rüyada büyü bozmak ciddi mesajlar içeren bir rüyadır

Rüyada büyü bozmak genel anlamda nedir?

Rüyada büyü bozduğunu gören kişiye pek çok konuda uyarılarda bulunulmaktadır. Zira bu rüya çok derin sembollerle örülüdür ve doğrudan doğruya kişinin yaşamındaki olaylara vurgu yapmaktadır. Ayrıca bu rüya gelecekle ilgili hadiselere de işaret etmektedir.

rüyada büyü bozmak 4

Rüyada büyü bozduğunu gören kişi şu konularda uyarılmaktadır:

  • Rüya gören kişinin yakın arkadaşlarından biri kendisine karşı en değme düşmandan bile daha fazla kin beslemektedir. Bu kişi vakti geldiğinde çok büyük zararlar verecektir. Bu bakımdan rüya gören kişi mutlaka arkadaş seçiminde ziyadesiyle dikkatli davranmalıdır.
  • Kişi malına haram karıştırmakta veya faiz geliri almaktadır. Büyü ve büyü bozma ile alakalı rüyalarda bu konuya işaret eden pek çok detay vardır.
  • Rüya gören kişinin ahlaken zaaf gösterdiği, kötülüğe meylettiği ve dini vecibelerini yerine getirmediği yorumu yapılmaktadır. Bu konuda kişiye “kendisine çekidüzen vermesi” konusunda çok net mesajlar verilmektedir.

Çok Önemli Not: Bu rüya size 2 ilahi mesaj verir, bu mesajları mutlaka dikkate almalısınız:

1. Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.

2. Her türlü kaza, bela ve sıkıntıdan korunabilirsin.

Bu 2 ilahi mesaj bizi Allah’a dua etmeye davet eder. Dolayısıyla bu rüyayı görenler, duaların  muazzam gücünü dikkate alıp rüyanın mesajına kulak vermelidir.

İşte tam da bu noktada Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar‘ı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Esere ulaşmak için tıklayınız

Rüyada herhangi bir kitap yardımıyla büyü bozmak

Eğer kişi büyü bozmak için elindeki kitabı okuyorsa bu durum aile içi şiddetli kavga demektir. Rüya gören kişi kendi ailesindeki bir ya da birkaç kişi ile kavga edecek ve küskünlük yıllarca sürecektir.

Kitap yardımıyla büyü bozmanın bir diğer anlamı ise uzak bir yere geçici süreliğine göç etmektir. Kişi tek başına yolculuğa çıkabileceği gibi göç ailece de olabilir.

rüyada büyü bozma 1

Rüyada tütsü yakarak büyü bozmak

Çeşitli tütsüler yakarak büyü bozmaya çalışmak maddi yönden zayıflamak ya da iflas etmek ile tabir olunur. Kişi rüyasında elinde bir tütsü tuttuğunu görür ve bunu büyüyü bozmak üzere sallarsa parasal açıdan büyük kayıplar yaşayacak demektir.

Eğer büyü bozmak için yaktığı tütsünün kokusu güzel ise maddi sıkıntı bir süre sonra geçecek ve kişi eski güzel günlerine dönülebilecektir. Aksi durumda yani tütsünün kokusunun kötü olması halinde maddi sıkıntılar kişiyi uzun süre ve derinliğine etkileyecek demektir.

Rüyada kurban keserek büyü bozmak

Kurban kesmek veya kan akıtmak rüya gören kişiyi endişelendirse de aslında bu tarz rüyalar hayırlı rüyalardır.

Rüyasında kan aktığını veya kurban kesildiğini gören kişinin başına bir musibet geleceğini ancak bu olayın fazla zarar vermeden bertaraf edileceğini ifade etmektedir. Yani rüyada görülen kurban kanı aslında günlük hayatta akacak olan kanın defedilmiş olduğunu göstermektedir.

Eğer kişi büyü bozmak için kendi kanını akıtıyorsa bu durum rüya gören kişinin hiç beklemediği bir anda çok güzel bir haber alacağına işarettir.

rüyada büyü bozmak 2

Rüyada büyü bozmak üzere medyum çağırmak

Rüyada medyum görmek, kurnaz ve ahlaksız kadın demektir. Rüya gören kişi erkek ise kendisine cinsi yönden yaklaşan bir kadının art niyetli davranışları söz konusudur. Eğer bu rüyayı gören kişi bir kadın ise çevresindeki bir kadının ara bozucu davranışları hakkında dikkatli olması gerekmektedir.

Yani rüyayı gören ister erkek olsun ister kadın olsun medyumlar her zaman “kötü kadın”ı temsil etmektedir. Bu bakımdan özellikle son dönemlerde aile veya arkadaş çevresine dahil olan kadınlar hususunda dikkatli davranmak gerekmektedir.

Rüyada büyü yaptığını görmek

Bir kişi rüyada büyücü olduğunu görürse bu durum yaşadığı vicdan azabının habercisidir. Kişi herhangi bir konuda yalan konuşmuş veya insanların gıybetini yapmıştır. Yani kişi söylediği bir sözden ötürü ciddi pişmanlık duymaktadır.

Rüyada sık sık büyücü olduğunu gören kişinin tövbe istiğfarda bulunması halinde bu rüyalar artık görülmemektedir. Çünkü kişinin tövbe ile yaptığı hatayı kendisine itiraf etmesi ve yüce Allah’tan bağışlanma niyaz etmesi rüyanın artık görülmemesini sağlamaktadır.

rüyada büyü bozmak 3

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek

Bir kişi rüyasında kendisine büyü yapıldığını görürse bu durum iş yaşamında aldatıldığına işarettir. Kişi, uzun bir süredir yanlış yönlendirilip kandırılmaktadır ancak bunun farkında değildir.

Bu rüyayı gören kişinin bütün hesaplarını kontrol etmesi ve iş yaşamındaki her detayı dikkatlice incelemesi faydasına olacaktır.

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmenin bir diğer tabiri ise hafif hastalık hali demektir. Kişi hafif bir hastalık geçirecek ancak kısa bir süre sonra şifa bulacaktır.

Rüyada muska görmek

Büyüden farklı olarak Havas ilmi ile yapılan muskalar, büyüden farklı biçimde tabir edilmektedir. Çünkü mahiyet olarak muskalar ile büyüler iki farklı kategoridir.

Rüyada kendisine muska yapıldığını gören kişi için eğer evli ise evlilik yaşamının çok mutsuz geçeceği eğer bekar ise bulacağı kısmetin çok kötü olacağına dair yorum yapılır. Muska huzursuz ve mutsuz aile yaşamı demektir.

Eğer bir kişi rüyasında kendisinin başkasına muska yaptığını görürse bu durum başarılı olmak ve itibar kazanmak anlamındadır.

rüyada büyü bozmak 5

Rüyada başka birisine büyü yapıldığını görmek

Rüyada büyüye maruz kaldığı görülen kişinin gerçek yaşamda da zor durumda olduğu mesajını veren rüyalardır. Kişi her kimi rüyasında büyüleniş olarak görmüşse mutlaka bu şahsın yardıma ihtiyacı vardır. Bu şahsın yardım talep etmesi beklenmeden bir ihtiyacı olup olmadığı sorulmalıdır.

Bazı durumlarda rüyalarda “karakterler arası geçiş” de söz konusu olabilir. Yani kişinin bizzat kendisi zor durumda olduğu için bir başkasını büyülenmiş ve zor durumda kalmış olarak da görmüş olabilir. Rüya gören kişi kendini ve rüyada büyülenmiş olarak gördüğü kişiyi karşılaştırarak kimin kastedildiğini rahatlıkla anlayabilir.

Rüyada Kuran surelerini okuyarak büyü bozmak

Kuran-ı Kerim’i rüyada görmek veya dinlemek her durumda hayırlı kabul edilir. Eğer kişi rüyasında Kuran surelerini okuyarak büyüyü bozmaya çalışıyorsa veya bir başkası Kuran okuyarak büyüyü hükümsüz bırakmaya gayret ediyorsa bu durum sıkıntıların bitişi manasına gelir.

Kişinin iş ve aile yaşamında zorlukları aşması anlamına gelen bu rüya aynı zamanda gelecekle ilgili güzel şeylerin olacağına dair müjde de ifade etmektedir.

Aşağıdaki tabirler de ilginizi çekebilir.

rüyada ağaç görmek hakkında 17 ilginç tabir

 

rüyada hamile olduğunu görmek 11 ilginç tabir

 

 

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir