiçek topladığını gören kişinin çocuklarından birinin ileride büyük bir alim olacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada ağaç çiçeği toplamak

Emeklerinin karşılığını almak demektir. Bu rüya kişiye şu anda emek verdiği işte sabırlı olmasını öğütlemektedir. Çünkü bir süre sonra kişinin bu çabalarının hayırlı sonuçları görülmeye başlanacaktır.

Rüyada ağaç çiçeği görmek aslında ilahi bir mesajdır. Zira herkesin rüya sahibine uğraştığı bir işte “boşa zaman geçirdiğini ve gereksiz bir uğraş ile meşgul olduğunu” söylediği bir anda bu rüya kişiye “devam etmesi gerektiği” telkininde bulunmaktadır. Çok önemli başarılara imza atan pek çok kişinin rüyasında sık sık ağaç çiçeği topladığı da bilinen bir gerçektir.

Rüyada kokulu çiçekler toplamak

Rüyada hissedilen çiçek kokusu gönül meseleleri ile alakalı tabir edilmiştir. Rüyasında güzel kokan çiçek topladığını görmek her zaman evlenmek veya hayırlı kısmet bulmak biçiminde tabir edilmiştir. Üstelik bu evlilik tahmin edilenden kısa sürede gerçekleşecektir.

Evli kişilerin bu rüyayı görmeleri de evlenmek mevzusuna işaret etmektedir. Ancak söz konusu evlilik rüya sahibinin evliliği olmayıp yakın bir akrabanın dünya evine girmesi anlamındadır.

rüyada çiçek toplamak 4

Rüyada kokusuz çiçek toplamak

Tıpkı kokulu çiçek toplamak gibi aşk ve evlilik konusu ile alakalı rüyalardır. Ancak burada hayırlı sonuçlanmayacak maceralar söz konusudur. Kişinin kısmetinin kapanması, nişanın çevrilmesi veya mutsuz geçecek evlilik yaşamı demektir.

Bir kişinin güzel kokulu bir çiçeği kopardıktan sonra çiçeğin tüm kokusunu yitirmesi ve kokmaması ise ecelin yaklaştığı biçiminde tabir edilmiştir.

Rüyada çiçek toplayıp yemek

Kişinin matlubuna kavuşması demektir. Yani rüya gören kişi her ne arzuluyorsa ona kavuşması anlamındadır. Ancak rüyada yenilen çiçeğin tadı da rüyanın yorumu üzerine son derece etkilidir. Tatlı çiçekler kısmet ve zenginliğe, ekşi tat sağlığını kaybetmeye ve acı tat ise misafirlikle tabir olunur.

Rüyada çiçek toplayıp yediğini gören kişi ellerinin ve ağzının kirlendiğini görürse bu durum sakladığı bir sırrın açığa çıkması biçiminde tabir edilir. Rüya sahibi ortaya çıkacak bu sırrından ötürü insanlara karşı mahcup olup üzülecektir.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir