Rüyada kalem görmek nedir kalem rüyaları ne anlama gelir

Rüyada kalem görmenin tabirirüyada kalem görmek ne

Rüyada kalem görmek genellikle nazar ile yorumlanır. Rüyasında kalem gören kişinin kendisi ya da yakınlarından birisi nazara maruz kalacak demektir. Buradaki nazar öyle sıradan bir nazar değildir. Son derece etkili olan ve insanların hayatını derinden etkileyecek olan nazarlar düşünülmelidir.

Kalemin bir diğer anlamı ise yanlış kararlar vererek bunun olumsuz sonuçlarından etkilenmektir. Yani her iki durumda da rüyada kalem görmek hayra yorumlanmaz.

Rüyada kırık kalem görmek

Bir kişi rüyada kırık kalem görürse aile saadeti tehlike altında demektir. Bu tehlike çoğu zaman “ayrılık” biçiminde kendisini göstermektedir. Eğer kişi kalemi eline her alıp ucunu açmaya çalıştığında kalem tekrar kırılıyorsa boşa harcanacak çabalar söz konusu olacak demektir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar‘ı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Esere ulaşmak için tıklayınız

Rüyada kalem ile resim çizmek veya yazı yazmak

Bir kişinin kalemle yazı yazması ya da resim yapması genellikle olumlu kabul edilmez. Çünkü kalemle yazı yazdığını görmek, kendi eli ile kendi yaşamını bozmak demektir. Resim yaptığını görmek ise aileden ve yakın arkadaş grubundan dostların basit bir mesele yüzünden kırılacağına işarettir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir