rüyada cam kırılması önemli uyarılar anlamındadır mutlaka okuyun

Rüyada cam kırılması genel anlamda nasıl tabir edilir?

Rüyada cam kırılması deprem, ailevi sıkıntı, yakın bir dostun ihaneti, dedikodu ve hayırsız bir olay gibi muhtelif anlamlarda yorumlanmaktadır. Bu itibarla çok dikkatli tabir edilmesi gereken rüyalardır. Bu rüyalar kişiyi uyaran ve ona yol gösteren mesajlar barındırdığından diğer rüyalara göre çok daha önem arz etmektedir.

rüyada cam kırılması 6

Rüyada cam kırılması rüyadaki diğer detaylara göre farklı biçimde izah edilmektedir. Bazen küçük bir detay rüyanın tüm tabirini değiştirebilmektedir. Bu sebeple aşağıdaki ilgili maddelerin titizlikle incelenmesinde fayda vardır.

Rüyada cam bardak kırılması

Telafisi güç hata demektir. Rüya gören kişinin aceleci davranıp yanlış kararlar almaması yönünde ikazda bulunan rüyalardan biridir. Eğer kişi bu rüyada bildirilen uyarıyı dikkate almaz ve tedbirsiz davranmaya devam ederse kendi eliyle başına büyük bir musibet getirecek demektir.

Kişi rüyasında elindeki bardağı yere vurarak kırıyorsa önemli bir konuda kararsızlığı üzerinden atarak harekete geçmek için cesur davranacağı yorumu yapılır. Yani rüya sahibinin gereken özgüveni gösterip hayırlı bir işe girişmesi manasındadır.

Aslında rüyada sağlam ve temiz bardak görmek aşk, muhabbet ve sevgi anlamlarında kullanılır. Fakat bardağın kırıldığını görmek acı, sıkıntı ve keder biçiminde tabir edilir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada cam kırıkları görmek

Rüyada cam kırıkları görmek görülen camın niteliğine göre farklı biçimlerde tabir edilir.

  • Eğer parlak bir camın kırılmış parçaları görülürse kişiyi maddi yönden sıkıntılı günler beklemektedir. Parlak cam parçaları toplamak da başka insanlara muhtaç duruma düşmektir.
  • Eğer kişi rüyasında cam kırıklarının üzerine döküldüğünü görürse hafif bir kaza geçirileceği fakat bu kazadan büyük zarar görülmeyeceği tabiri yapılır. Ancak kişinin üzerine dökülen cam parçaları yaralanmasına neden olmuşsa bolluk bereket alameti sayılır.
  • Kırmızı renkli cam kırığı görmek gıybet etmek ve bu nedenle günaha bulaşmaktır.  Kişinin uluorta konuştuğu ve bu tavrının artık rahatsız edici boyutlara vardığını gösteren rüyalardır.
  • Mavi renkli cam kırığı görmek ailesine karşı sorumluluklarını yerine getirmemek ve kazanç getirmeyen boş uğraşlarla zaman öldürmektir. Bir kişi rüyasında mavi cam kırıkları görüyorsa heveslendiği ancak pek de fayda görmediği işleri bırakması hususunda kendisine ikazda bulunuluyor demektir.
  • Rüyada cam kırıkları kişinin elini kesip kanatıyorsa bu durum hayırlı kabul edilir ve mutlu günlerin yaklaştığını müjdeler.

rüyada cam kırılması 5

Rüyada taşla cam kırmak

Uzun süredir amaçlanan bir hedefe ulaşılması ya da bir hayalin gerçekleşmesidir. Rüya aynı zamanda toplum menfaatine hayırlı bir iş yapmakla da tabir olunur.

Ancak bir kişi rüyada kendi evinin camının taşla kırıldığını görürse ihanete uğrayacağı ve yakın akrabalarından büyük bir zarar göreceği yorumu yapılır. Bu tabir büyüklerin cam kırması üzerine yapılan yorumdur. Çocukların cam kırdığı görülürse bu durum hayırlı haberle tabir olunur.

Rüyada cam satmak

Rüyada cam satmak keder ve üzüntü manasına gelir. Çaresiz kalmak ve bir çıkar yol bulamamak demektir.

Rüyasında bağırarak pencere camı sattığını gören kişi sevdiği bir aile büyüğünün ölümüne tanık olacaktır.

Camdan yapılmış güzel ve süslü eşyalar sattığını görmek düğün ile tabir olunur. Ya kişinin kendisi veyahut bir yakını hayırlı bir kısmet ile nasiplenecektir.

rüyada cam kırılması 3

Rüyada cam silmek

Kötü alışkanlıkları terk ederek düzenli bir yaşama kavuşmaktır. Alkol, kumar ve gıybet gibi kötü alışkanlıklardan kurtularak felaha ermektir. Manevi yönden olgunlaşmaya, salih ameller işleyen bir mümin olmaya yorumlanır.

Rüyasında cam sildiğini gören bir kadının kocası ile muhabbeti artar ve mutlu bir aile yaşamı sürdürür. Erkeklerin rüyalarında cam sildiklerini görmeleri ise hayırlı tabir edilmez ve önemli bir sırlarının açığa çıkması demektir.

Rüyada cam silmenin bir diğer tabiri ise uzak bir yerden kalabalık bir misafir grubunun gelmesidir. Bu misafir grubunun gelişi geleceğe dair hayırlara vesile olacaktır.

Rüyada ayna kırılması

Neredeyse tüm önemli rüya tabiri kaynaklarında aynanın kırılması “talihsizlik” olarak yorumlanmaktadır. Böyle bir tabir yapılmasının sebebi aynanın aksettirme özelliğinden kaynaklanır. Zira rüyada aynanın aksettireceği şey yansıma değil gerçeğin bizatihi kendisidir.

Rüyada aynanın kırıldığını görmek aynı zamanda sevilen birisinden hiç beklenmedik bir anda büyük bir zarar görmektir. Bu şahsın böylesine olumsuz bir tavır sergilemesi kişide gerçek manada hayal kırıklığı yaratacaktır.

Rüyada pencere kırılması

Rüyada pencere kırılması pencerenin kim tarafından ve ne zaman kırıldığına binaen farklı biçimde tabir edilmektedir.

Rüyada evin pencereleri kendiliğinden çatlayıp kırılıyorsa bu durum bölgede yaşanacak büyük bir depremin habercisi kabul edilir. Aynı zamanda rüyasında rüzgardan dolayı kapı ve pencerelerin çok sert açılıp kapandığını görmek de deprem işareti sayılır.

rüyada cam kırılması 1

Kişinin kendisi pencere kırıyorsa bu durum önemli bir başarı elde etmek veya isabetli bir ticari girişimde bulunmak biçiminde yorumlanır.

Başka birisinin pencere kırdığı görülüyorsa kişinin ihanete uğratacağı ve bu ihanetin de yakın çevreden birinin eliyle gerçekleşeceği tabiri yapılır.

Rüyada pencerenin gündüz ve gece kırıldığı görmek arasında da fark vardır. Pencerenin gece kırıldığını görmek çok daha olumsuz hadiselerin yaşanacağına yorumlanır. 

Rüyada cam yapmak veya üflemek

Rüyada eski tarzda cam ürünü imal etmek yani cama üflemek son derece hayırlı bir rüya kabul edilir.

Kişi için rızık kapılarının açıldığını, toplumda itibar sahibi olacağı ve özel hayatında mesut olacağına dair müjde anlamına gelmektedir.

Ancak cam yapmaya çalışırken bir türlü başarılı olamadığını görmek ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmak demektir.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir