rüyada düğün görmek nedir 10 detayla ayrıntılı tabir

Rüyada düğün görmek genel anlamda nedir?

Rüyada düğün görmek genel anlamda hayırlı kabul edilir ve güzel haberler almak anlamındadır. Sıkıntıların sonra ermesi, maddi yönden rahata kavuşma ve şifa bulmadır. Ancak kimi detaylara göre düğün rüyaları bambaşka anlamlara da gelebilmektedir. Örneğin görülen düğün eğer müzikli ise ve düğünde normalden fazla eğlence varsa bu durum büyük bir musibet olacağına işarettir.

rüyada düğün görmek 3

Rüyada düğün görmek rüyadaki detaylara göre hem olumlu hem de olumsuz yorumlanabilir. Bu itibarla sağlıklı bir tabir yapılabilmesi için aşağıdaki tüm maddelerin dikkatlice okunmasında fayda vardır.

Rüyada düğün arabası görmek ne demektir

Rüyada düğün arabası aslında rüya sahibinin yaptığı hataların simgesidir. Rüya gören kişi yaptığı hatalarla kendi başına büyük belalar getirecektir. Üstelik bu hatayı yaparken defalarca uyarılacak ama o, uyarıları dikkate almayacak ve kendi bildiğinde diretecektir. Sonuçta bu yanlış kararından dolayı ciddi sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada düğün arabası görmek bazı tabirlerde maddi bakımdan iflas riski ile de yorumlanmıştır. Ticari hayatta dikkatli olunması gerektiğini dile getiren rüyalardan biridir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar‘ı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Esere ulaşmak için tıklayınız

Rüyada oyunlu ve çalgılı düğün görmek

Eski rüya tabirlerinin hemen hepsinde çalgılı düğün musibet habercisi kabul edilmektedir. Buna göre kişi rüyasında müzikli oyun görmüşse kaza belanın deffi için sadaka vermeli ve mümkün olduğu kadar dikkatli davranmaya özen göstermelidir. Yine eski el yazması rüya tabiri kitaplarda “Düğündeki raks, üzüntü ve kederdir.” ifadesi geçmektedir. Gerçekten de müzikli oyun görmenin sıkıntıya işaret olduğunu çok sayıda yaşanmış örnek ispatlamıştır.

Rüyada müziksiz oyun görmek

Müziksiz ve sade bir düğün görmek bereket manasına gelir. Rüya sahibi kazançlı işlere girişecek ve yaptığı ticaretten büyük kârlar elde edecektir. Normalden çok sessiz geçen düğün rüyaları rüya gören kişiyi tedirgin etse de her zaman müziksiz düğün görmenin çalgılı düğün görmekten çok daha hayırlı olduğu unutulmamalıdır.

rüyada düğün görmek 1

Rüyada gelin ile damat görmek

Müjdeli haber demektir. Kişi uzun süredir beklediği sevinçli bir haberi alacaktır. Bu bazen uzun zamandır beklenen bir durumun gerçekleşmesi, bazen evlat sahibi olma bazen de uzak bir yerden sevilen bir kişinin gelmesi biçiminde olabilir.

Rüyada gelin ve damat görme rüyalarında çiftin giymiş olduğu elbiseler son derece önemlidir. Zira temiz ve şık elbiseler hayırlara işaretken gelin ve damadın kirli ve eski elbiseler giymeleri şer kabul edilmektedir.

Rüyada düğün alışverişi yapmak

Zenginleşmek demektir. Kişi rüyada ne kadar fazla eşya aldığını görürse o kadar fazla zenginleşecek demektir. Eğer düğün alışverişi içinde altın gibi değerli şeyler varsa bu zenginliğin beklenenden çok daha kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir. Bir türlü bitmeyen düğün alışverişi ise hafif atlatılacak hastalık demektir.

Rüyada düğün yemeği görmek

İki anlama gelir. Bu rüyanın birinci anlamı çok büyük bir itibara kavuşmak ya da mevki yönü ile yükselmektir.

Rüyada düğün yemeği görmenin bir diğer tabiri ise yolculuğa çıkmaktır. Kişi istemediği halde uzun bir yolculuğa çıkacak ve dönüşü de epey uzun bir zaman alacaktır.

Rüyada düğün konvoyu görmek

Kötü niyetli arkadaş demektir. Rüya sahibinin yanında onun kötülüğünü isteyen ve ona zarar verecek olan kişiler vardır. Bu kişiler dost göründükleri halde kötü niyet besleyen kişilerdir. Bunların sayısı ve etkinlikleri rüya gören kişinin tahmin ettiğinden çok daha fazladır. İlahi bir ikaz mahiyetinde olan bu rüyayı gören kişi arkadaş seçimine dikkat etmeli, yanında bulunan arkadaşlarına da çok fazla güvenmemelidir.

rüyada düğün görmek 2

Rüyada kendi düğününü görmek

En kötü biçimde tabir edilen rüyalardan biridir. Eğer kişi rüyada kendi düğününü görüyorsa bu aileden ya da sevilen yakın arkadaşlardan birinin ölümü demektir. Kişinin rüyada gördüğü düğün aslında gideceği cenaze törenidir. Rüya sahibinin doğrudan başına herhangi bir musibet gelmeyecektir fakat kişi tanık olacağı kötü durumlardan ötürü ziyadesiyle üzülecektir.

Rüyada düğünde yemek dağıtmak

Rüya sahibinin hastalanması demektir. Bu hastalık kişiyi ve ailesini epey sarsacaktır. Fakat nihayetinde rüya sahibi sağlığına kavuşacaktır.

Rüyada yemek dağıttığını görmenin bir diğer tabiri ise evine ya da iş yerine hırsız girmesi ve ciddi bir zarara sebebiyet vermesidir.

Rüyada düğün davetiyesi görmek

Askerlik ile alakalı mevzulara işarettir. Kişinin kendisi ya da bir yakını askere gidecektir. Düğün davetiyesi bu anlamda aslında askere davet celbidir. Bazı durumlarda kişinin mahkeme karşısına çıkmasına da işaret eden bir rüyadır.

 

Şu tabirler de ilginizi çekebilir

rüyada dişlerin dökülmesi nedir 9 detayla ayrıntılı tabir

 

rüyada çikolata yemek nedir 7 detayla ayrıntılı tabir

 

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir