rüyada ayı görmek nedir 9 farklı ve ilginç tabir

Rüyada ayı görmek genel anlamda nedir

rüyada ayı görmek

Rüyada ayı görmek düşmana yorumlanır. Bu düşman kişiye çeşitli sıkıntılar yaşatacak ve mutsuzluğa sebebiyet verecektir. Ancak bu ayı ile işaret edilmiş düşman, kadın ve erkek için farklı farklı niteliklere sahiptir.

Ayı rüyaları erkek için yenilmesi zor, maddi-manevi yönden güçlü ve zalim düşman demektir. Erkeği büyük bir üzüntüye sürükleyen ve mücadeleye kalkışıldığında yenilmesi mümkün olmayan düşmandır. Kimi zaman çok zengin bir zalim, kimi zaman merhametsiz bir yöneticidir.

Kadınlar için ayı ile tabir edilen rüyalar sinsi ve bencil “başka bir kadın”dır. Bu kadın çoğu zaman gönül meselelerindeki “rakip kadın”dır. Erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da söz konusu düşman çok güçlü ve yenilmesi zordur. Daha güzel, daha çekici, daha başarılı olan düşman kadın bu özellikleri nispetinde kötü niyetli ve kurnazdır.

Ayı rüyalarının  detaylara göre düşmanlık dışında başka tabirleri de yapılabilir. Bu nedenle bütün unsurlar hesaba katılarak izahlar yapılmalıdır.

Rüyada ayı ile mücadele etmek

Ayı ile mücadele etmek aslında düşman ile mücadele etmek biçiminde tabir edilir. Fakat bu mücadele sırasında eğer ayı ısırırsa bu durum hayra yorumlanır. Ayı ısırmaları, bol kazanca ve aniden ortaya çıkacak mutlu bir habere delalet eder.

Ayının pençelerine maruz kalmak ise kötüye işarettir ve beklenmedik bir yerden gelecek büyük zarar anlamına gelir.

rüyada ayı görmek 4

Rüyada ayıya bindiğini görmek

Ayıya bindiğini gören kişi manevi yönden kıymetli bir iş yapacaktır. Ya toplumun istifade edeceği köprü, cami, çeşme gibi faydalı yapılar inşa edecek veya sıkıntısı olan insanlara destek olacaktır.

Birçok rüya tabircisi ayıya binme rüyalarını liderlikle de tabir etmiştir. Buna göre ayıya bindiğini gören kişi valilik, bakanlık veya komutanlık gibi yüksek mevkilere çıkacaktır.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu etkili eseri hemen indirmek için tıklayınız.

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada ayı öldürmek

Rüyada ayı öldürdüğünü görmek sıkıntılardan kurtulmak manasındadır. Ayının hangi tür silahla ve nasıl öldürüldüğü de önemlidir. Bıçak ve kılıç ile ayı öldürdüğünü gören kişi düşmanlarından kurtulurken bir sıkıntı yaşamaz. Ancak tüfekle ayı öldürdüğünü gören kişi düşmanını yenerken kendisi de bir miktar zarar görecektir.

Rüyada beyaz ayı görmek

Müjdeli haber demektir. Diğer ayı rüyalarının aksine hayırlı kabul edilen rüyalardır. Beyaz ayı rüyada kişiye saldırır vaziyette görülse dahi bu durum güzel şeylerin olacağına yorumlanır.

rüyada ayı görmek 2

Rüyada siyah ayı görmek

Zarar vermeyi kafasına koymuş, art niyetli ve kaba düşman demektir. Bu düşman uzlaşma kabul etmeyen ve barışmaktan ziyade kavgalı kalmayı tercih eden bir kişidir. Rüya sahibinin tedbirli davranmasında fayda vardır. Aynı tabir, boz ayıların görülmesi halinde de yapılır.

Rüyada ayı yavrusu görmek

Rüyada ayı yavrusu gören kişi ilahi bir ikaz ile uyarılmıştır. Rüya sahibi bazı sorumluluklarını yerine getirmemektedir. Bu durum pek yakında ciddi sıkıntıların çıkacağı anlamını taşımaktadır. Kaza veya iflas habercisi olduğundan üzerinde düşünülmesi ve tedbir alınması gereken bir rüya türüdür.

Rüyada ayı eti yemek

Haram mal ile tabir olunur. Kişinin hakkı olmayan bir eşyadan ya da paradan istifade ettiğini gösterir. Bazen kişinin malının yenilmesi ve kişinin zarara uğratılması durumu da aynı biçimde rüyaya konu olur. Zira İslam’da kendi hakkını yedirmek de en az haram yemek kadar önemsenmiştir. Çünkü kişinin kendi hakkında sahip çıkmaması ve ihmalkar davranması aslında çoluk çocuğunun rızkı konusunda menfi bir tutum içinde olduğunu göstermektedir.

rüyada ayı görmek 3

Rüyada ayı kovalaması

Kişinin zor durumda olduğunu ve çıkış yolu aradığını gösterir. Fakat ayı rüyaları ile işaret edilen kurtuluş yolları küçük önlemlerle elde edilen başarılar biçiminde olmayıp göç etmek, iş değiştirmek veya uzun zaman emek vermek gibi ciddi durumların sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Rüyada ayı oynatmak ne demektir

Rüyada kendisinin ya da bir başkasının ayı oynattığını görmek büyük bir doğal afetin olacağına yorulur. Bu doğal afet, kişinin yaşadığı şehri çok fazla etkileyecek ve rüya sahibinin eski yaşamına dair çok az şey sabit kalabilecektir. Bu itibarla rüyada ayı oynatıldığını görmen kişinin her türlü duruma hazırlıklı olmasında fayda vardır.

 

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir