rüyada ağda yapmak önemli uyarılarda bulunan bir rüyadır

Rüyada ağda yapmak genel anlamda nedir?

Rüyada ağda yaptığını görmek pek çok konuda ciddi mesajlar içeren bir rüyadır. Bu rüyanın maddi yaşamla ve özel hayatla ilgili ikazlarda bulunduğuna dair tabirler yapılmaktadır.  Bu nedenle ciddiye alınması gereken ilahi bir yol gösterici işaret olarak algılanmalıdır.

rüyada ağda görmek 4

Maddi bakımdan kişinin gereksiz yere çok fazla para harcadığını ifade eden bir rüyadır. Kişi maddi gücünü göz önünde bulundurmadan hesapsızca para harcamaktadır. Bu bakımdan rüyasında ağda yaptığını gören kişinin daha tutumlu davranmasında fayda vardır.

Rüyada ağda yapmanın özel yaşamla ilgili tabiri ise “hayatın acı gerçeklerini kötü deneyimler sonucu öğrenmek”tir. Kişinin başına çok kötü bir hadisenin geleceğini ve bu olay sonucunda kişinin yaşama bakışının değişeceğini ifade eder.

Rüyada ağda yapmanın özel yaşamla ilgili bir diğer tabiri ise sıkıntılı günlerin yakında biteceği fakat kişinin sabırlı olması gerektiği” yönündedir. Rüya gören kişi bir müddet daha sabredebilirse hayatı olumlu yönde değişecektir. Ancak sabırsız davranırsa kendi yaşamını kendi eliyle olumsuz bir vaziyete sürükleyecektir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Tabirlere devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi yüzlerce mucizevi yorum bulunmakta.

 

Rüyada ağda yaparken acı çekmek

Acı çekilerek ağda yapıldığını görmek kişinin ailesinden bir fert yüzünden büyük sıkıntı yaşamaktır. Kardeş, eş veya çocuklar gibi birinci dereceden yakının ciddi bir kusur işlemesi ve bu kusurdan dolayı pek çok insanın sıkıntı çekmesidir. 

Rüyada ağda yaparken acı çekilmediğini dolayısıyla çok rahat bir ağda yapıldığını görmek ise yaşamda mutluluğu yakalamak demektir.

Yaşı geçmiş bir kadının rüyasında ağda yaparken canının acıdığını görmesi ise dedikodu ile tabir olunur. Rüya gören kadın veya ailesi üzerine dedikodular çıkarıldığı ve bu dedikodulardan ötürü ailenin itibarının zedeleneceği tabiri yapılır.

Kadının rüyada ağlaması genel anlamda hayırlı kabul edilmez. Kadınların ağda yaparken ya da herhangi bir güzellik çabası içindeyken acı çekmeleri ya da ağlamaları aile içi şiddetli kavga anlamına gelmektedir.

Bir kadının süslenirken  ya da ağda yaparken ağladığını gören kişi çözümü zor ve uzun sürecek bir sıkıntı ile karşı karşıya kalacağını bilerek hareket etmelidir.

Rüyada başka birisine ağda yapmak

Rüyada başka birine ağda yapmanın tabiri ağda yapılan kişinin kimliğine göre farklı biçimlerde tabir edilir.

Eğer tanıdık birisine ağda yapıldığı görülüyorsa bu rüyalar hayırlı kabul edilir. Ancak ağda yapılan kişi eğer yabancı biri ise bu durum hiç beklenmedik bir anda kişinin büyük bir kaza bela ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır.

Rüyada bir erkeğe ağda yapmak ise önemli bir sırra şahit olmak manasındadır. Kişi bu sırrı saklamakla ifşa etmek (açığa vurmak) arasında en uygun olan seçeneği tercih etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada kıl ya da saç görmek

Zenginleşmek manasındadır. Rüyasında kıl ya da saç gören kişi yaşamının bereketleneceğini ve rızık kapılarının açılacağını bilmelidir. Bu bakımdan müjdeli rüyalardan biridir. Hatta pek çok zenginin kişinin zenginleşmeden önce bu rüyayı gördüğüne dair rivayetler de bulunmaktadır.

Rüyada kendi saçının kesildiğini görmek ise pek hayırlı kabul edilmez. Kişinin ayıplanacak bir duruma düşmesi ve sevdiklerine karşı mahcup olmasıdır.

Erkeklerin rüyada saçlarını tamamen kısaltıp “dazlak” olduklarını görmeleri ise çok ciddi bir konuda karar vermek zorunda kalacaklarına işarettir.

rüyada ağda görmek

Rüyada yemeğinde kıl görmek

Rüya sahibine yapılan ilahi bir ikaz olup ciddiyetle üzerinde durulması gerekir. Zira rüyasında yemeğinde kıl gören kişinin ahlak yapısının bozulduğu ve kendisine çekidüzen vermesi gerektiği tabiri yapılmaktadır.

Rüya gören şahıs kişiliğinin bozulduğunun farkında değildir. Ona göre her şey kendi doğal mecrasında yürümektedir. Yani yaşamda bir olağanüstülük söz konusu değildir. Ancak gerçekte durum hiç de zannettiği gibi değildir. Kendisi farkında olmasa da artık yepyeni bir insan haline gelmiştir. Davranışları ile çevresindekileri üzmekte ve en sevilen kişileri dahi rahatsız etmektedir.

Rüyasında yemeğinde kıl gören kişinin ciddi bir vicdani muhasebede bulunması ve hataları ile yüzleşmesi faydasına olacaktır.

Rüyada bir erkeğin ağda yaptığını görmesi

Bir erkeğin rüyasında ağda yaptığını görmesi pek hayırlı sayılmaz. Zira erkeğin ağda yapması ticari yaşamda aldatılmak, servetini kaybetmek ve birisine yüklü miktarda para kaptırmaktır.

Bir erkek rüyasında bir kadının kendisine ağda yaptığını görürse bu durum, ailesi ile arasını bozmaya çalışan fesat kişilerin varlığına işarettir. Bu tarzda bir rüya gören kişinin ailevi sorunlarında üçüncü şahısları dinlememesi ve ailevi meseleleri yine aile içinde halletmesi daha doğru olacaktır.

rüyada ağda görmek 1

Rüyada çok sayıda kadının aynı anda ağda yaptığını görmek

Büyük toplumsal musibet anlamına gelir. Kadınların toplu olarak süslenmeleri, taranmaları veya ağda yapmaları savaş, iç çatışma, mezhep savaşları gibi toplumun huzurunu kaçıran olayların olacağına yorumlanmıştır.

Eğer kadınlar kapalı bir mekanda değil de halka açık yerlerde toplu olarak ağda yapıyorsa bu durum yaşanacak musibetin çok daha ağır olacağına yorumlanır.

Ancak rüyada herhangi bir düğün ya da törene hazırlık amacıyla kadınların süslendiğini görmek hayırlı kabul edilir ve pek çok güzel hadisenin müjdecisi sayılır.

Rüyada kadının ustura ya da jilet ile kıllarını aldığını görmek

Bir kadını rüyada kesici bir aletle görmek her zaman ayrılık ya da boşanma ile tabir edilmiştir. Bir kadını jilet ya da ustura ile kıllarını keserken görmenin de eski kitaplarda iki türlü tabiri yapılmıştır. Birinci tabire göre bu rüyayı gören kişi veya ailesinde bir ferdin yuvası yıkılacak ve eşi ile ayrılacaktır.

Rüyanın ikinci tabiri ise maddi yönden büyük bir felakete duçar olmak yani iflas etmektir. Rızık kapılarının kapanması anlamına gelen bu rüyayı gören kişi her ne işe el atarsa atsın bir türlü istediği neticeyi alamayacaktır.

Rüyada ağda satın aldığını görmek

Rüyada ağda satın aldığını gören kişinin çocukları veya kendisinden küçük kardeşleri ile alakalı bir sorun yaşayacağı ifade edilmektedir. Ancak yaşanacak bu sorun pek çok alim tarafından “hafif bir sorun” olarak tabir edilmiştir.

Rüyasında ağda sattığını görmek ise hayırlı rüyalardan biri kabul edilir. İnsanlara faydalı olmak ve pek çok kişinin hayır dualarına nail olmaktır.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir