rüyada yeni doğmuş bebek görmek ile ilgili 8 ilginç tabir

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek ne anlama gelmektedir?

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek genel anlamda “yeni bir haber almak” biçiminde yorumlanmaktadır. Bu yeni haber, görülen bebeğin niteliğine göre müjde olarak yorumlanabileceği gibi kötü bir olayın belirtisi de sayılabilir.

rüyada yeni doğmuş bebek görmek 3

Eğer rüyada görülen bebek güzel ve temizse bu durum rüya sahibinin yaşamında olumlu şeylerin yaşanacağına işarettir. Ancak yeni doğan bebek, kirli ve çirkinse kişi yakında kendisini üzecek haberler alacak demektir.  

Ayrıca rüyada görülen yeni doğmuş bebeğin cinsiyeti de rüyanın yorumunu değiştirebilmektedir. Kız bebek görmek daha hayırlıdır ve kalıcı mutluluk demektir.

Bazı rüya yorumcuları rüyada yeni doğmuş bebek görmeyi hastalıktan kurtuluş olarak da tabir etmişlerdir. Buna göre rüya sahibinin kendisi veya bir yakını uzun süredir muzdarip olduğu bir hastalıktan kurtularak şifa bulacaktır.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek rüyadaki diğer detaylara göre bambaşka şekilde yorumlanabilmektedir. Bu bakımdan aşağıda sıralanmış tüm detayların dikkatlice incelenmesinde fayda vardır.

Rüyada yeni doğmuş bir bebek emzirmek

Bir kişi bekarsa ve rüyasında yeni doğmuş bir bebek emzirdiğini görürse çok kısa sürede hayırlı bir kısmetle evlenecek demektir. Rüyayı gören kişi evli bir kadınsa bu durum gurur duyacağı bir iş yapacağı anlamına gelir.

Eğer emzirilen çocuk bir türlü doymuyorsa özellikle maddi meselelerle ilgili kötü hadiselerin yaşanacağı yorumu yapılmaktadır.

Yeni doğmuş bebek emzirilirken öksürüyor ya da boğuluyor gibi oluyorsa günlük yaşamda işlerin ters gideceği ve istenilen sonuca ulaşılamayacağı yorumu yapılmaktadır.

Yeni doğmuş bebeğin süt emerken kadının göğsünü ısırması ise saadet kapılarının açılması anlamına gelir ve mutlu bir aile yaşamının habercisidir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar‘ı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Esere ulaşmak için tıklayınız

Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin ağladığının görülmesi

Yeni doğmuş bir bebeğin ağladığını görmek hayırlı kabul edilen rüyalardan biridir. Çocuğun sesi ne kadar gür çıkıyorsa alınacak müjde de o nispette büyük olacaktır.

Özellikle toplumca tanınan simaların pek çoğu meşhur olmadan evvel bu rüyayı görmüşlerdir. Zira rüyada ağlayan bebek görmek geniş halk kitleleri tarafından tanınacak bir mertebeye yükselmek manasına gelmektedir.

Rüyada yeni doğmuş bir bebek yıkamak

Kişinin yaptığı günahlardan dolayı pişmanlık duyması ve bir çıkış yolu aramasıdır. Rüya gören kişi hatalı davranışlarının farkındadır ve bu durumdan vicdanen rahatsızdır.

Rüyada eğer yaşlı bir insanın yıkandığı görülürse bu durum ecelin yaklaştığına yorumlanmaktadır. Fakat bir bebeğin yıkandığını görmek tövbe istiğfar ederek günahlarından pişmanlık duymak ve yeni bir yaşama başlamaktır. Rüyasında bebek yıkadığını gören kişi günahlarından dolayı uyarıldığını ve olumsuz davranışlarına devam etmemesi gerektiğini bilmelidir.

rüyada yeni doğmuş bebek görmek

Rüyada yeni doğmuş bebeği beşiğe koymak

Bu rüyayı gören kişinin gizli düşmanları kendi aralarında ihtilafa düşerler ve birbirlerine zarar verirler. Yani kişinin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan bütün düşmanlarından kurtulması anlamına gelir.

Rüyada yeni doğmuş bir bebeği beşiğe koymak, güvenli bir yaşama kavuşmak demektir. Kişinin özel yaşamında ve maddi durumunda uzun süre sıkıntısız bir dönem yaşanacaktır.

Rüyada yeni doğmuş bir bebeği başkasına vermek

Burada kastedilen şey yeni doğmuş bebeği başkasına sevsin diye vermek değildir. Çünkü rüyada bir bebeği başkasına sevip oynasın diye vermek son derece hayırlı bir yolculuğa çıkmak biçiminde tabir edilmektedir. Ancak burada kastedilen şey bebeği evlatlık olarak vermektir.

Yeni doğan bir bebeği başkasına evlatlık olarak vermek ömür boyu pişman olunacak bir hata yapmaktır. Bu hata o kadar ciddidir ki kişinin bütün yaşamını etkileyecek boyuttadır. Bu nedenle rüya gören kişi kararlarında son derece titiz olmalıdır.

Rüyada yeni doğmuş çıplak bebek görmek

Çıplak bebek rüyalarında bebeğin ne şekilde görüldüğü rüyanın yorumunu tamamen değiştirmektedir. Eğer görülen bebek gürbüz ise ve şişmanlığı ile herkesi şaşırtıyorsa büyük bir servet kazanılacak demektir. Aksine görülen bebek cılız ve zayıfsa bu durum da iflas etmeye yorumlanmaktadır.

Eğer rüyada görülen çıplak bebeğe yağ sürülüyorsa veya üzerine tuz dökülüyorsa çok hayırlı şeylerin olacağına ve yakında büyük bir müjdenin alınacağına dair tabir yapılmaktadır.

Bir kadın kucağında çıplak bir bebek olduğu halde dolaştığını görürse başına kötü bir hadise geleceği ve bu olaydan ötürü ziyadesiyle üzüleceği yorumu yapılır.

Rüyada çıplak biçimde görülen bebekte herhangi bir bedensel sakatlık olduğu görülürse bu durum rüya görenin başına yaralanma veya ölümle sonuçlanacak bir musibetin geleceği biçiminde yorumlanır.

rüyada yeni doğmuş bebek görmek 2

Rüyada cami avlusunda yeni doğmuş bebek görmek

Rüyasında kapı eşiğinde, sokakta veya cami avlusunda yeni doğmuş bebek gören kişiler genellikle bu rüyayı hayatlarında meydana gelecek güzel değişikliklerin habercisi olarak yorumlamaktadırlar.

Gerçekten de başkasına ait yeni doğmuş bir bebek görmek hayatta değişimlerin olacağına işarettir. Fakat bu değişimler olumlu yönde olmayacak, kişinin başına kötü hadiseler gelecektir. Hatta kimi rüya tabircileri bu rüyayı “büyük musibet” habercisi saymıştır.

Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin altını temizlemek

Zenginleşmek anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi ya büyük bir mirasa konacak ya da kayda değer bir servet kazanacaktır.

Rüyasında altını kirleten bir bebekten tiksinmek ve ona yaklaşmamak ise çok önemli fırsatları kaçırmak demektir.

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

rüyada siyah yılan görmek hakkında ilginç tabirler

 

Rüyada ilişkiye girmek nedir, çok ilginç 8 tabir

 

 

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir