Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

rüyada acı biber görmek nasıl tabir edilir

Rüyada acı biber görmek genel anlamda nedir?rüyada acı biber görmek 3

Rüyada acı biber gören kişinin hem kendisi hem de ailesi uzun bir süre mutsuz olacaktır. Zira acı biber görmek keder ve hüzün demektir. ailenin başına büyük bir musibet geleceğini ve bu musibetin aile fertlerini derinden etkileyeceği tabiri yapılmaktadır.

Rüyada acı biber görmek dedikodu ile tabir olunmaktadır. Bu dedikodu günlük yaşamdaki normal “hafif dozdaki” dedikodulardan olmayıp kişiye zarar verecek cinstendir. Eğer kişi gerekli tedbirleri almazsa bu dedikodulardan dolayı ciddi zararlara uğrayabilir. Çünkü uluorta konuşulan mevzular daha çok rüya gören kişinin şeref ve haysiyeti ile alakalıdır.

Genel anlamda olumsuz olarak değerlendirilen acı biber rüyaları kimi detaylara göre farklı biçimlerde de yorumlanmaktadır. Bu nedenle aşağıdaki ilgili maddelerin de okunarak ona göre yorum yapılması daha isabetli olacaktır.

Rüyada acı biber yemek

Acı biber yediğini gören kişinin kötü bir hadiseye karıştığı yorumu yapılır. Bu rüya aslında ikaz mahiyeti taşır. Rüya sahibini uyararak ona yol gösteren bir rüyadır. Rüya gören kişinin kötü bir işe başladığını fakat henüz vakit varken bundan vazgeçmesini öğütleyen ilahi bir mesajdır.

Eğer rüya sahibi maddi hırslarının kurbanı olup doğru olmayan yollara başvurmuşsa bir an önce bu davranışından vazgeçmelidir. Çünkü bu rüya yanlış yolda diretilmesi halinde büyük zararlara uğranacağını haber vermektedir.

Rüyada acı biber yediğini gören kişi aileye sonradan girmiş kişilerle kavga edecektir. Ailenin gelini ya da damadı gibi sonradan akraba olmuş biri ile çok şiddetli bir tartışmaya girmek anlamına gelen bu rüya büyük ailevi faciaların habercisi sayılmaktadır.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları kitabını indirebilirsiniz.)

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Rüya tabirlerine devam etmek için açılır menüyü kapatabilirsiniz. Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var. Bunlar, sadece bir kısmı:

Yukarıda tıklayın dediğimiz sayfada buna benzer yüzlerce şaşırtıcı yorum var.

 

Rüyada yeşil acı biber görmek

Yeşil acı biber görmek hem olumlu hem de olumsuz tabir edilmektedir. Kişi yeşil acı biberleri rüyasında görür fakat yemezse bu durum bolluk bereket manasındadır. Ancak yeşil acı biberin yenmesi halinde rüya olumsuz biçimde değerlendirilir. Zira rüyada acı yemek gerçek hayatta kişiyi zor günlerin beklediğine işaret sayılmaktadır.

Rüyada kırmız acı biber görmek

Kırmızı biber rüyaları şaşkınlık verici olay anlamına gelmektedir. Birdenbire ortaya çıkacak ve kişiyi derinden etkileyecek bir olay meydana gelecektir. Bu rüyayı gören şahıslar her türlü gelişmeye karşı psikolojik olarak hazır bulunmalıdırlar.

Bazı alimler rüyada kırmızı acı biber görmeyi deprem, sel, çekirge istilası, kuraklık gibi doğal afetlerin işareti saymışlardır.

rüyada acı biber görmek 1

Rüyada süs biberi görmek

Küçük ve çok acı olan süs biberi görmek gizli düşman ile tabir edilir. Kişinin çevresinde son derece etkili bir düşman vardır. Bu düşman kendisini gizlemekte ve büyük bir zarar vermek için uygun vakti beklemektedir.

Eski rüya tabiri kitaplarında süs biberinin “masum yüzlü düşman” olduğu ifade edilmektedir. Zira süs biberi ile varlığı hakkında bilgi verilen düşman çoğu zaman şüphe duyulan son kişi olmaktadır. Bu bakımdan kişi tedbirli davranmaya çalışırken hiç kimseyi “Bu, öyle biri olamaz.” şeklinde değerlendirmemeli ve herkesin “şüpheli” olabileceğini hatırdan çıkarmamalıdır.

Rüyada karabiber görmek

Karabiber görmek iftiraya uğramak demektir. Rüyasında kara biber gören kişi çok büyük bir suçla itham edilecek ve insanların nazarında çok olumsuz bir kişi gibi görünecektir.

Rüyasında karabiber gören kişinin moralinin çok bozulacağı, insanlara karşı güven duygusunun zedeleneceği ifade edilir. Bu bakımdan rüyada karabiber görmek mutsuz olmak ve zor durumda kalmak biçiminde yorumlanır.

Rüyada yemeğe acı biber kattığını görmek

Bu rüya kişinin kendi yemeğine veya başkasının yemeğine acı biber katmasına göre farklı biçimde yorumlanır.

Bir kişi rüyasında kendi yemeğine normalden fazla acı biber kattığını görürse kişinin büyük bir hata yapacağı yorumu yapılır. Rüya sahibi büyük bir hata yapacak ve yaptığı bu hatadan ötürü uzun süre vicdan azabı çekecektir.

Eğer kişi rüyasında başkasının yemeğine acı biber kattığını görürse rüya gören kişinin maddi yönden aldatılacağına veya borç verdiği bir paranın bir daha ödenmeyeceğine dair yorum yapılır.

Rüyada pul biberi görmek

Pul biberi yuvanın yıkılması manasına gelir. Karı-koca arasındaki şiddetli kavga veya boşanma demektir.

Bir kişinin rüyasında pul biberi görmesi ya kendisinin ya da bir yakınının eşi ile çok şiddetli kavga etmesi demektir.

Bazen rüyada pul biberi görmek istenmeyen durumlara şahit olmak biçiminde de yorumlanmıştır. Rüya gören kişi kardeşinin, eşinin veya çocuklarının büyük bir kusuruna şahit olacak ve bu olay karşısında nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemeyecektir.

rüyada acı biber görmek 2

Rüyada acı biber satın almak

Çok kötü bir ticari faaliyette bulunmak demektir. Büyük miktarda paranın yatırıldığı bir işte ciddi biçimde zarar etmek anlamındadır.

Ev, araba gibi önemli şeylerin alınmasından önce bu rüya görülmüşse çok daha dikkatli davranmak veya bir müddet beklemek isabetli bir karar olacaktır.

Rüyada dolmalık biber görmek

Biber rüyaları içinde belki de en hayırlısı rüyada dolmalık biber görmektir. Dolmalık biber rüyaları yaşanacak mutlu günlerin habercisidir. Kişinin ileride zengin ve itibar sahibi bir insan olacağı müjdesini verir.

Rüyada dolmalık biber görmek aile saadeti ve iş yaşamındaki başarı demektir. Dolmalık biberlerin yemek halinde insanlara sunulduğunu görmek ise şifa bulmak manasındadır.

Rüyada biber turşusu görmek

Evli kişiler için kız çocuğu sahibi olmak bekarlar için ise yeni bir gönül macerasına girmek fakat çok kısa sürede ayrılmak demektir.

Rüyada acı turşu yediğini gören kişinin hayatında kimi olumsuzlukların görüleceği ve kişinin bu olumsuzluklar karşısında çaresiz kalacağı yorumu da yapılmaktadır.

Rüyada biber ekmek

Kişinin kötü bir sosyal çevreye sahip olması ve bu sosyal çevrenin kendisine zarar vermesidir.

Rüya gören kişi yanlış arkadaş seçiminde bulunmuş ve bu arkadaşlardan ötürü kötü alışkanlıklar edinmiştir. En kısa zamanda bulunduğu ortamdan ayrılması ve yeni bir arkadaş çevresi oluşturmaya gayret etmesi gerekmektedir. Yoksa kısa bir süre sonra şahsın yaşamında mutsuzluk had safhaya ulaşacaktır.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir